Кракадэ• 08 января 2023
Домоможіть знайти гадалку з правого берега, м. Запоріжжя
Хто знає номер телефону гадалки, жила(живе) на правому березі, зупинка Рел´єфна, в гуртожитку, здається звуть Ірина, гадає на таро, була в неї років 5 тому. Хто її знає? Дайте будь ласка номер
Вся такая растыкая• 08 января 2023
Що ви по ним ходите.., ви ж православні люди. У більшості. Ви розумієте що ви свою душу продаєте, віддаєте своє господнє благословіння, свою енергію - тим людям. Не там ви шукаєте. Всі відповіді поруч.
Кракадэ
• 08 января 2023
Згадала, Анжела Макаренко.
Хто знає де вона зараз, або номер телефону, пишіть.
Всі інші поради, хто пише не по темі, можете залишити при собі. Щиро дякую