Одни_мысли• 08 января 2023

Одяг, який ви дуже хочете.

Дівчата, поділіться фото того, що ви ну дуже хочете. Саме з одягу. Хочу щось новеньке, але не знаю що ))
Це можливо щось, що поки що ви не можете купити, або може просто мрія ваша. Почну напевно. Хочу куртку Томмі і ось такий боді)) але з моєю фігурою після пологів тільки про таке боді і думати)) а що у вас?
Gleva• 08 января 2023
Хочу таке правильне взуття, щоб під джинси кльош взути (я нарешті такі джинси купила, бо було важко знайти на мої 184 см зросту) і майже собі в них подобаюся.
А ще хочу велик нормальний і велодоріжки хороші у нашому селі)))

тогдалия• 08 января 2023
Ответ дляЖынси_на_флиси
Я собі недавно купила ) Теж давно хотіла.
Покажіть пліз
Не гоню• 08 января 2023
Хочу куртку и рюкзак
Вишнёвая Леди• 08 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Сайконі ніби бачила схожі. А чому саме такі, дрес код якийсь?
Ні)
Сині кросівки вперше купила років 8 назад, з тих пір раз на 2-3 роки вдавалось оновлювати пару.
І цю пару кросівок я взуваю найчастіше в сезонах весна / осінь, мені підходить по кольоровій гамі, по зручності і т.д.
Піду погуглю
TaFo• 08 января 2023
Ответ дляМастерЮля
Я бачила фіолетове в Бершка, гляньте, раптом Ви саме таке шукаєте)
гляну. спасибо. вдруг не дорого)
куркулиха• 08 января 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Эх,я много лет мечтала.... купила и поносила ровно 1 зиму. ..... шубу украли в окупацию,когда в доме русские жили. Теперь даже не знаю,стоит ли мечтать.... а так это лучшая была одежда для зимы
Сочувствую, главное вы живы.Для меня это какая то далёкая несбыточная мечта
ОленаЯ• 08 января 2023
Ответ дляМотористка
Дуже хочу шубу з овечої шерсті. Вже і в інстаграм придивилась який фасон. Але, є сумніви. На наші зими коли то дощ,то сніг. Плюс дорого,ще й нема де приміряти. А до наступного року може вже й з моди вийдуть. Тож просто хочу,зберігаю фото
Стильна Вовна класні шубки, з моди не вийдуть.
Бибер-анонимер• 08 января 2023
Одежда не интересует, больше хочется на отдых ( море) и автомобиль ( чтоб только мой, а не семейный)
TaFo• 08 января 2023
Ответ дляКрасота неземная
Я дуже хотіла лофери Томмі).
Сьогодні купила)
сколько? мягкие? пакежьте. я тоже хочу.

Купипупсичек• 08 января 2023
1.Пуховик від Левайс
2. Костюм в спортивному стилі, але з широкими штанами/не встигла купити, їх розкупили/
3. Угги короткі в карамельному кольорі
euhunter• 08 января 2023
Шалено хочу золоті гостроносі черевички на височенних підборах, типу таких. Але з моїми тендітними стопами це тортури, лише лежачи дивитися на фото ;)
Жынси_на_флиси• 08 января 2023
Ответ длятогдалия
Покажіть пліз
Нема гарного фото, лише з примірочної. Спокусило мене тим, що тонесенька тканина і кишені є )) Вибирала з таких, щоб носити частіше )
Купипупсичек• 08 января 2023
Ответ дляGleva
Я з кросівками ношу.
ОленаЯ• 08 января 2023
Ответ дляdeil1207
Уже пару лет как хочу платье вышиванку. Рубашка есть, хочется ещё платье.
І я сукню вишиванку хочу декілька років, вибрати не можу.
тогдалия• 08 января 2023
Ответ дляЖынси_на_флиси
Гарне! Яка вартість? На них ціни гилять(( ті шо я хочу 12-16 тис((
ОленаЯ• 08 января 2023
Ответ дляЖынси_на_флиси
Чиє?
Жынси_на_флиси• 08 января 2023
Ответ длятогдалия
Це Сварга, значно дешевші. На сайті ця сукня мене взагалі не вразила, їхала за вишиванкою, але купила її. 2800
ОленаЯ• 08 января 2023
Ответ длятогдалия
Janira
Не чула, дякую, гляну.
Барвіночка• 08 января 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
фото
Спасибо, зашла на этот сайт. Ещё, кое-что понравилось:) сохранила фасоны на будущее.

ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 08 января 2023
Ответ дляБарвіночка
Да, там хорошие фасоны, но ужасные цены 🙁
тогдалия• 08 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Не чула, дякую, гляну.
Можу посилання дати
тогдалия• 08 января 2023
Ответ дляЖынси_на_флиси
Піду на сайт подивлюсь
Жынси_на_флиси• 08 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Чиє?
Сварга
Зажуженная Жужжа• 08 января 2023
Ответ дляКупипупсичек
1.Пуховик від Левайс
3. Угги короткі в карамельному кольорі
Костюм класний
Gleva• 08 января 2023
Ответ дляКупипупсичек
Я з кросівками ношу.
Так, бачила варіанти з кросівками, але хочеться їх носити якось піднесено, платформа туди личить, але в мене вона не модна тільки є))
ОленаЯ• 08 января 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Ні)
Піду погуглю
Особисто мені сайконі джаз - найзручніші з усіх крівок, їх не відчуваю, зручні. Купую періодично всім - собі, дітям, чоловіку )))
alla_zv• 08 января 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Я хочу куртку короткую
Голубого нежного цвета
Нигде нет
В New Yorker зайдите. По 799 грн на рампродаже есть
тогдалия• 08 января 2023
Ответ дляalla_zv
А він відкрився? Я сто років не була в тц
ОленаЯ• 08 января 2023
Ответ дляЖынси_на_флиси
Гарне
Барвіночка• 08 января 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Ага, цены очень высокие. Понравились эти платья и черный костюм, мне идут такие модели.