Одни_мысли• 08 января 2023
Одяг, який ви дуже хочете.
Дівчата, поділіться фото того, що ви ну дуже хочете. Саме з одягу. Хочу щось новеньке, але не знаю що ))
Це можливо щось, що поки що ви не можете купити, або може просто мрія ваша. Почну напевно. Хочу куртку Томмі і ось такий боді)) але з моєю фігурою після пологів тільки про таке боді і думати)) а що у вас?
Трусиковед• 08 января 2023
Ответ дляГЛЮкоза
А в каких не холодно?
С Ангорки именно варежки
В перчатках , а тем более кожаных , я коченею
Цветок Мира• 08 января 2023
Ответ дляКапуста Маша
Два года назад не купила себе летнее платье. Очень пожалела, до сих хочу и его уже не купить.
Из одежды никогда ничего не хотела кроме этого платья.
Вообще не люблю выбирать и покупать одежду.
Какое, не сохранили случайно фото?
Цветок Мира• 08 января 2023
Я припинила мріяти. Все, що раніше приносило задоволення, навіть дрібнички, більше не радують зовсім.
Барвіночка• 08 января 2023
Ответ дляElani
у них твид дешевый, если это вобще можно твидом назвать
оно так не выгляди в жизни как на отфотошопленных фото
просто оплата рекламы и удачного имени
Да, я когда смотрела сайт тоже подумала об этом, что ткани так себе. Если вернусь домой, куплю хорошую ткань и закажу в ателье себе светлое платье)
Ромашка_Бегемотовна• 09 января 2023
Ответ длятогдалия
Я ось недавно купила боді)) силует формує
Какой размер на какие параметры брали?
Эластичнре или плохо растягивается?
И еще, у вас торс короткий иди длинный?
У мепя чпсто длины цельных купальников не хватает
Эластичнре или плохо растягивается?
И еще, у вас торс короткий иди длинный?
Ответ дляВишнёвая Леди
Ні)
Сині кросівки вперше купила років 8 назад, з тих пір раз на 2-3 роки вдавалось оновлювати пару.
І цю пару кросівок я взуваю найчастіше в сезонах весна / осінь, мені підходить по кольоровій гамі, по зручності і т.д.
Піду погуглю
Ось що я загуглила, правда срібло вставки є. І ціна хороша зараз.
ПрипоРошенная• 09 января 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
А ще потрібно зимове взуття оновити - чорне і беж. Має бути платформа 3-5 см, не високі, шкіра / замша, розпродаж
Нічого знайти не можу також
На зарі дитячій мій беж розмір не дотягнув до розпродажу, а чорного ниц не бачу нічого підходящого
Я вже відклала собі на наступний сезон, і це не бажання, а необхідність, тому наче не по темі)
Нічого знайти не можу також
Вы в каком городе ?
На Троещинском рынке полно классных ботинок из натуральной кожи 1500-2000 грн и беж и чёрные , какие хочешь
Я сама ходила по тц и ничего не нравилось или размеров не было , поехала на Троещину( подружка посоветовала ) и купила там за 5 минут
Такие как в эстро по 4,5 тыс на Троещине по 2
тогдалия• 09 января 2023
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Какой размер на какие параметры брали?
Эластичнре или плохо растягивается?
И еще, у вас торс короткий иди длинный?
Эластичнре или плохо растягивается?
И еще, у вас торс короткий иди длинный?
Мій зріст 177, вага 62, 92-73-100
Розмір М
Сів добре, на вигляд здається що маленький, але надягаєш і норм розтягується і силует вирівнює
Розмір М
Трактор Вика• 09 января 2023
тогдалия• 09 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Дякую,мені в рекламі цей сайт часто вилазить, думала, що якийсь спам, придивлюся більш уважно.
Я там постійно білизну купую
ГЛЮкоза• 09 января 2023
Ответ дляТрусиковед
С Ангорки именно варежки
Мне кажется все скачивается,
Кожаные перчатки на демисезон точно подойдут,
Бывают с утеплителем кстати типа флиса
Ра ру ра ру ра• 09 января 2023
Ответ дляЖынси_на_флиси
Пуховик все хотіла і ніяк не могла купити. Вчора купила
а что это за пуховичок? понравилась модель
Бабканадвоесказала• 09 января 2023
Хочу пуховик чуть ниже колена, черный или бежевый
1.5 года не могу найти такой,чтоб нравился
В прошлом году купила черный длинный, только потому что ходить надо было в чем-то и ненавижу его, поиски продолжаются
Мотористка• 09 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Якщо взяти курс валют, то ціни ще більш-менш, а примірку на НП можна, якось перед Новим роком передімною дівчина міряла шубку, говорила, що це вже друга, перша - не підійшов розмір.
Дякую. Мабуть, Ви сказали ті слова,що мені зараз потрібні. Таки наважусь на купівлю

Зайканалужайке• 09 января 2023
Ответ дляГЛЮкоза
А что за марка свитера и платья?
Платье Тед Бейкер.
Свитер hm, шерсть и кашемир из премиум линейки. Скидку жду
Жынси_на_флиси• 09 января 2023
Ответ дляРа ру ра ру ра
PRPY з MD Fashion. На сайті він ніякий, але коли приміряла, дуже сподобався
a.ostroverh• 09 января 2023
Ответ дляLyana21
Хочу темно коричневу шкіряну куртку по типу косухи
Можливо хтось знає де шукати?
Если Киев, то у девочек были
Я и там, и там брала вещи. Женя (мехавелюр) часто на фабрики мотается, можно заказать наверное
У меня adamo авиатор молочный, отличная весчь
Вишнёвая Леди• 09 января 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Вы в каком городе ?
Я в Києві)
На Трої не була тисячу років)
Мені ось типу такого потрібно (чорне / беж) - але о підошва не та, то халява широка(, чорні навіть по нозі (зараз чорні респект - хороші, але вже поюзані... Шкіра + замш, м´які, замочок спереду, акуратний мінімал)
На Трої не була тисячу років)
Щас ухожу• 09 января 2023
Ответ дляLyana21
Можливо хтось знає де шукати?
Allsaints
ГЛЮкоза• 09 января 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Платье Тед Бейкер.
Спасибо)
Щас ухожу• 09 января 2023
Ответ дляГЛЮкоза
О перчатках давно мечтаю
И сапожки нра.
И сумку ищу
И сапожки нра.
И сумку ищу
Я купила Röckl похожие перчатки на рампродаже за 57€