Та_шо_ж_таке• 09 января 2023
Он оказывается на Канарских островах
Написал мне, привет тебе с Канарских островов, а для меня даже денег на букет цветов не нашлось. Да, это немец, прохлаждается. Как выдавить с себя, ой привет, я очень рада за тебя? Почему я так злюсь?
Чучело-Мяучело• 10 января 2023
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Спілкувалися. Він надіслав відео себе не голе, і видалив я не встигла подивитися. Потім я надіслала відео вчора, сьогодні вирішила видалити. Бо він спілкується з багатьма, а тут наче я навязуюся. Він питає, що сталося. Я пишу, що ти вчора також видалив відео. Він мені пише. А хочеш я зараз тобі поверну твої відео? І наступного разу не відправляй щось, якщо не хочеш щоб воно було в мене. Я пишу. І взагалі я не хочу нав´язуватися бо ти спілкуєшся з багатьма. Він пише. Як ти могла про мене таке подумати, ти мене зовсім не знаєш, я в шоці. І всьо. Заблокував
дякую.не переймайтеся.
дурнів хватає по світу,усіми не надивуєшся.
Kapitoshka-4fe1• 10 января 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
дякую.не переймайтеся.
Дякую