І ви реально бачите, що вони діють.
Всі хто не вірить в дію мимо, будь ласка.
175см55кг19лет (она)• 10 января 2023
Нет лекарств против вирусов, это всё туфта. Вам бы Комаровского раннего почитать послушать
paradise@email.ua• 10 января 2023
соль Шусслера 3 и 4 по инструкции 5/7 дней - проверено и рекомендовано врачом
Паравозик• 10 января 2023
Ніякі. Колись ЛОР назначав енгістол, що з ним, що без нього. Тому нічого вже не даю.
мадам Везувий• 10 января 2023
Много пить, промывать нос и все.
Ни противовирусные, ни антибиотики уже лет 5 не даю.
Укр_жіночка• 10 января 2023
Ответ дляsky-labs
Комаровский любого ’года выпуска’ дискредитировал сам себя
У вас завжди зрада) я помітила)
ХикориДикори• 10 января 2023
аскорбат натрію, починаю з 3 грам.
як правило на ньому достатньо 1-2 дня щоб дочка виздоровіла.
ну і багато рідини, дочка віддає перевагу воді
Укр_жіночка• 10 января 2023
Ви бачили людину якій допомогли хоч раз противірусні. я ні, можливо лише шляхом самонавіювання)
175см55кг19лет (она)• 10 января 2023
Ответ дляsky-labs
Наши дети уже выросли на Комаровском, всё в порядке) Я из Харькова и помню, как мы его домой к малышу приглашали, он практиковал тогда частные вызовы.
Ашотакоя• 10 января 2023
Ответ дляУкр_жіночка
У вас завжди зрада) я помітила)
Не
В любой теме надо наладить работу железного
Грибки паразиты
ХикориДикори• 10 января 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
так, коли він заробляв практикою то був адекватний ще.
зараз трошки ситуація змінилась
ХикориДикори• 10 января 2023
Ответ дляrybka21
Противирусні це штучне стимулювання імунітету, тому ніяке. Організм повинний самотужки впоратися з вірусом, власним інтерфероном та антитілами
адекватна допомога не завадить :)
не боротьба з симптомами а саме допомога щоб швидше і з меншими постефектами впорався :)
175см55кг19лет (она)• 10 января 2023
Ответ дляsky-labs
Вырасти на Комаровском и быть здоровым ’благодаря, а не несмотря на’ это о разном
А кто знает благодаря или вопреки? Никто. Факт в том, что дети выросли без противовирусных.
175см55кг19лет (она)• 10 января 2023
Ответ дляrybka21
Навіщо?
Це як дати милиці здатному ходити
Да!
ХикориДикори• 10 января 2023
Ответ дляrybka21
Навіщо?
Це як дати милиці здатному ходити
ммм. цікава у вас думка. і навіть багато пити не давать щоб токсини вимивались?
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я вже 100 рахів чула, що і синупрет, і ношпа не працюють. Але я точно бачу їхню дію.
Кілька разів згадала, що давала ергоферон. І мені здалось, що діти дуже швидко одужали. За 3 дні вже пішли в садочок