Брехушка• 07 января 2023

Сивину на скронях видно вже через тиждень ((

Фарбуюсь в 6 тон, от перед новим роком пофарбувалась, все затонувалось, а зараз вже відросло на 0.5 + змилось з сивого волосся. Це що кожен тиждень фарбувати? В мене волосся не вилізе? В мене ця зона помітна .
автор Брехушка • 07 января 2023
Ну і нік

Тоскующая• 07 января 2023
Чем краситесь? Голову часто моете?
автор Брехушка • 07 января 2023
Ответ дляТоскующая
Чем краситесь? Голову часто моете?
Зараз бреліл, кожен день.
Тоскующая• 07 января 2023
Ответ дляБрехушка
Зараз бреліл, кожен день.
Тогда надо смириться, или ещё включить в уход тонирующие маски/шампуни/уход для крашеных волос - они продлят на ту же неделю-2 жизнь покраски. Можно ещё посмотреть в сторону проф красок, если тон в тон краситесь без задротства со смешиванием тонов и осветления, держится дольше и волосы хорошего качества. Но + уход для окрашенных волос.
Язвочка• 07 января 2023
Ответ дляБрехушка
Ну і нік
Не краситися.
Це ідеальний варіант.
Тільки виграєте цз цього приводу.
Тим більше, що зараз така тенденція вже розвивається.
автор Брехушка • 07 января 2023
Ответ дляЯзвочка
Не краситися.
Це ідеальний варіант.
Тільки виграєте цз цього приводу.
Це не моє, не подобається сивина на жінках
УраганнаЯ• 07 января 2023
для зафарбування сивини має бути окисник 9 % і ще купа нюансів
Язвочка• 07 января 2023
Ответ дляБрехушка
Ви вже відростили свою сивину, і потім прийшли до висновку, що це не Ваше?
Настасья Пицун• 07 января 2023
Ответ дляЯзвочка
Не краситися.
Це ідеальний варіант.
Тільки виграєте цз цього приводу.
Ага, і +10 років до віку.

Язвочка• 07 января 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Ага, і +10 років до віку.
Ні.
Це не для всіх так є.
Треба пробувати.
Язвочка• 07 января 2023
Ответ дляБрехушка
Ось, якщо хочете, подивіться на цю жінку, і, думаю, Ваша думка про сивину на жінках, значно зміниться.
https://www.instagram.com/thesilverlining_1970/
ЭкстрасенсиХаЯ• 07 января 2023
Ответ дляЯзвочка
Але ж ви бачите скільки сивини на моделях? Якщо її багато то можна зробити цікаво. А 10-20% сивини, якщо вони розмазані по всій голові а не окремими пасмами, у більшості випадків надають неохайного вигляду, особливо, якщо волосся досить темне.
P.S. Не фарбувалась кілька місяців минулого року, тобто точно знаю, про що говорю
Язвочка• 07 января 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Якщо жінка сивіє природньо, це не може бути не гарно, не охайоно і т.п. апріорі.
Все будет, но потом• 07 января 2023
Ответ дляБрехушка
Використовуйте спрей для тонування. Я так притягую ще тиждень
Перловая Кашка• 07 января 2023
Ответ дляЯзвочка
Не краситися.
Це ідеальний варіант.
Тільки виграєте цз цього приводу.
Это отвратительно . Видела летом молодых женщин отращивающих седину, недоумеваю зачем добровольно лишать себя лишних десяти лет условной молодости.
автор Брехушка • 07 января 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Ого, я завжди використовую 3 або 6. Дев´ятка ж підніме тон
автор Брехушка • 07 января 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
А як він тримається? Шкіру голови фарбує і змивається водою?
Pumenka• 07 января 2023
Ответ дляБрехушка
В мене так само, використовую безаміачну проф. фарбу (десь 15% сивини точно зафарбує або й більше), її стараюсь трохи довше тримати, не 25 хвилин, а 35. І помічала, що зі скроней або біля обличчя змивається швидше, якщо шкіра обличчя та голови чомусь стає жирніша, або користуюсь гідрофільним масло і трохи попадає на волосся. А ще, коли в шампуні є якесь масло, щось таке для живлення волосся. Якщо шампунь без масла та для фарбованого волосся, то виглядає норм. На місяць вистачає. А спрей це гемор, фарбує шкіру та подушку.
УраганнаЯ• 07 января 2023
Ответ дляБрехушка
3% тому і не тримається) 3% використовується для тонування, а не фарбування

автор Брехушка • 07 января 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Ні, зараз 6, але на 3 так само
УраганнаЯ• 07 января 2023
Ответ дляБрехушка
Ні, зараз 6, але на 3 так само
Почитайте які факби найкраще для зафорбовування сивини. В мене і гарні часи Бреліл не трималась )
автор Брехушка • 07 января 2023
Ответ дляPumenka
В мене зараз шампунь живильний, може це впливає. Просто дивно. Перші дні ніяких слідів сивини, а потім таке
Язвочка• 07 января 2023
Ответ дляPumenka
Безаміачна фарба, це, кажуть, ще гірше, ніж аміачна.
Можете повивчати це питання.
Язвочка• 07 января 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Это лишь Ваше субъективное мнение. Я бы даже сказала - навязанное убеждение.
Pumenka• 07 января 2023
Ответ дляЯзвочка
Можете повивчати це питання.
Ой, дякую, що дозволили мені нарешті повивчати це питання) настільки цінний коментар, автор має бути вам вдячною )
Язвочка• 07 января 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Вы в недоумении, просто потому, что не можете пока понять, сколько преимуществ приобретает женщина после того, как перестает втирать себе в голову химические соединения.
Язвочка• 07 января 2023
Ответ дляPumenka
Я просто насправді не вивчала це питання. Просто чула. Тому і написала, що можете повивчати, якщо цікаво.
Язвочка• 07 января 2023
Ответ дляPumenka
Та автор налаштований фарбувати свої прядки, замість того, щоб залишити ії такими, які вони є.
Тому мій коментар ій зовсім не цікавий.
А я пишу для тих, хто може замислиться.
Все будет, но потом• 07 января 2023
Ответ дляБрехушка
Ні) Там дуже мілкодисперсний розпилювач, треба бризкати приблизно з 30 см. Тримається приблизно добу. Дуже зручно
Все будет, но потом• 07 января 2023
Ответ дляБрехушка
6 достатньо