Одни_мысли• 08 января 2023
Одяг, який ви дуже хочете.
Дівчата, поділіться фото того, що ви ну дуже хочете. Саме з одягу. Хочу щось новеньке, але не знаю що ))
Це можливо щось, що поки що ви не можете купити, або може просто мрія ваша. Почну напевно. Хочу куртку Томмі і ось такий боді)) але з моєю фігурою після пологів тільки про таке боді і думати)) а що у вас?
Ответ дляeuhunter
Шалено хочу золоті гостроносі черевички на височенних підборах, типу таких. Але з моїми тендітними стопами це тортури, лише лежачи дивитися на фото ;)
Купіть, я так нюд купила, раз в рік одягаю, а потім після тортур в крокси в машині. А так іноді милуюся вдома.
Мотористка• 08 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Стильна Вовна класні шубки, з моди не вийдуть.
Дякую. Там і придивляюсь. Ціна і примірка спиняють. Але,може, наважусь.
Це поки єдине,що я захотіла з одягу з початку війни
Мотористка• 08 января 2023
Ответ дляeuhunter
Які гарні!
Але,я такими теж тільки милуюсь
Вредняжка• 08 января 2023
Ответ дляБрыкалка
Я уже больше года ничего не покупала - просто хочу обновок, одежду, обувь, сумочку, рюкзак, бельё...
І я більше року не купувала нових речей, лиш одну пару взуття.
ще й схудла на 12 кг, кілька речей довелось в секонді купити.(...
Мале дитя, не до розходів на себе...
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 08 января 2023
Ответ дляБарвіночка
Ага, цены очень высокие. Понравились эти платья и черный костюм, мне идут такие модели.
Черное платье красивое. Мне тоже такое понравилось
Вам телефонограмма• 08 января 2023
Я шоппоголичка в депрессии. Сейчас вот ничего не хочу. Жду мира и потом буду накупать)
Ответ дляМотористка
Якщо взяти курс валют, то ціни ще більш-менш, а примірку на НП можна, якось перед Новим роком передімною дівчина міряла шубку, говорила, що це вже друга, перша - не підійшов розмір.
Трусиковед• 08 января 2023
Ответ дляЖынси_на_флиси
Пуховик все хотіла і ніяк не могла купити. Вчора купила
Вам очень хорошо . Что за марка, где купили ?
Трусиковед• 08 января 2023
Ответ дляГЛЮкоза
О перчатках давно мечтаю
И сапожки нра.
И сумку ищу
И сапожки нра.
И сумку ищу
А мне холодно в кожаных
Жынси_на_флиси• 08 января 2023
Ответ дляТрусиковед
Дякую ) У Walker. Їхня власна марка, я так розумію, PRPY. Сьогодні вигуляла, дуже теплий
Sabbatay_cvi• 08 января 2023
Хочу оригинал колье мессика из сильных хотелок. И новую машину. И все,пожалуй. На одежду нет настроения вообще с начала войны, покупала только купальник на лето.
Трусиковед• 08 января 2023
Ответ дляЖынси_на_флиси
Спасибо 😉
Божья коровка• 08 января 2023
Хочу не объёмный пуховик Uniqlo, очень нравится качество их вещей и не только верхней одежды.
ПрипоРошенная• 08 января 2023
Ответ дляalla_zv
В New Yorker зайдите. По 799 грн на рампродаже есть
О, спасибо !
Ответ дляSabbatay_cvi
Я теж нічого собі не купуала, а от вчора купила двохрічну мрію і дуже рада, сьогодні вигуляла - тепло, зручно. Зелені з білим хутром.
Барвіночка• 08 января 2023
Ответ дляElani
и ткани дешевые и не очень, потому что цена для заграницы смешная на такие костюмы
Даже для заграницы это нормальная цена. За эти деньги можно, что то хорошее на распродаже купить.
Вишнёвая Леди• 08 января 2023
А ще потрібно зимове взуття оновити - чорне і беж. Має бути платформа 3-5 см, не високі, шкіра / замша, розпродаж
Нічого знайти не можу також
На зарі дитячій мій беж розмір не дотягнув до розпродажу, а чорного ниц не бачу нічого підходящого
Я вже відклала собі на наступний сезон, і це не бажання, а необхідність, тому наче не по темі)
Нічого знайти не можу також