Патриоточка• 09 января 2023
Потяг Київ - Варшава
Як купити квитки на потяг Київ-Варшава? Потрібно на кінець лютого, заходжу на сайт укрзалізниці, каже, що місць немає. Це їх вже немає? ще немає? чи онлайн купити неможливо?
ПоЗиТиВнАя• 09 января 2023
Ответ дляПатриоточка
а де перша?
Там де Львів - Варшава - там все написано.
Патриоточка
• 09 января 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
про Львів нічого не знаю, мене цікавить Київ )
Але, якщо вже ваша ласка, дайте, будь ласка, посилання на Львів-Варшава, почитаю, може, щось корисне
ПоЗиТиВнАя• 09 января 2023
Ответ дляПатриоточка
ПоЗиТиВнАя• 09 января 2023
Київ-Хелм, Хелм-Варшава. Лише так
Київ-Пшемишль, Пшемишль-Варшава - але це гірший варіант
Патриоточка
• 09 января 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Київ-Хелм, Хелм-Варшава. Лише так
Дякую
На Хельм зараз доступні квитки до 28 січня. Далі теж немає. Мабуть, ще зарано.
Буду слідкувати, можливо, прямий маршрут знову з´явиться.
Не знаєте, Київ-Хельм, він ’лежачий’ чи аля Інтерсіті?
ПоЗиТиВнАя• 09 января 2023
Ответ дляПатриоточка
Дякую
Нормальний наш український потяг.
Повелитель интернета• 09 января 2023
Ответ дляПатриоточка
Дякую
Как по мне, это более удобный вариант. Киев-Хелм нормальный поезд с нормальными местами (а не 3 в ряд), из Хелма в Варшаву 3.5 часа на интерсити.
ЖД білети ловлю• 09 января 2023
На прямий потяг #067 Київ-Варшава складно, але можна взяти квиток. Пишіть в особисті.
Прямой Киев-Варшава. Билет можно купить ровно за 20 дней до поездки. Не раньше и не позже. Появляются на сайте ровно в 8 утра. Нужно заранее все подготовить (зарегистрироваться на сайте, внести фамилию), чтобы в 8 уже просто быстро купить. Покупала уже раз 10, каждый раз удавалось. Сложно, но вполне возможно
Сиреневенькая• 09 января 2023
Ответ дляПатриоточка
Дякую
за 20 днів відкриваєтся продаж