САМ_ТАКОЙ• 07 января 2023
Живу з чоловіком 5 років
Довгий час небуло дітей. Коли була вагітна чоловік мені зрадив. Випадково узнала, але нічого йому не казала. У нас був відсутній секс так як була угроза викидня. Я себе заспокоюю що це просто через відсутність сексу. Він лагідний мені з дитиною допомагає , секс присутній . Зараз все ок. Я його люблю, скажу що і він і мене любить Але все думаю, а раптом він через деякий час знову піде на ліво. Попробував щось новеньке і його буде тягнути.
В кого можливо була така ситуація
Налогообложу• 07 января 2023
Є така приказка у чоловіків: не зраджують тільки 20% - імпотенти та хворі.)
Тож автор, не парьтесь.
Лыжи со вспышкой• 07 января 2023
Я себе заспокоюю що це просто через відсутність сексу. - брехня.
САМ_ТАКОЙ
• 07 января 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Зрадив з жінкою на 13 років старшою.
Хоча я б в житті не сказала, що їй стільки .їй 40 а виглядає до 30 років
Лыжи со вспышкой• 07 января 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Зрадив з жінкою на 13 років старшою.
відсутність сексу під час вагітності не привід для зради. А ви, як розумна жінка, мали б подумали про інші способи сексу, якщо було заборонено вам звичайний секс.
Домашка• 07 января 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Зрадив з жінкою на 13 років старшою.
При чому це тут?
Лыжи со вспышкой• 07 января 2023
Значить маєте зробити так, щоб в чоловіка не виникали навіть думки про зраду. І треба бути впевненій у собі. А не боятися
сладкий_ноябрь• 07 января 2023
Если вы его оправдываете первый раз, то найдите оправдания и для 2-3-10 раза
Налогообложу• 07 января 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Ви в рожевих окулярах. Моя кума жаліється, що секс через день її дістав просто. А тим часом кум встигає молодих дівчат топтати аж бігом, ще й чоловіку відоси показує.)
Лыжи со вспышкой• 07 января 2023
Ответ дляНалогообложу
ну а мене не дістав, мені мало 2 рази на день
Налогообложу• 07 января 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
В перші 10 років може бути і 3 рази.
Але там 25 років разом, кума уже ледве вмовила перейти від щоденного сексу до через день.
Лыжи со вспышкой• 07 января 2023
Ответ дляНалогообложу
В перші 10 років може бути і 3 рази.
Різні бувають організми. Але зраду чоловіка я б ніколи не пробачила. Це моя точка зору. Якщо жінка змирилась з цим раз, може бути таких ще купа разів. Чи згода вона з цим жити? то вже вирішувати їй.
База_птеродактилей• 07 января 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
У вас ілюзії, чи рожеві окуляри. А впевненість не завадить, то факт. Робіть , що хоч своєму чоловік, любі забаганки в сексі. А ходять вони до інших не по цій причині. Там і причин немає, а зачасту і поводу. Захотілось з іншою, то і пішов.
Та_все_ок_будет• 07 января 2023
Ответ дляНалогообложу
В перші 10 років може бути і 3 рази.
Якби кум вмів задовольнити нормально, кума б від щоденного не відмовилася.
Справа не у 25 роках разом.
Лыжи со вспышкой• 07 января 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Значить нема кохання, раз захотілось і пішов.
База_птеродактилей• 07 января 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Зніміть окуляри)))
Невидимка Майя• 07 января 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Зрадив з жінкою на 13 років старшою.
Автор, вік, вага, врода- не мають до зради відношення. Важливо тільки те, що ви обрали у чоловіки зрадника, тому, на жаль, ситуація буде повторюватися. І наявність або відсутність сексу у вашому житті , на неї ніяк не вплине.
Бжоли-бандерівці• 07 января 2023
Якщо ходив наліво, то натура така брехлива. Вже йому вірити не можна
Бжоли-бандерівці• 07 января 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
А потерпіти чоловіку, нє?
Лыжи со вспышкой• 07 января 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
А потерпіти чоловіку, нє?
9 міс. вагітність + 2 міс після родів = 11 міс. Ну таке....
Лыжи со вспышкой• 07 января 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Зніміть окуляри)))
Ну то тепріть далі зради, якщо комусь так подобається
Бжоли-бандерівці• 07 января 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
І що? Це і його дитина також
Чи йому як тварині, закортіло- побіг
Лыжи со вспышкой• 07 января 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
І що? Це і його дитина також
Чи йому як тварині, закортіло- побіг
Сім´я базується не на дітях, а на стосунках. Треба думали обом добре. А то жінки плачуться про зради, а самі ніяк не повпливали на уникнення їх. Фізіологія чоловіка інша ніж жінки, це треба теж враховувати.
Бжоли-бандерівці• 07 января 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Так це він має врахувати фізіологію жінки, яка їхню спільну дитину носить
АнтиТроль• 07 января 2023
Вы знаете, у меня была ситуация - маточное кровотечение,и острое со скорыми и затем хроническое, которое затянулось на три месяца, долго писать почему.
Так вот муж взял на себя всё, дом, быт, ребенок , когда отключали свет 💡 носил меня без лифта на руках на 13 этаж, естественно о сексе речь тогда не шла и ничего, человек был все время рядом, возил по врачам, переживал.
Одно место не отвалилось, подождал. В моем понимание -это уважение к партнеру и понимание, а ходить на лево при первых трудностях - это о другом. Всегда можно найти оправдание - сейчас угроза, потом ради разнообразия и тд.
Лыжи со вспышкой• 07 января 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Обидвоє, бо шлюб - це союз двох. Тому двом і думати
База_птеродактилей• 07 января 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Мені нічого терпіти)) Я собі сама вибираю партнерів в сексі. Ніяких ілюзій. З честними чоловіками, які кохають своїх дружин до нетями, і ніколи їх не зрадять,теж зустрічаюсь зараз.