Кошечка-муркошечка• 10 января 2023

Таємнича машина

Може тема когось посміхне))
Але мені серйозно цікава ваша думка.
Я 3.5 роки живу на одній з вулиць (Київ) і біля найближчого перехрестя постійно стоїть чоловік в машині. От я йду на роботу на 8-9 і він вже там. В районі 19-20 їде додому. Посеред дня теж бачу його там буквально постійно. Машина 8-ка.
Взимку і літом він там. Курить, п´є каву, з кимось говорить.
Ми думали може таксист. Але він би десь їздив, вірно?
Торгівля наркотиками? - дуже якось палевно.
Корегування маршруток? - у нас немає розв´язки.
Я і мояКо називаємо його "спецагент".
Люди, от які ваші ідеї?
(підійти і запитати не зможу. Боюсь🤭)
автор Кошечка-муркошечка • 10 января 2023
Якщо це коректно, то я напишу вулиці. Будете їхати і самі щодня його бачити.

Не буду• 10 января 2023
Дивлячись в якому ви місті. Я би зателефонувала в поліцію, мабуть)))
Бавовна• 10 января 2023
Может, он живет в машине? Или страховку продаёт?
Куздра• 10 января 2023
Скоріш за все він як ’точка самовивозу’. Якогось товару. Може наркотики, а може й щось безпечне
Ответ дляБавовна
Точно не думаю, що живе. Про страхову може, але був би напис на машині ’продаю страховку’
Фима Собак• 10 января 2023
Таксист. Вы же не целый день за ним следите. В какое-то время выезжает, потом назад возвращается.
Козяка-маляка• 10 января 2023
Похоже на наркотики
Моя улюблена страшко• 10 января 2023
Може він водій, привіз когось на роботу і чекає весь день
Сосиска_Втесте• 10 января 2023
Люблю такие темы)
А сколько ему лет? Может он пенсионер молодой и так развлекается, общения ищет?
А может драгдиллер

Блины со смайликами• 10 января 2023
Ответ дляКошечка-муркошечка
Валютник може бути. Вони завжди на одному місці товчуться.
Хтось з ’потоком’ працює, ті в людних місцях. А є ті, що з постійною клієнтурою. Хоча останні теж не на задвірках чилять.)
Ответ дляБлины со смайликами
Цікаво.
Може бути. Дякую
Ответ дляСосиска_Втесте
Люблю такие темы)
А может драгдиллер
Йому років 40-45. Високий. Напевно в молодші роки був гарний, а зараз трішки недоглянутий.
Ну, і машина 8-ка. Проста така
Ответ дляМоя улюблена страшко
Не думаю. У нас звичайний спальний район. Поруч немає жодної серйозної організації. Кафешки, продуктові.
Хоча хто знає)
Ответ дляКозяка-маляка
Похоже на наркотики
А може стояти постійно на одному місці? Не ховатись в різних?
Це реторичне питання звісно
Козяка-маляка• 10 января 2023
Ответ дляКошечка-муркошечка
Це реторичне питання звісно
Так а як клієнти тоді знайдуть )
Ответ дляКозяка-маляка
Так а як клієнти тоді знайдуть )
Ну да, логічно.
Але я все ж надіюсь що то щось легальне