Мой завтрак• 07 января 2023
Батько і діти
Вас влаштовує відношення батька до дитини/дітей?? Спосіб виховання. Якість проведеного часу. Методи взаємодії, покарання тощо.
Результат:
вже голосів:
28 (34.15%)
Так
25 (30.49%)
Ні
15 (18.29%)
Більше ні, чим так
14 (17.07%)
Більше так, чим ні
Незнакомлюся• 07 января 2023
Син підліток. Батько дуже багато вкладав в дитинстві, спорт, змагання, програмування, прогулянки, час разом. Зараз син дуже складний, йому 14, все наперекір, всі слова в штики, закривається в кімнаті і сидить там днями, інколи опускаються руки. Побачимо, що ми вклали, як переживемо цей вік :)
Акуна_Матата• 07 января 2023
Чоловік дуже мало часу приділяв синам. Що треба було - робив, просила - робив. За своєю ініціативою - по мінімуму. Вони жили якось паралельно. Покарань не пам´ятаю.
Брынза• 07 января 2023
Когда сын был маленький, мне казалось , что муж его не любит, что у него душа не болит за ребёнка. А на самом деле очень любит, что что без слюней и соплей.
И сыну это тоже важно. Мужские отношения. Я ему не могу такое дать .