Губы_зубы• 07 января 2023

Десь можна отримати пораду логопеда безкоштовно?

Дівчата, може хтось підкаже, десь можна отримати пораду логопеда безкоштовно ?
Дано: дитині 2,2 роки, каже словосполученнями з 2-3 слів, але останній час почала казати : мамі, мема, таті ( замість мама і тато, як раніше) . Помітила, що так каже типу в ласкавій формі, коди бавимося, ніжимося. Може казати і просто мама , тато .
Чи це нормально ? Варто її виправляти ? І як спонукати дитину, щоб вона частіше повторювала слова за дорослим ? Бо в нас це проблема (( якщо не хоче, то не буде повторювати
Викасикрет• 07 января 2023
Поликлиника
Раньше раз в год в садике проверяли, сейчас не знаю.

сладкий_ноябрь• 07 января 2023
Бесплатно только в поликлинике
автор Губы_зубы • 07 января 2023
Ответ дляВикасикрет
Поликлиника
Дякую
НаливайКа• 07 января 2023
Ресурсные (инклюзивные) центры.
автор Губы_зубы • 07 января 2023
Ответ дляНаливайКа
Ресурсные (инклюзивные) центры.
Що Ви маєте на увазі?
Железная тетя• 07 января 2023
Ребенку 2,2 отстаньте от него
автор Губы_зубы • 07 января 2023
Ответ дляЖелезная тетя
Ребенку 2,2 отстаньте от него
Почему отстаньте ? Что не так ?
Неуловимый Джо• 07 января 2023
В 2,2 если невролог не видит проблем, то никуда вам не надо. Стимулируйте к повторению только в игровой форме, чтобы ребенку было весело, интересно. В сети таких игр полно. Не акцентируйте на том, что она неправильно говорит, так отобьете желание у нее разговаривать.
Тракторні війська• 07 января 2023
Ответ дляГубы_зубы
Почему отстаньте ? Что не так ?
Рано еще. Говорит и отлично. Мои в 3 только 5 слов говорили. И то логопеды до 3 не занимались, даже за деньги не хотят, рано

Идущаяповолнам• 07 января 2023
Безкоштовна порада логопеда: візьміть платну консультацію))

1. Дитина ще мала, деякі в цьому віці взагалі не розмовляють і це варіант норми
2. Відчепіться від дитини, вона вивчає нові звуки і склади, це не означає шо вона і в п’ять і в 25 років так само «неправильно» буде говорити. Навпаки краще повторюйте всі можливі звуки і варіанти складів, ну і просто більше спілкуйтеся.
3. До трьох років на скільки знаю логопеди не займаються
tarveldy• 07 января 2023
Ответ дляГубы_зубы
Що Ви маєте на увазі?
Загугліть ірц свого району, туди можна звернутися, вони проконсультують що вам робити
tarveldy• 07 января 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
В мого сина 4 неврологи не бачили проблеми
ЗПРР, добре що я її бачила і не втратила час
tarveldy• 07 января 2023
Ответ дляИдущаяповолнам

Логопед займається з 4, коли мовний апарат готовий до роботи , до цього робота з дефектологом, психологом і якщо є проблема, то чекати це втрачати цінний час, якщо проблеми нема, ці заняття точно не нашкодять
Неуловимый Джо• 07 января 2023
Ответ дляtarveldy
То такие неврологи
автор Губы_зубы • 07 января 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
Я не акцентирую в ее присутствии ) наоборот хвалю ее ) просто меня тренажи некоторые моменты с тем, что нет желания повторять за мной слова
автор Губы_зубы • 07 января 2023
Ответ дляИдущаяповолнам

Дуже дякую за відповідь ) я трохи заспокоїлась
Це перша дитина і хочеться як краще зробити...
автор Губы_зубы • 07 января 2023
Ответ дляtarveldy
Дякую, вже почитала )
tarveldy• 07 января 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
То такие неврологи
Це дуже різні неврологи