Я только сегодня зарегистрировалась, потому что нужен совет. Муж 2 недели на фронте получил тяжелое минно-взрывное ранение. Ему ампутировали ногу. Обещают бесплатное протезирование и реабилитацию. Он начал сильно рефлексировать по поводу ампутации ноги, типа, "мне стыдно теперь будет выйти на улицу и даже с ребёнком не смогу выйти погулять без костылей . Волны депрессий, как с этим справится?
Ответ дляAdvoco
Після війни і вже зараз знаєте скільки таких людей є і буде… нашому хворому суспільству давно треба лікуватися на предмет толерантності і воно буде змушене це робити… ваш чоловік герой і ви маєте ним пишатися і всі ми маємо ним пишатися…Знайдіть це відео на фейсбуці і покажіть чоловіку. Дуже позитивне.
Я в тик-токе этого парня вижу. И понимаю на сколько наше общество еще дикое, включая меня. Тоже задавалась вопросом, а нафига он так демонстративно в протезах, можно ж штанами прикрыть. И вот на днях он выложил ролик, где пояснил про теплообмен, про то, что есть клапан, к которому нужен быстрый и удобный доступ, чтоб культе сменить давление, дать воздух. Мы постепенно поймем, привыкнем и как раз благодаря открытости этих ребят к вопросам. Жаль, что нам придется столкнуться с таким количеством покалеченных парней, но общество точно в плане принятия инвалидов поумнеет, подобреет и начнёт заботится, создавая условия для жизни в социуме.
Ответ дляErhfbyfgjyflect
я никому ничего не должна, кроме Украины и своей семье
Мила автор, ми всі щиро вклоняємось нашим захисникам.
Ми вже з сином розмовляли, що наші воїни віддали своє життя, руки, ноги, щоб ми жили.
І, якщо бачимо на вулиці людину без кінцівок, то не розглядаємо, а можемо просто подякувати.
Такі люди викликають повагу, почуття вдячності.
Тим паче, якщо буде протез, то хай чоловік не соромиться, а дякує Богу, що живий залишився.
Звёздонька• 08 января 2023
Ответ дляманька аблигация
’я только сегодня зарегалась.2 недели муж на фронте и сразу ранение тяжелое.ампутация.и говорит уже и депресс’,автор я вас прошу....
Не гневите Бога.
Ответ дляАмазонка-3bef
Не знаю...Мій чоловік минулого літа відрізав бензопилкою палець на нозі. Я не знаю, як це прийняти, просто не можу дивитися на той обрубок, в мене ноги мліють і мороз по шкірі,хоч і зажило давно. Завжди відвертаю очі. Чоловік це бачить, постійно тепер ходить в шкарпетках, навіть якщо дуже жарко. Важко мені уявити, як зараз тим, хто втрачає руки, ноги,очі
Як з цим змиритися???? Хай Бог поможе....
Ви серьйозно? У однокласника мого сина майже немає пальців на обох руках,просто такі обрубочки стирчать.Так сталось,подробиць розписувати не буду.Це найкращий друг мого сина,всі діти сприймають спокійно,ніхто в обморок не падає,всі товаришують.Більш того,хлопчик тими залишками пальчиків тримає ручку і пише краще ніж півкласу дітей.А ви прямо така ніжна,що чоловіку доводиться ховати від вас палець?
sonechkook• 08 января 2023
Ответ дляманька аблигация
Удалено администрацией...
Що за маячня? Знаю людину, у неї брата вбило на третій! день на передовій, при чому тут 2 тижні? І Ви не знаєте, куди везуть важкопоранених? Так, Дніпро одне з найближчих міст! Це Ви тут троляка, яка далека від війни і не знає, про що пише, аби лише обгадити людину
Vlada-Maria• 08 января 2023
Ответ дляErhfbyfgjyflect
точнее часть ноги, от колена
Вище правильно написали, йому терміново потрібна кваліфікована психологічна допомога, щоб стан не усугубився. Але якщо чесно, то дивна причина... встидно костилів.. я би ще зрозуміла боязнь залежати від когось..
Хай подивиться на нашу параолімпійську збірну або Ігри нескорених
Vlada-Maria• 08 января 2023
Ответ дляErhfbyfgjyflect
Есть, но его все равно прорывает
І добре, що прориває. Гірше, якби в собі тримав.
Vlada-Maria• 08 января 2023
Ответ дляErhfbyfgjyflect
Обещают хороший протез, и говорят, что даже бегать с ним сможет
Моя сусідка в 20 років втратила стопи обох ніг. Ходить, танцює, народила двоє дітей. Хто не знає, дивлячись як вона літає, в житті не здогадується, що вона на протезах
Vlada-Maria• 08 января 2023
Ответ дляErhfbyfgjyflect
у него была большая кровопотеря
І що? Це яким боком до озвученої проблеми?
VivaForever• 08 января 2023
Ответ дляАмазонка-3bef
автор, только не ведите себя как єта советчица, и все будет ок
Vlada-Maria• 08 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Чому не вірите? Обгрунтуйте ,будь ласка.
Чесно кажучи, і в мене є сумніви. Є деталі...
Vlada-Maria• 08 января 2023
Ответ дляrabbit
Тему не читала , поэтому
- доверие вам на двоечку
- ему как-то повезло , что нет осколочных ранений брюшной полости и выше , это чудо при том , что мина разорвалась перед ним
- разговор о костылях смущает . Масса информации и видео о протезировании наших ребят
- ну, и т д
- доверие вам на двоечку
- ну, и т д
Чим більше автор пише, тим більше і в мене сумнівів.
Vlada-Maria• 08 января 2023
Ответ дляtirin
Угу. При этом автор написала в стартпосте, что вопрос с протезированием решён.
За 2 тижні після ампутації, коли ще навіть культя не зажила, не те що сформувалась???
Vlada-Maria• 08 января 2023
Ответ дляwoman Warrior
Я одна не верю ни слову?
Не одна, особливо якщо натиснути кнопочку ’всі повідомлення’ під ніком автора
Vlada-Maria• 08 января 2023
Ответ дляKaZk
Главное не забывать и уважать наших ребят, даже после победы помнить их подвиги
Оце дійсно...
Ответ дляErhfbyfgjyflect
точнее часть ноги, от колена
У меня одноклассник, с протезом, у него болезнь была и каждый год отрезали кусок ноги, на протезе, ездит на машине, работает, все норм. А летом я была в больнице и парень в шортах и протез видно, носки и кроссовки. Красивый парень, он даже не переживал, не скрывал. И это нормально, что тут такого, пусть не комплексует.
Я не лікар, але моєму родичу ампутували ногу. Дивно, що через два тижні дружину хвилює питання протезування. До цього ще треба вирішити ряд більш важливих питань, тому що післяопераційний період, який триває більше місяця, потребує уваги. Пацієнта і того, хто буде з ним поруч, вчать догляду, певним вправам. Якщо це не робити, то до протезу справа може не дійти.
ku4eravaku4erava• 08 января 2023
Ответ дляErhfbyfgjyflect
Так в инсте люди танцуют, и дети... держитесь
Ola_la-d152• 08 января 2023
Ответ дляnova_mama
А чому відвертаєтеся?
У мого однокурсника на правій руці не було трьох пальців. Не знаю, чому.
Йому було незручно, мусив писати лівою рукою, хоча правша.
Але ніхто з курсу не відвертався, ну, немає пальців, буває.
А на нозі взагалі палець не впливає майже на функціонал.
я понимаю автора этого поста. Возможно в психологии есть название подобной фобии, не знаю. Но на меня тоже всю жизнь вид культей наводит панику. Если бы меня трогали такой рукой, ну просто бы сработал рвотный рефлекс, и это была бы физиология. Возможно если бы изначально очень любимый человек получил увечие, то я бы смогла принять таким. потому что уже любимый и все в нем красиво, но вот с незнакомым бы ближе не знакомилась. Понимаю что после войны будет очень много таких мужчин, и у меня от этих мыслей волосы дыбом. Ну так же я понимаю, что это сугубо моя психологическая проблема, очень надеюсь что она не распространена среди женщин и у ребят которых искалечила война будет полноценная личная жизнь.
Марія Валеріївна 22• 08 января 2023
Ответ дляErhfbyfgjyflect
Есть, но его все равно прорывает
Так это время нужно, не за несколько дней человек таое может принять, что у него нет ноги. Я с гораздо менее серьезной проблемой три года психотерапию проходила, чтобв эту проблему и сопутствующие решить. Вам терпения, поддерживайте мужа, это даже представить страшно без конечности остаться, а ему нужен психолог и не на пару сеансов
Ответ дляSVKisa
Тогда автору прийдётся постоянно сидеть на АД и тоже ходить к психологу. Не сможет она быть постоянно на позитиве в такой ситуации.
Мой прадед пришёл с войны без руки. Оптимизма и любви к ближним это ему не добавило.
При чем здесь постоянно? Какое-то первое время, пока муж примет себя.
Во времена Вашего прадеда и протезов как таковых не было, и психологов.
Viola odorata• 08 января 2023
Бажаю вашому чоловікові швидшого і легшого відновлення, а вам сил і мужності. Також хочу поділитися інформацією, можливо, вам знадобиться після протезування. В Ірпені є реабілітаційний центр для відновлення військовослужбовців і громадянських людей, постраждалих від наслідків війни. Називається Next step. Реабілітація для цих категорій громадян там безкоштовна. Ось посилання на них в інстаграм: .
Можливо, комусь буде корисною ця інформація
Левандовская18• 08 января 2023
Какие все злые тут,3 дня назад у нас пришли и сообщили,держитесь,плохие новости,пропал безвисти… Мы готовы были кричать на улице ,чтобы узнать как действовать,искать группы И так далее.От командира,лишь сухое будет информация сообщим. Автор, ищите тех кто тоже в такой ситуации,они подскажут