Брюнетка в Мармеладе• 08 января 2023

Чому багатодітні батьки хочуть до себе особливого відношення?

Чому всі багатодітні батьки хочуть до себе особливого відношення, їх же ніхто не примушує народжувати купу дітей? Їхні діти то тільки їх обов´язок і проблема. Чому вони вважають себе героями. Адже народити багато розуму не потрібно, а виховати достойну людину яка приносить користь потрібно купу ресурсів. В доньки в класі багатодітна мама завжди на зборах кричить що гроші здавати не буде, бо в неї четверо дітей ітд. Недавно стояла в черзі в банку прийшла мадам і нагло лізла без черги, бо з нею були діти. В сільпо дама в черзі на касу кричала що їй важко, в неї 5 дітей. І таких прикладів повно. Що не скажи таким, відповідь одна, ми багатодітна родина, нам важко. Так це ж добровільно все, для чого такий тягар якщо не можуть дати раду тим дітям. Діти дуже часто в таких сім´ях нічого не бачуть. Ні нормально харчування, ні освіти, ні хороших гаджетів, ні нормальних житлових умов.. Цікаво що у таких людей в голові.
Дежурный по кухне• 08 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Так і є
Вони більш цінні для держави ніж ви з одним чи з двома дітьми
Тому держава ім і допомогає і надає льготи

В мене якщо шо двоє)
Нічого подібного. Не факт, що їх діти стануть працювати на цю державу, а не лише споживати ресурси.
Девушка Прасковья• 08 января 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
То ви погано знаєте)
Навіть перед Різдвом виплати були в 800 Є і тільки доя багатодітних.
Всі виплати ООН та інших міжнародних установ ідуть багатодітним.
Це по перше.
А по друге, а з якого дива вам хтось щось винен? Ніколи не забуду, як в сім’ї, де жінка примудрилась народити двічі за рік, батько одну з двох корів продав. Бо йому 🤬 важко за двома ходити… настроївши 18 дітей не важко було, а корову обійти- важко.
Ото і вся модель життя багатодітних…
Де ви всю цю інфо знаходите, мабуть малодітні маєте багато часу і вишукуєте і вишукуєте що ще цим безсовісним багатодітним видають!
автор Брюнетка в Мармеладе • 08 января 2023
Ответ дляzara-dara
,
Заділо вас, правда очі коле
Я такая - жду трамвая• 08 января 2023
Ответ дляDianichka
Я читала, як завагітніти)) та відстежити правильні дні за цікавою методикою та які вітаміни приймати. Ви помилились. Я з тих негідниць, що тішуся своїми дітьми та чоловіком
На пособіях в Німеччині?
Все життя думаєте будуть утримувать? Бо теми в вас цікаві, дуже…
НЛОша• 08 января 2023
Ответ дляКошечка-муркошечка
Мне кажется тут другое- подготавливают народ чтоб мобилизовать многодетных. С утра в топе это не первая тема. Значит все плохо
Не думаю.Пособие по потере кормильца для многодетных государству не выгодно
Мелочунь• 08 января 2023
ми-багатодітні, не потребуємо уваги...
Mrs.Ochmonek• 08 января 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Не дай боже мені такого щастя. Один, аж два і все
То ви вже й за доньку вирішили скільки їй народжувати?
Кошечка-муркошечка• 08 января 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Удалено администрацией...
А вы и ваш деть какую пользу приносит? Вы и не вякайте.
zara-dara• 08 января 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Бог вам пошле щонайменше 5 внуків, побажання в Різдво має свою особливу силу.

Автор бажаю вам 5 Внуків!
Dianichka• 08 января 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Боже, авторко...Ви доньці теж будете вказувати? А якщо в неї друга вагітність (НЕ ДАЙ БОЖЕ...я розумію це для Вас страшне), двійнячи трійня? Аборт?
Mrs.Ochmonek• 08 января 2023
Ответ дляДежурный по кухне
Жити тільки на споживанні - це бідність у нас. Мало хто обирає такий шлях
Я такая - жду трамвая• 08 января 2023
Ответ дляСиреневенькая
А хто каже що нам винні?
Більшість багатодітних так вважає.
zara-dara• 08 января 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Заділо вас, правда очі коле
яка прада, що ви ненавидите багатодітних?

Так я вам бажаю 5 внуків і відчути щастя з повна
Девушка Прасковья• 08 января 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
А крім моркви? Ще буряк?
А шось більше діти пробували? Ягоди в цьому році їли?
Буряк також їдять, але не всі) ягоди ще не їли в цьому році 2023, тільки ананас, манго, мандарини там банани, ягоди не по сезону не беру, не смачні)
Дежурный по кухне• 08 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не смішіть. По роботі стикалася, там шанси 50 на 50
Lennochka• 08 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Коли потім?
У куми сину 15 років так само отртмувала в ті часи 860грн
Ви за царя панька згадуєте? Чи коли?
Неправда, 15 лет назад не было такой суммы
Сиреневенькая• 08 января 2023
Ответ дляДевушка Прасковья
Новий синонім до багатодітних - безсовісні. Я у шоці, що з людьми.
Кошечка-муркошечка• 08 января 2023
Ответ длявыходные пролетают
12 років тому ви не могли отримувати 860 грн, тоді було 700 з чимось тож аж на 100 грн багатше ви тепер кожного місяця, ніж 12 років тому
в мене також двоє, 1 рік і 10 років
Тогда ещё выплата 130грн была тем кто в декрет с работы выходил
il-mari• 08 января 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Удалено администрацией...
ви-хвора душею, не всі мами такі, наша невістка працює с 3 міс дитинки, донатять на армію, чим можуть, це ви овоч-тільки не підберу, який...
автор Kery777 • 08 января 2023
Ответ дляzara-dara

Автор бажаю вам 5 Внуків!
А я не бажаю своїй дитині такого, вона розумна дівчина, одного, два народить і досить. Нащо їй все життя памперси міняти
Дежурный по кухне• 08 января 2023
Ответ дляzara-dara

Автор бажаю вам 5 Внуків!
Ну і для чого бажати людині те, чого вона не хоче і сюди приплітати Різдво? Дивіться, щоб вам чого не побажали.
Да, я блондинка!• 08 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Так і є

В мене якщо шо двоє)
Ну то нехай держава надає, я тут дочого? Для мене їх цінність сумнівна, чому вони постійно щось вимагають від мене? ( до тих, хто самостійний питань немає, таким я і сама як то кажуть чим можу)
Mrs.Ochmonek• 08 января 2023
Ответ дляДежурный по кухне
Що вас смішить? Доросла людина у нас буде жити не бідно, якщо не працює? Ви це маєте на увазі?
Що значить 50 на 50? Половині людей у нас гроші з неба стеляться самі?
НЛОша• 08 января 2023
Ответ дляKery777
Главное ей для начала от вас сепарироваться
Дежурный по кухне• 08 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Смішить те, що вони будуть працювати на користь держави. Дехто так, буде, але далеко не всі.
Я такая - жду трамвая• 08 января 2023
Ответ дляДевушка Прасковья
В сенсі? Пару років тому усі ЗМІ писали про цю сім’ю. Жіночка народила двічі за рік. 17 і 18 дитину. Не двійня. Вагітність це її постійний стан. В тій сім’ї ніхто не працював і не буде працювати. І про корову також розповідали, який батько бідний, так в нього спина болить так болить …
Це дуже врізається в пам’ять. Бідні діти, нероба батько навіть молока їх позбавив.
Кошечка-муркошечка• 08 января 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Більшість багатодітних так вважає.
Статистика есть или это ваши домыслы?
Томатико• 08 января 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Удалено администрацией...
Якби не заздрили, то стільки б це не мусолили.
Тримаю свічку• 08 января 2023
Ответ дляБезпринципная
Я вообще не могу понять зачем людям 5 детей...
5 лет беременной ходить, кормить, тягать, всю свою продуктивную молодость жить как инкубатор?
Бесконечно ты то беременная, то кормишь, то ветрянка, то сопли.5 раз приучить к горшку, лужи, какашки, еда выварками..
Чтоб провести с ребенком час в день, то это фантастика в таком кагале.
У детей вообще размыты границы Я.Есть колхоз.Смотри за братиком, поделись с сестрой, забери сестру, поиграй итд.
Адский ад.И зачем?
Потом вырастают, бегут друг от друга подальше в лучшем случае, а в худшем не выгребают с этого колхоза до пенсии.Так и живут интересами чужой семьи...
Бррр.
В точку!
Мазохизм какой-то.
Безникая• 08 января 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А моя любить. Недавно брала стейки сома 300 гривень за кг.
Сом риба-падальник, що найгірше можна придбати