забиякина• 11 января 2023

Ліжко в спальню

Добрий день!
Дівчата, можливо недавно хтось собі купував ліжко, поділіться досвідом.
Дивилася Меркс та Блест, а потім як залізла в Інтернет а там ще так багато дешевших значно варіанті)))
Сподобалося ось таке як на фото, навіть цей колір хочу.
Всім буду вдячна за поради)
Миллион АлыхРос• 11 января 2023
У мене Блест, дуже задоволена. Але головне - матрас

Г@Л@В@ломка• 11 января 2023
Такое себе присмотрела. Пока точно не определилась.
500$
автор забиякина • 11 января 2023
Ответ дляМиллион АлыхРос
Матрас в мене дуже хороший є, я його залишаю а замінити хочу тільки ліжко
автор забиякина • 11 января 2023
Я ще знайшла якісь Солоха, сайт не додаю щоб не забавили, але я не бачила вживу та ціни якісь дешеві як мені здалося, ну то в порівнянні з Мерксом
Можливо поїду в їх магазин та гляну
Кубик Рубика• 11 января 2023
Мне очень нравятся такие кровати, но возникает вопрос - как чистить эти мягкие изголовья? Ведь от постояннной чистки будет светлеть цвет в некоторых местах т е появятся пятна
Чупокабра• 11 января 2023
Купили кровать Астрид от Аква Родос. Очень довольна, кровать качественная и крепкая.
Oks_kis• 11 января 2023
У меня блест
Побоялись брать, стоит дешевое)

Тут очень важен матрац
Заместитель Анонима• 11 января 2023
Плюсуюсь за Блест.
Налетчица Муся• 11 января 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
500$
а не думаете, что во все эти дырочки будет пыль набиваться?

Г@Л@В@ломка• 11 января 2023
Ответ дляНалетчица Муся
Пылесос должен справиться с этим. В любом случае, я еще ищу, этот пока лидер у меня.
Глаголица• 11 января 2023
Моей кровати Блэк энд Вайт больше 17 лет. Как пишут выше- главное матрас. И ящик большой внутри тоже имеет значение
Глаголица• 11 января 2023
А уголки мягкие Блест в двух квартирах. Поэтому плюсую за Блест и Блэк енд Вайт.
ША все! я пришла• 11 января 2023
замовила собі і доньці у Вудсофт
ША все! я пришла• 11 января 2023
Ще подивіться франкофф, там теж дуже гарні , але трішки дорожчі ніж вудсофт
автор забиякина • 11 января 2023
Ответ дляША все! я пришла
Дякую) зараз подивлюся
автор забиякина • 11 января 2023
Ответ дляША все! я пришла
замовила собі і доньці у Вудсофт
От таке мені сподобалося) тільки хочу в велюрі
Дякую що поділилися
ША все! я пришла• 11 января 2023
Ответ длязабиякина
Дякую що поділилися
Там можна вибрати різну тканину і колір, дитині то взяла базову без доплати, собі дорожчу. Взяла ось таке ліжко тільки спинку нижчу, на фото 130 я обрала 114 і колір світлий беж. Модель що вам сподобалася теж розглядала, але потім передумала через широкі боковушки)
автор забиякина • 12 января 2023
Ответ дляША все! я пришла
А ви вживу бачили перед тим як купити?
А мені навпаки подобаються ці бокові частини))
автор забиякина • 12 января 2023
Ответ дляША все! я пришла
А можете показати ваш колір вживу бежевий?

ША все! я пришла• 12 января 2023
Ответ длязабиякина
Сфоткаю ліжко як буду на будівництві, бо ще там не живу. Обирала все онлайн, по вайберу скидали які є тканини, додаткові фото палітри тканини. Але якщо ви із Києва у них є шоурум. Ось такий колір (самий верхній) я обрала
ША все! я пришла• 12 января 2023
Ответ длязабиякина
А ви вживу бачили перед тим як купити?
Вживу не бачила, але тут на порадниці дізналася про фабрику, теж хтось радив.. почитала відгуки в гугл. І доречі я своє замовлення чекала до 2х місяців, так що майте на увазі що там не швидко.
Кусочек Сыра• 12 января 2023
Ответ дляША все! я пришла
замовила собі і доньці у Вудсофт
А яку модель? Ми у них також зараз дивимось. Наче хороша якість.
ША все! я пришла• 13 января 2023
Ответ дляКусочек Сыра
Марсель собі і Асті доньці
автор забиякина • 14 января 2023
Ответ дляША все! я пришла
Клас) дякую
Сьогодні планую поїхати туди)