УраганнаЯ• 10 января 2023

Ділянка в обмін на квартиру?

Квартира в новому ЖК. Чи краще продати? Чи взагалі краще залишити?
Фрикаделька• 10 января 2023
Що ви хочете зробити?

На морозе• 10 января 2023
Обменивать смысла нет. Продавать или нет, как можно советовать не знаю обстоятельств.
Чики-брык• 10 января 2023
ну які шанси на притомний обмін? що за совдєп?)
автор УраганнаЯ • 10 января 2023
Ответ дляФрикаделька
Що ви хочете зробити?
Трішки незрозуміло написала.
Забудовник, біля ЖК якого розташована моя ділянка пропонує обмін. Не знаю сама що робити (
Фрикаделька• 10 января 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Трішки незрозуміло написала.
Вимагайте дві! Він дуже зацікавлений в цій ділянці!
автор УраганнаЯ • 10 января 2023
Ответ дляФрикаделька
Так, дуже. Вже тричі просив.
Фрикаделька• 10 января 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Так, дуже. Вже тричі просив.
Тягніть час і збільшуйте ставки, зараз така земля дуже цінна!
автор УраганнаЯ • 10 января 2023
Ответ дляФрикаделька
Вже тягну як можу.
В минулий раз моя ціна його не влаштувала. Але знову телефонує)
Фрикаделька• 10 января 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Вже тягну як можу.
Значить, влаштувала, просто він випендрюється, хоче зекономити. Ставте свої умови, він дуже зацікавлений!

Мечты сбываются• 10 января 2023
Ответ дляФрикаделька
в центре вышгоода такие умники просили 5, в итоге вокруг этой разрушеной халупы, построили новострои, и ни одной не получили
автор УраганнаЯ • 10 января 2023
Ответ дляМечты сбываются
У мене інша ситуація. Ділянка під комерцію. Там нічого немає. Але вже підключене світло.
автор УраганнаЯ • 10 января 2023
Ответ дляФрикаделька
Ну да)
Було б дивно, якби по іншому.
Дякую
ГЛЮкоза• 10 января 2023
Ответ дляМечты сбываются
О, я, мабуть, бачила ті будинки. У мене офісне приміщення в Вишгород Сіті Парк і там між високоповерхівками є пару страшних приватних подвір’їв.
lenakarp• 10 января 2023
Прицениться на сайтах цены на вашу землю , и ему такую сказать
ВЗРЫВ_МОЗГА• 10 января 2023
Ответ дляМечты сбываются
Вот из нашего окна:
Неправдиша• 10 января 2023
Ответ дляМечты сбываются
в мому місті є такий двір де навколо 9-ти поверхівки і в центрі двору стоїть старенький приватний будинок )))) Ну таке жити коли з відусіль вікна на тебе палять
Отблеск мысли• 11 января 2023
Я квартирой бы взяла. Продать всегда сможете квартиру, если не особо актуальна будет.