Море_море_я_скучаю• 07 января 2023

Болить одна грудь

Мають бути місячні і помітила що ліва грудь болить більше.По відчуттям вона і на дотик більша правої.УЗД роблю регулярно так як в лівій груді є кісти.Чи може це бути причиною що ліва грудь болючіша?Хто стикався з таким?
ГейСюда• 07 января 2023
Сколько вам лет? Может уже маммографию пора делать?
автор Море_море_я_скучаю • 07 января 2023
Ответ дляГейСюда
artnik• 07 января 2023
Да, у вас мастопатия, болеть может. Иногда в груди увеличиваются интрамаммарные лимфоузлы, они могут давать болезненность.
Inna_A• 07 января 2023
Теж саме, тільки з правою. Болить періодами і сильно. Призначила гінеколог гель Прожестожель, за 4 дні пройшло. Але періодами знову і тоді сказала мазати. І узі контроль кожні 6 міс
ПолБатона• 07 января 2023
Я зіткнулася з таким, після останніх місячних почала боліти одна молочна залоза, і в плече віддавало і в руку, чекаю місячні щоб пройшли і я поїхала на УЗД.
Не будь КакСвета• 07 января 2023
У меня болела левая грудь меред месячными и с одной стороны, я тоже боялась. После них все прошло.
ПолБатона• 07 января 2023
Мені мої груди останній місяць спокою не дають, переживаю теж .