Бабуся мороз• вчера в 20:23
А куди ви всі зібралися після відкриття кордонів, просто цікаво?
Ви ж до їх закриття нікуди не змогли виїхати, то чому думаєте що після 10 років зможете, коли вже і умов тих не буде, навіть, які зараз є в країнах ЄС. Для виїзду потрібні гроші, сміливість, рішучість і партнер з чітким планом дій. Ну а якщо ви без партнера то чого зараз не їдете?
Якісь смішні теми повні ілюзій в топі.
Всі так збираються виїжджати що у купи досі ні паспорта ні мови, просто ілюзіі про те що ЗАГРАНІЦЕЙ будуть євро з дерев гребти
Якісь смішні теми повні ілюзій в топі.
Чаклунка-ведунка• вчера в 21:13
Ответ дляБабуся мороз
Тобто відповіді по суті ви дати не можете, просто марите Америкою в якій ви своєму брату на фіг не здалися
Він там вже 15 років
Раз в три роки літаємо до нього з сім´єю
На фіг здалися тільки ви свої рідним
Борисфенка• вчера в 21:13
Ответ дляПи Пи Пилюля
Так 2011 год и сейчас очень большая разница, в Нидерландах своих специалистов более чем достаточно
Програмістів беруть всюди.
Але типовий чоловік, що чекає виїзду після відкриття кордонів - це дерибанщик-менеджер років 40-45 без знання мови і з амбіціями до небес. Тут засада.
Пи Пи Пилюля• вчера в 21:14
Ответ дляБорисфенка
Програмістів беруть всюди.
Знаток безработный
Борисфенка• вчера в 21:16
Ответ дляПи Пи Пилюля
Знаток безработный
Я спостерігач-аналітик.
До речі, про кількість українців в Німеччині - до війни було дуже мало, зараз збільшилася на два порядки.
Там, де українців до війни було 500 чоловік - там 50 000 чоловік зараз.
Де було 3 українця - зараз 300.
Легалізуватися було дуже складно до війни, всі про це говорять.
Де було 3 українця - зараз 300.
Плакулька• вчера в 21:27
Ответ дляБорисфенка
Так вони скасують всі плюшки, щойно війна закінчиться. В тому числі дозволи на роботу.
Уже передумали в нелегалах быть?)
Борисфенка• вчера в 21:29
Ответ дляПлакулька
Уже передумали в нелегалах быть?)
Ні, не передумала. Чоловік сказав в окупацію не повертатися, легальний статус є до 04.03.2027 року і ще дають рік на виїзд. А чи залишать право на роботу, хтозна.
А що буде через два роки, неможливо уявити, бо щодня дурдом, світ здурів . Поживемо-побачимо.
Бабуся мороз
• вчера в 21:30
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Він там вже 15 років
На фіг здалися тільки ви свої рідним
Ахаха ну да, ясно
Пи Пи Пилюля• вчера в 21:31
Ответ дляBor bor
Ну а я таких знаю близько п´яти, ще у 2010-2013 рр
Всі айті, освіта КПІ
16 лет тому назад и сейчас ситуация разная. Знаю пару человек программистов кому контракт в Нидерландах не продлили и через 3 года пришлось возвращаться
Чаклунка-ведунка• вчера в 21:35
Ответ дляБабуся мороз
Ахаха ну да, ясно
Реально так цікаво про сім´ю незнайомих людей?
Коханозадовільна• вчера в 21:35
Ответ дляБорисфенка
скорей бы
Борисфенка• вчера в 21:36
Ответ дляКоханозадовільна
скорей бы
Вам легше від цього стане? Повернеться 5 мільйонів злиднів в Україну, наприклад, і що?
Коханозадовільна• вчера в 21:37
Ответ дляБорисфенка
Сложно с вами. Захист пока идет война. Если его отменяют, значит война все.
Коханозадовільна• вчера в 21:38
Ответ дляБорисфенка
Вам плюшки нужны вечно? А кто-то хочет жить дома без войны и имеет на это полное право.
Ответ дляПи Пи Пилюля
На деяких відомих складах де людям було комфортно працювати в Польщі як каже моя рекрутерша уже половину звільнили бо купили роботів які збирають товар замість людей
18 мнеУЖЕ• вчера в 21:41
Ответ дляВчителька з мікрорайону
При чем тут деньги автор?
Сейчас собираем чтобы вывезти своих мужчин хоть куда нибудь из этого сумасшедшего дома
Работа удаленная, как то разберемся
На х*р такие мужики сдались, которых еще и вывозить надо, воевать не могут, от ТЦК отбиться сами не могут, свои права отстоять не могут, даже выехать сами не способны
Коханозадовільна• вчера в 21:41
Ответ дляБорисфенка
Я буду счастлива, если весь этот ужас закончится. и можна будет жить дома.
Борисфенка• вчера в 21:42
Ответ дляКоханозадовільна
Тут на Советчиці є цікава ясновидяча, я за нею слідкую. То вона каже правдиві речі - війну призупинять, перемир´я оголосять, тимчасовий захист скасують, а раша за рік назбирає зброї і знову почнеться гаряча фаза.
Тому сильно поспішати повертатися ми не будемо. А на хліб десь нелегалами заробимо. Або й легально, хтозна. Мити тарілки беруть охоче.
Пупуговка• вчера в 21:42
Ответ дляРассказница
Я хочу свободы
Да да.
Ви будете дуже вільна в джобцентрі)
А вам туди йти доведеться)
Бо якби у вас були гроші, ви б вже виїхали РАЗОМ з чоловіком.
Думаєте, комусь в Європі сильно потрібні такі ніщеброди як ви?
Пфффф
Ви будете дуже вільна в джобцентрі)
А вам туди йти доведеться)
Пфффф
Борисфенка• вчера в 21:43
Ответ для18 мнеУЖЕ
А коли вивезуть, то знову прогодувати треба. Типова картина зараз - дружина вкалує, чоловік бухає. Бо у нього травма і туга за домівкою.
Борисфенка• вчера в 21:43
Ответ дляКоханозадовільна
Я також.
Борисфенка• вчера в 21:44
Ответ дляПупуговка
Да да.
Ви будете дуже вільна в джобцентрі)
А вам туди йти доведеться)
Пфффф
Ви будете дуже вільна в джобцентрі)
А вам туди йти доведеться)
Пфффф
Джоб-центри - це для біженців. Статус скасують, ніяких виплат не буде, відповідно суцільна свобода.
Пупуговка• вчера в 21:46
Ответ дляБорисфенка
Ааа, точно!!
Дякую!!
Суцільна європейська свобода БЕЗ виплат.
Щось підозрюю, що та пані геть не захоче їхати. Навіть з чоловіком)))
Дякую!!
Борисфенка• вчера в 21:46
Ответ дляПупуговка
Ааа, точно!!
Дякую!!
А я ж про що. Але вони не вірять.
18 мнеУЖЕ• вчера в 21:50
Ответ дляБорисфенка
Это кстати вообще отдельная тема, люди привыкли сидеть на выплатах, потом приедут сюда и опять будут рассказывать как им тут все все должны. Если столько лет не работать, млжно подумать кто-то резко захочется потом пойти вкалывать, еще и за такие зарплаты как в Украине
Пи Пи Пилюля• вчера в 21:51
Ответ дляBor bor
Не правда
Хай скиллед это ж не только айтишка
Там редких специалистов много
Будут принимать наших как и до войны
Хай скиллед это ж не только айтишка
Там редких специалистов много
Будут принимать наших как и до войны
В Нидерландах своих хватает, вы далеки от этой страны. До войны не очень то и принимали.
Ответ дляПи Пи Пилюля
Та такое было и 10 лет назад, что не продлили рабочий контракт
Один такой знакомый год проработал в Нидерландах и не продлили ему. Пришлось вернуться, он понял, что в Киеве зарплата почти та же, а позволить может больше
Но перед войной на всякий случай выехал, сейчас опять где-то по хай-скиллед визе. Временная защита ему не положена (выехал в январе 2022 года)
Эта категория людей как раз сможет выехать
Борисфенка• вчера в 21:52
Ответ для18 мнеУЖЕ
Та да. В Україні зарплати в 5-10 раз менше.
І пенсіонери безпорадні. Толку з їх повернення у злидні, я навпаки вважаю, хай Європа годує, хоч чимось Україні легше буде.