Кумедний ґудзик• сегодня в 03:53

Уявіть,Україна все підписує як хоче рашка і віддаємо весь Донбас. Що далі?

Ви вірите, що тоді рашка залишить нас назавжди у спокої і ми будемо спати в тиші і без обстрілів чи вони знову візьмуться за своє?
Зробіть вибір:
вже голосів: 754
Рашка залишить нас у спокої
Обстріли та атаки не припинять
Затихне на час і знов нападе
Свій варіант у коментарях
Маю декілька думок• 1 час назад
Ответ дляЧервона ікорка
Вы реально удивительная..
Не РФ воюет с США, как раз США воюют с РФ Украиною :(
Где вы прочитали что с него снимают ответственность ?
’Не РФ воюет с США, как раз США воюют с РФ Украиною :(’
Странно , рашка не хотела воевать и поэтому оккупирует наши территории и бомбит Украину ? Как это поможет рашке победить Америку?
Лора-b83f• 1 час назад
Ответ дляШвендяю містами
Ты б больше про свою рашу переживало,вон вам хуйло индусов навез,что б вас трахали ,бо ваньки ваши подохли в Украине
Но тем не менее позавчера Зеленский подписал таки указ о призыв в армию 60+летних стариков.
автор Кумедний ґудзик • 1 час назад
Ответ дляЧервона ікорка
А что не так, за что жалоба, вам просто не нравится то что она говорит ?
У нее все сообщения с хамством и унижениями, этого достаточно
lilul990• 1 час назад
Ответ дляЧервона ікорка
Вы про какую то третью сторону ?или считаете что у Украины всего полно, и люди не гибнут и в дома не попадает, про солдат я вообще молчу, о кол- ве погибших и раненных..
Про третю силу
Маю декілька думок• 1 час назад
Ответ дляЛора-b83f
Не ’ о призыве’ , а о возможности добровольно подписать КОНТРАКТ .
Понимаете разницу между призывом/мобиллизацие и контрактной службой ?
lilul990• 1 час назад
Ответ дляМаю декілька думок
Рашка импотент . И если бы не война в Украине, весь мир считал бы её второй армией мира . Но 4 года военных действий и жалкое топтание на Донбассе+война с ТЕЦ , доказывают импотентность рашн армии . Позорное бегство из Сирии, молчаливая сдача другана Модуро, горящие нпз и Белгород без тепла и электрики . Ни одна из заявленных ’ целей сво’ не достигнута, особенно ’ демиллитаризация’ Украины ))))
Это полный провал в мировой геополитике .
Путін позориться як може кидаючи в пориві злості на львівські сараї кукарєшнік

І думає шо за це його будуть уважать
Убоге
Лора-b83f• 1 час назад
Ответ дляМаю декілька думок
Знаем мы, как в Украине ’добровольно’ контракты подписывают. 😁
lilul990• 1 час назад
Ответ дляЛора-b83f
Не про призив а про легалізацію тих хто хоче підписати контракт але має непризивний вік, 60+

Щоб цих людей кваліфікувати і вони мали легальний статус
Не путайте
Маю декілька думок• 1 час назад
Ответ дляЛора-b83f
То Вы насмотрелись Золкина? Так он про руснявых контрактников рассказывает и показывает . Кого за долги заставили, кого по пивнухам заловили, а кому наркоты насыпали и заставили подписать . Интересные истории, согласна ))
ПесиКот• 1 час назад
Ответ дляХомо_сапиенс
Давайте. А нафік мови, які нікому не потрібні?
А узкій всім потрібен?
Швендяю містами• 1 час назад
Ответ дляЧервона ікорка
Нам,взагалі,москалі не подобаються
Мамаша в бигудях• 1 час назад
Ответ дляlilul990

І думає шо за це його будуть уважать
Убоге
Кукарєшнік наробив багато біди...
ПесиКот• 59 минут назад
Ответ дляХомо_сапиенс
Що далі?
Вулицями не відловлюють людей і не забивають до смерті.

Обстріли припиняються, міста і комунікації відбовуються. Люди більше не гинуть.
Пенсіонери нарешті починають жити не по-королевські, звісно, але й не як жебраки. Бо отримують більш-менш гідну пенсію.
Мами не роздумують, чи потягнуть дітей. Бо отримують маткапітал і виплати на кожну дитину до досягнення 18річного віку.
Бензин, газ, комуналка - копійки.
Іпотеку можуть собі дозволили буквально усі, хто згоден хоча б десь працювати. При цьому сільська іпотека (новобудови) і сімейна (при наявності дитини) - лише 3℅.
Люди отримують якісну медицину безкоштовно.
Усі кордони відкриті і всі, комусь щось не сподобалось - валять на всі 4 боки.

Буде багато горя й болю у величезного прошарку людей, а саме - в тцкунів і їх жонок, мамов, сестер, шалав і тп підсмкчувачів. В усіх, хто сидить зараз на потоках і нарощує трудові мозолі, вивозячи мільйони, теж настануть важкі часи. Загалом, в усієї зеленої шобли, і в усіх мразот, що мають десь там якись профіт. Супер мега патріотки з-за кордону злетять зі своїх виплат, і будуть вимушені - о горе - йти працювати.
Манька і проча тупа ботяра повернеться у табачний ларьок, чи де там їх понабирали.
Коротше, багатьом буде ой як несолодко....
Бабо, сесерії з її казочками вже 35 років нема. Прокиньтесь
Мама Никитки-2• 46 минут назад
Ответ дляЛора-b83f
Закон, нешановна, закон, и не призыв, а контракт. Закон полгода назад приняли. Шож вы так… методички с опозданием?
KriskaA• 34 минуты назад
Вірити кацапам ??? Ну це треба вже зовсім не мати мізків. Звісно, кацапи підуть далі - вже з кращих позицій.
Метелик• 24 минуты назад
Ответ дляПозаземний розум
Счас вас разорвут, но я поддержу.
Я жила в Крыму почти до 2016г. и тоже не помню , чтоб кого то убивали и насиловали.
Я если перечислить сколько всего в Крыму построено , но я ни к чему не призываю.
Просто констатирую факты.
А сколько людей пропало безвести в Крыму с 2014? Крымских татар, которые были против рашки. Я сама жила в Крыму до конца 2015, уехала не из за патриотизма, а из за ненависти к рашке,но каждый видит через свое окно разный мир.