Море Счастья• 10 января 2023
Он меня бросает, ради другой, а я его люблю
Он сказал, что любит её, а я остаюсь теперь одна( Никому не нужная, в 40 лет с 2 детьми. Но я его люблю.
АлывердЫ• 10 января 2023
Ответ дляМоре Счастья
Я просто не розумію. Навіть елементарне, от спустило колесо, хто мені допоможе????? Як то все має бути, оці всі чоловічі питання. Я зараз в Хмельницькому, війна змусила мене поїхати. Тут знайомих чоловіків немає. Не буду ж я кричати на вулиці, допоможіть, колесо спустило
А почему бы и нет. Обычно никто не отказывает в помощи.
Викасикрет• 10 января 2023
Ответ дляМоре Счастья
З дітьми в 40? Це якому нормальному потрібно?
Автор , вы работаете ? Чем занимаетесь в жизни , кроме мужа?
Море Счастья
• 10 января 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Не так уж и любит, если ей с вами изменял и три года не мог решить - с кем таки остаться....
Да действительно, говорил, что решался очень давно. Не мог выбрать, но всё-таки решил
АлывердЫ• 10 января 2023
Ответ дляМоре Счастья
Детей муж пусть воспитывает. Посмотрите на сколько хватит его любви новой сил)))
Море Счастья
• 10 января 2023
Ответ дляНетутешня
У тої іншої діти є?
Ні немає, але їй теж десь приблизно 40, вона зараз якраз розлучається з чоловіком. Вони разом з моїм домовились, що кинуть сім´ї і будь вже щасливо жити разом
МатьЧасть• 10 января 2023
Ответ дляВикасикрет
Вважаєте, при наявності роботи переживання через зраду чоловіка віджійдеть на сто_десятий план?
Море Счастья
• 10 января 2023
Ответ дляВикасикрет
Так я простий мегеджер на телефоні
Вся такая растыкая• 10 января 2023
Ответ дляМоре Счастья
Це життя
Шо ж поробиш
Пи Пи Пилюля• 10 января 2023
Ответ дляМоре Счастья
То це ж треба десь, знайти телефон того сервісу. Короче починати вчитись, як маленьке дитя
блін , треба тоді вчитись . Ну не можна , без чоловіка як без рук ! ви повинні вміти все самі робити . Чоловік є - ок , він робить , але треба завжди знати що без чоловіка ви тоже норм будете себе почувати .