Кондуктор троллейбуса• 10 января 2023
Чоловік не чоловік
Майже все життя фінансово на моїй шиї.
Останні 2 роки взагалі майже не працює.
Але палить і випиває щодня.
А я була настільки закохана, що не помічала як мною користуються. Щей поваги особливо не приділяє. Плачу 2й день
Останні 2 роки взагалі майже не працює.
Але палить і випиває щодня.
Не служанка• 10 января 2023
Меня всегда интересовало, зачем вы живёте с такими мужиками? Вопрос риторический
Радикальная• 10 января 2023
Автор, я Вас просто обійму. Сил Вам і мудрого рішення. Нехай у Вас все буде добре
Кондуктор троллейбуса
• 10 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Якщо 2 роки все влаштовувало, то чого тепер плакати?
Ну як влаштовувало. Я намагалася ставитися з розумінням.
Кондуктор троллейбуса
• 10 января 2023
Ответ дляРадикальная
Дякую за підтримку. Мені саме вона потрібна.
Love_Love_Love_• 10 января 2023
А чого ви раніше не плакали, наприклад, місяць тому?
І чому ви взагалі плачете?
Ms. Iphone• 10 января 2023
Ответ дляНе служанка
Может быть много нюансов. Не осуждайте автора. Ей нужна поддержка. Если человек уже плачет, то ей уже очень тяжело, а решиться не может.
Тепличная• 10 января 2023
Вам є куди йти? Діти є? Тікайте, поки не пізно.
В мене тато такий, після 45 перебиваєтья тимчасовими заробітками, все життя на маминій шиї, останні 4 роки взагалі не працює. Поступово пересів на мою шию.
Але не п´є і не б´є - головний аргумент мами.
Love_Love_Love_• 10 января 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я без осуду, але цікаво що ви намагались зрозуміти?
МояХатаЗкраю• 10 января 2023
В стране жопа с работой,подумаешь вреиенно не работает,это сеиейная жизнь
Не служанка• 10 января 2023
Ответ дляMs. Iphone
Зачем нужен пьющий и неработающий? Это родителей не выбирают, а мужей сами выбирают
Кондуктор троллейбуса
• 10 января 2023
Ответ дляТепличная
Так в нас 2 квартири і будинок.
Все куплено за мій кошт.
І 3 діток - 16, 14, 13 років
Все куплено за мій кошт.
І 3 діток - 16, 14, 13 років
Кондуктор троллейбуса
• 10 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
І чому ви взагалі плачете?
Я відчула якусь неймовірну втому в один момент. І розуміння, що так більше не хочу
Love_Love_Love_• 10 января 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Два роки
Подумаєш сісти комусь на шию на два роки- зато по сімейному
Love_Love_Love_• 10 января 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ну можливо в нього якісь достоїнства? Дітей ідеально виховує, все вдома робить, хороший коханець?
Кондуктор троллейбуса
• 10 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
З розумінням до того, що роботу з гарною зарплатнею знайти не може. А на попало можна не йти, тому як я можу легко всіх забезпечити. Тому чекали. Ну і те що кожного вечора пляшка пива теж нормально відносилась. А хараз думаю, чого це я так? Не знаю, шкода себе
Love_Love_Love_• 10 января 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Прям одна пляшка пива не більше?
Кондуктор троллейбуса
• 10 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Так. Все це в нього дуже гарно виходить насправді
САМ_ТАКОЙ• 10 января 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так в нас 2 квартири і будинок.
Все куплено за мій кошт.
І 3 діток - 16, 14, 13 років
Все куплено за мій кошт.
І 3 діток - 16, 14, 13 років
То довго ж ви сліпі були, років 20.
І все придбано в шлюбі? Тобто 50/50?
Кондуктор троллейбуса
• 10 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Прям одна пляшка пива не більше?
Пляшка пива або стакан віскі. Так один зазвичай. Але кожного дня
Love_Love_Love_• 10 января 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ну тоді не все так погано, помінялись ролями 🤷♀️
Як часто п‘є і скільки?
Коник-стрибунець• 10 января 2023
Я своєму схожому трутню сьогодні сказала, що виселю квартирантів і нехай зїжджає, сил вже нема його терпіти. Ще перед війною все було на межі, потім війна, переїхала до батьків за кордон. Коли вернулася, сподівалася що змінився, потім сподівалася що повістка прийде, але вже надоїло чекати, бачити його не можу
МояХатаЗкраю• 10 января 2023
Тут уже на тролля смахивает ,сама заработала на 2 хаты и дом,миллионер прямо а муж ни копейки не дал
НеГолосую• 10 января 2023
Хочу просто поддержать и скажу так, если за пару лет человек не нашел себя, дело по душе и тд., с каждым годом шансы падают.
У меня не такая ситуация, муж работает но получает мизер и не стремится.
Я его люблю и отношусь к его доходу спокойно, так как он очень хороший отец, помогает в быту, с ребенком, уважает, каждую копейку в семью и в принципе человек очень добрый и семейный, ну вот не карьерист и олигарх. Многие «прокачанные и знающие» жены айтишников с таким как мой муж не жили бы, а мне норм 👌
У вас конечно ситуация другая, он совсем не работает и к вам плохо относится, поэтому стоит ли так жить дальше- большой вопрос, если в отношениях нет ничего хорошего
Льоля-deb4• 10 января 2023
У подруги на шиї так сидів 10 років.Зараз через війну жінка з дітьми виїхала за кордон.Каже що багато що зрозуміла і не хоче повертатися до нього.Коли вони жили разом їй здавалося що вона пропаде без нього.
Love_Love_Love_• 10 января 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ок, а що вас найбільше напрягає?