Онанимный пользыватель• Изменено 11 января 2023
Що вас надихає?
Що вас надихає? Дійшла висновку, що ось прийшла з роботи, поїла і все. На вихідних зварила їсти, поприбирала..а що далі? Нічого не цікавить, нічого не надихає.
Раніше 5 років займалася миловарінням. Перегоріла.Не хочу. А іншого хоббі немає. Можу піти в кіно, погуляти містом. І все .Деградую.
Почалося все з того, що запитали, а що тебе надихає? Як проявляється в тебе любов до себе? А хто зна..це не купівля нового вбрання і смаколиків. Мене надихає кохання, близька людина поруч, мандри. Але кохання немає, мандрів теж. Не живу, а відживаю.задумалася, що я не знаю, чого потребую, чого хоче моя душа..виходить, що нічого не хоче. Маю вдома чимало орхідей, але ж ними не будеш постійно займатися...вони цвітуть, веселять око.
А чим займаєтеся ви?
ША все! я пришла• 11 января 2023
Чекаю весни, вибираю пилку, буду обрізати садок, саджати нові дерева. Вже руки чешутся. Поряд чоловік, якому немає до мене ніякого діла і син який потребує постійного лікування. Але життя продовжується і я страшенно люблю природу. Мене надихають дерева.
Онанимный пользыватель
• 11 января 2023
Те, що я би хотіла зробити,то це ремонт.але на це немає коштів.
Дачі не маю..так би садила квітки
ША все! я пришла• 11 января 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
Дачі не маю..так би садила квітки
Можна робити бюджетний, освіжити простір, змінити текстиль.
Пушкининиана• 11 января 2023
Зараз нічого не надихає. Стараюся з цим впоратись.
Склоо сіятиму перець на розсаду.
От поїду в лазню, хочу в суботу, я після неї наповнююся ідеям, настроєм.
Склоо сіятиму перець на розсаду.
Пушкининиана• 11 января 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
Дачі не маю..так би садила квітки
Підвіконня?
Онанимный пользыватель
• 11 января 2023
Ответ дляПушкининиана
Підвіконня?
На підвіконні орхідеї
Верочка 100%• 11 января 2023
Квіти, діти, мандри, театр і танці.
Але немає настрою. Ресурс близький до нуля.
Пушкининиана• 11 января 2023
Ответ дляША все! я пришла
От я в лазню їду, природа поряд, вона між селами, від мого дому аж за 26 км, їду маршруткою з пересадкою, далі йду селом пів години, любуюся сільськими хатами, садкам, клумбами, потім там на околиці ця лазня, озеро, далі ліс. Краса. Спілкування з природою надихає.
Пушкининиана• 11 января 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
Дачі не маю..так би садила квітки
Перестановку? Чи щось випрати, перескладати?
Онанимный пользыватель
• 11 января 2023
Мене вбиває самотність. Що поруч немає близької людини. Кпжуть..переключись, отримуй задоволення від іншого..на що?? І від чого? Мені нецікаво жити.як відбуваю. Як робот. Пішла/ прийшла./ поїла/ підлогу помила
Онанимный пользыватель
• 11 января 2023
Ответ дляOlga4ka16
Волонтерство, курси з онлайн массажу обличчя, обожнюю нутриціологію
Я вмію робити масаж. 2 роки сама собі роблю щодня. Від цього і не виглядаю на свій вік, а значно молодшою.. Обличчя змінилося. Але нічого не змінилося навколо.
ША все! я пришла• 11 января 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
Автор, самотність буває і в родині. Людина сама собі архітектор свого щасливого життя. Я за два тижні переломала весь свій побут, переїхала і гадки немаю що чекає в майбутньому але що я зрозуміла? Ніхто не зробить мене щасливою, окрім мене самої.
Акукарача• 11 января 2023
Природа.
Мне кажется, если б могла, я б жила в избушке в лесу и была бы самой счастливой. Сушила бы травки, гуляла бы с котом по лесу, вечерами читала под звуки леса.
Но в реальности я беру фотоаппарат или просто со смартфоном, если лень и иду в парк чтоб запечатлеть красоту природы.
Природа и моя сила, и мое вдохновение, и релакс
ША все! я пришла• 11 января 2023
Я вивчала скважини і скоро зможу читати лекції по вигрібним ямам і септикам. Шукаю матеріали, працівників. Але нарешті я відчуваю що це початок чогось нового. Без кохання від чоловіка і без будь яких очікувань від нього. Я шкодую що не зробила це раніше. Ставте цілі, без прив*язки до будь кого.
Пушкининиана• 11 января 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
В мене десь в кінці серпня накрило, що от чоловік до мене не уважний, що я самотня і т.д. Навіть спробувала флірт, не сподобалося. Потім в мене на роботі був складний аудит, я морально виснажилася, лиш в чоловікові шукала підтримуку, ніхто не чув мене.І на мій подив побачила, що мій чоловік прекрасний. Зараз знову бачу, відчуваю його турботу не лише за мене , але за всіх в родині. Тому, мабуть, самотніми ми можемо самі себе робити.
Пушкининиана• 11 января 2023
Ответ дляАкукарача
Природа.
Я би теж жила десь на краю лісу,гуляла би ліслм, степами...мені таааак добре на природі.
Царь-Матушка• 11 января 2023
Меня вдохновляет идеальный порядок дома, ухоженные волосы, тело, кофе в любимых кафе и рестораны, кофе на моем балконе ранним утром смотреть на просыпающийся Киев и прохожих внизу, люблю гулять пешком много от Подола и до ОушнПлазы, читать статьи по косметологии и проф. уходу за волосами
Ответ дляЦарь-Матушка
Круто )) може порадите гарний шампунь і кондиціонер??
Царь-Матушка• 11 января 2023
Ответ дляOlga4ka16
А какие у вас волосы?
Онанимный пользыватель
• 11 января 2023
Ответ дляOlga4ka16
Автор,як щодо сайтів знайомств?? Сліпих побачень...тематичних гуртків..
Сиджу..навіть іноді ходжу на побачення. Ну таке. Щоб хтось мені сподобався то ні..а вони починають дзвонити і набридати. Не чіпляє ніхто.
Царь-Матушка• 11 января 2023
Ответ дляOlga4ka16
Після стресу і фарбування почали ломатися, довгі . Вже не густі😁😁😁😁і сухі.
Сделайте упор на увлажнение.
Шампунь по типу кожи головы выбираете. Я люблю Керастаз для окрашенных, также очень хвалят Ангел, но я не пробовала.
Делайте 2-3 раза в неделю маску Гидра от Каарал на 20 минут. Смыли маску - нанесли кондиционер, очень мощный восстанавливающий Редкен Экстрем.
После нанесите несмываемое средство, Чи, Моррокан Ойл, Керастаз - без разницы, они все плюс-минус одинаковые, на влажные волосы. Высушите феном уже сухие на 70%, сопло держите сверху вниз, нагрев минимальный.
Гарантирую вид как из салона
Ответ дляЦарь-Матушка
Сделайте упор на увлажнение.
Гарантирую вид как из салона
Вау. Супер . Пішла на мейкап замовляти.щиро дякую Вам
Царь-Матушка• 11 января 2023
Ответ дляOlga4ka16
💗
Вот эта маска это мощнейшее увлажнение именно для сухих блондированных, через время волосы станут как будто блонд их родной цвет мягкие
Fashion_besties• 11 января 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
І ви хочете щоб хтось розділив з вами цю пустоту, сірість і нудьгу?
Чим ви можете поділитися гарним з іншою людиною?
Вірші на замовлення• 11 января 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
Почніть вчити робити масаж подруг, знайомих, незнайомих)) запишіть відео, створіть сторінку у соцмережах) все вийде, якщо чимось горіти)