Одни_мысли• 08 января 2023

Одяг, який ви дуже хочете.

Дівчата, поділіться фото того, що ви ну дуже хочете. Саме з одягу. Хочу щось новеньке, але не знаю що ))
Це можливо щось, що поки що ви не можете купити, або може просто мрія ваша. Почну напевно. Хочу куртку Томмі і ось такий боді)) але з моєю фігурою після пологів тільки про таке боді і думати)) а що у вас?
Цветок Мира• 09 января 2023
Ответ дляКапуста Маша
Да. Вискоза.
Подобных полно. Но все не то
Вот знаете как в голову влезет и ни что больше не нравится.
Ага, случается. Когда хочется именно эту вещь и точка 😄

ГейСюда• 09 января 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Я в Києві)
На Трої не була тисячу років)

Мені ось типу такого потрібно (чорне / беж) - але о підошва не та, то халява широка(, чорні навіть по нозі (зараз чорні респект - хороші, але вже поюзані... Шкіра + замш, м´які, замочок спереду, акуратний мінімал)
На другі схожі колега купила чорні з підошвою як у вашиз в Лавіні, може і інші кольори є, не знаю
oksanakirill• 09 января 2023
Я почему-то хочу пуховик новый. Шубу еще.
Olga076• 09 января 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Часто смотрю объявления о квартирах и домах, хотя они мне и близко не доступны)

Вот такие глупые мечты)
тоже смотрю квартиры и машины, такое впечатление что выбираю
СкаZка• 10 января 2023
Ответ длямегамоСГ
В Рівненському онкоцентрі Абірон видають безкоштовно. Уролог Богдан Орестович, записуэтесь на прийом, берете всі довідки, паспорт і отримаєте безкоштовно.
Дякую! Нажаль Лиза доля занесла нас під Дніпро. І в Мечнікова сказали шукати самим фонди або купляти.
мегамоСГ• 10 января 2023
Ответ дляСкаZка
Немає значення. Там люди з´їджаються з усієї України. Я кожен місяць приїджаю, люди з усіх усюд, бо Абірон безкоштовний є. Поцікавтесь. Рівненський онкоцентр, Маланюк Богдан Орестович.
ksunuyabelaya• 10 января 2023
Ответ дляПлекаю думи
Ким ви працюєте? Напевне творча професія?
Младший научный сотрудник, ветеринария
ksunuyabelaya• 10 января 2023
Ответ дляПлекаю думи
Яка ви крута, чудовий смак. Заздрю білою заздрістю вашому смаку
Дякую!!!!
Вірші на замовлення• 10 января 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Дуже гарні сукні. А ви щось знаєте про цей бренд? Можна довіряти? Ніколи не замовляла в інсті.
В них є сайт. Собі не замовила, бо багато суконь немає в наявності. І про взуття вже писала.

Левый Локоть• 10 января 2023
Ответ дляksunuyabelaya
Младший научный сотрудник, ветеринария
Отдых от белого халата ?)
ksunuyabelaya• 11 января 2023
Ответ дляЛевый Локоть
Отдых от белого халата ?)
Точно!
А вообще я с детства люблю выделятся
Левый Локоть• 11 января 2023
Ответ дляksunuyabelaya
Точно!
А вообще я с детства люблю выделятся
Я тоже ветеринар. Понимаю.
Тётушка Лошадь• 11 января 2023
Ответ дляВірші на замовлення
Я в той же вечір замовила на сайті)) але щось мовчать поки що.
Вірші на замовлення• 11 января 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Цікаво) тримайте в куосі))
Тётушка Лошадь• 11 января 2023
Ответ дляВірші на замовлення
Цікаво) тримайте в куосі))
Я не скоро її отримаю, бо замовила на мамину адресу, а потім ще треба буде закордон мені переправити.
Вірші на замовлення• 11 января 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Зрозуміло, а яку замовили?
автор Одни_мысли • 11 января 2023
Дівчата, є в когось силка на магазин, де є реальні кашемірові светрики
Плекаю думи• 11 января 2023
Ответ дляksunuyabelaya
Младший научный сотрудник, ветеринария
неймовірно! думаю що в цій сфері ви теж проявляєте себе не стандартно.
не пробували підбирати стиль для подруг наприклад, чи для рідних?
ksunuyabelaya• 11 января 2023
Ответ дляПлекаю думи
Ооо ні
Це мені не цікаво
Не догодиш
Всім все не так
Я бачу своє,вони своє
В мене син тільки страшенний модник..
В маму пішов

Зайканалужайке• 11 января 2023
Ответ дляОдни_мысли
На Спенсере есть чистый кашемир https://www.marksandspencer.com/l/cashmere/womens
В hm премиум линейке есть.
Вчера такой Тед Бейкер заказала. 75% кашемира.
Кима_кепка• 08 февраля 2023
Ответ дляЖынси_на_флиси
PRPY з МД фешн. Він на сайті мене взагалі не зачепив ) https://md-fashion.com.ua/ua/store/zenskij-cernyj-...

Ще додаткова знижка була 15-20%
Як носиться? Задоволені через деякий час також? Дякую.
Жынси_на_флиси• 08 февраля 2023
Ответ дляКима_кепка
Так, дуже задоволена. Тепло в ньому, зручно. Не лізе ніде нічого. Ношу постійно з моменту покупки. Хоч спочатку й насторожило, що якийсь ноу-нейм бренд.