збираюсь в Польшу з дітьми, житло буду орендувати сама, працюю дистанційно.
по приїзду мені потрібно куди йти щоб оформити песел? і чи довго це робиться по часу?
дякую за відповіді
take_zhyttia• 08 января 2023
Вам треба сходити в Urząd (це як наш ЦНАП) і отримати PESEL зі статусом Ukr. В залежності від черги, якщо прийдете першими (відкриваються десь о 7:40 ранку), то робиться все хвилин 20
Юся шопоголик• 08 января 2023
Так, песель, для медичного страхування обов´язково
В Мопс 300 зл одноразові на кожного
500+ на кожну дитину
І почитайте ще за програму 40+ якщо вперше після війни перетинаєте кордон
В Мопс 300 зл одноразові на кожного
500+ на кожну дитину
Ответ дляЮся шопоголик
В Мопс 300 зл одноразові на кожного
500+ на кожну дитину
В Мопс 300 зл одноразові на кожного
500+ на кожну дитину
дякую, мені допомога не потрібна, я буду сама житло орендувати. мені важливо щоб офіційно оформитись щоб мед послуги. отримувати та дітей в школу оформити
take_zhyttia• 08 января 2023
Ответ дляNa_TA_KI
дякую, а там не вимагають договір оренди?
Ні, іноді власник при укладенні договору вимагає номер песель