Форточка• вчера в 16:25
Який розмір заначки вважається тут прийнятним, бо в мене виник дисонанс...
На просторах інтернету побачила новину, де грабіжник пограбував будинок своєї колишньої вчительки (26 тис.дол.; до 2 тис євро і 30 тис грн); загальні збитки 1+ млн.грн. так ось всі коментарі під новиною тільки про те, звідки у тої вчительки такі статки і заощадження, мовляв це страшні гроші, а вчителі бідні....Паралельно з цим постійно знімають відео "Скільки грошей потрібно для комфортного життя у Києві?", то всі кажуть, що витрачають в середньому 3-5 тисяч дол/міс. Питання: де правда? Бо щось я геть заплуталась що в нас вважається прийнятним, а що ні?
Броніки для Моніки• вчера в 16:27
Авторе, правда тільки ваша. І суму заощаджень для себе встановлюєте виключно ви
Ростки жимолости• вчера в 16:28
У вчительки міг бути заможний чоловік, додаткова робота, чи спадщина від батьків. Для мене прийнятно не рахувати чужі гроші, особливо вчителів. Це не олігархи.
энциклопУдия• вчера в 16:28
Може, вона все життя економила і збирала ці гроші, чи діти дали на зберігання. Чи щось продала-спадок, наприклад. Ми ж не знаємо всієї ситуації.
Мошей ницца• вчера в 16:30
Є брехня, є нахабна брехня і є статистика.
Казати, що витрачаєш 3-5 тис у о в місяць і дійсно стільки витрачати це зовсім різні речі
Lydmila408• вчера в 16:32
Я не думаю,що вчителька ці гроші вкрала.
Як би там не було, в неї вони з неба не впали.
Не люблю натовп• вчера в 16:32
не поняла, где у вас не сходится?
вам не приходило в голову, что страно обобщать и приводить к общему знаменателю общие комментарии в интернете.
разные люди пишут разное и разное же имеют в виду.
не пойму, причем тут ваша учительница?
вполне возможно, что она таки бедная, и этих сумм никто в глаза не видел.
при этом совершенно спокоцно могут существовать лбди, тратящие и по 5 т дол. и комментирующих со своей колокольни.
не пойму, причем тут ваша учительница?
Роза в вазі• вчера в 16:33
Заначка должна покрывать ваши обычные расходы на 3 месяца автономного плавания, в идеале 6 месяцев. А сколько стоит ваша жизнь в месяц знаете только вы.
Лика-прилипка• вчера в 16:34
Вы европейца найдите с заначкой в 26 тыс евро или американца с 26 иыс доллларов... их будет намного меньше, чем вам кажется...
Так что это очень приличные деньги
Мию вікна у мороз• вчера в 16:34
Ответ дляАнонім Завгосп
Пол года расходов - это заначка.
мало
Поміркована думка• вчера в 16:34
эти ролики снимают с малолетними шалавами обычно)) которые в 99% таких денег в глаза не видели, но фантазировать им не запретишь)
Ответ дляПоміркована думка
Надивилися москальських відосів ’сколько нужно на жизнь в маскве’ і почали в Києві викладати про ’базовий мінімум’ на 3-5-10 тис.дол/міс
Copy-Paste• вчера в 16:45
Автор, ви тупенька?
Не дочитали, що у вчительки є чоловік?
Звідки висновки, що то значка із зп вчительки?
Не дочитали, що у вчительки є чоловік?
Форточка
• вчера в 17:07
Ответ дляCopy-Paste
Автор, ви тупенька?
Не дочитали, що у вчительки є чоловік?
Сама ви тупенька, якщо прочитати і зробити висновки не можете. Де я писала з чого її заначка і яке взагалі мені до того діло? акцент був на коментарях від людей, які пишуть що то величезні зощадження, в той же час, коли під іншим відео стверджують, що то мізерні гроші
Форточка
• вчера в 17:10
Ответ дляЗамрійлива
У мене нема заначки. Того для мене теж ті суми великі.
Але якщо її колишньому учневі 34 роки, то зррзуміло скільки їй і що за все життя це нормальна сума для її віку, вже мовчу про те, що могла мати додатковий дохід, сильно економити або кошти від продажу чогось, ну або чоловік - це все неважливо. Шокують наші люди, які замість співчуття до неї висловлюють обурення
Форточка
• вчера в 17:13
Ответ дляviter33
Тю, від 30 тис.дол. заначки дисонанс виник!
Ви зробіть тут опитування ’скільки ви тратите в місяць’ і порівняйте із середньою з/п по країні - тоді знатимете, що таке справжній ДИСОНАНС !
та тут більшість якісь дикі я бачу, навіть не знаю чи зайвий раз тему створювати, і тупою обізвуть, і ще якісь ідіотські висновки, я в шоці з цього форуму
Ответ дляФорточка
Прекрасний форум для тренування та укріплення нервової системи !
Якщо ви тут ’виживете’ - вам психологічно вже ніщо не страшне!
І кучу грошей зекономите (в порівнянні з психологами)
Отчебучкина• вчера в 17:25
Ответ дляМошей ницца
-Лікарю, сусід каже що за ніч 5 раз може, а йому вже 80 років
- і ви кажіть
Квітка Миру• вчера в 18:03
А навіщо вам плутатись в чужих заначках? Збирайте своє. Хтось має дохід 10000грн в місяць і живе на них. Хтось має 100000 на місяць і вважає це на грані виживання. Моя свекруха має пенсію 6000грн і ще примудряється відкладати. Але так вона робила завжди скільки її знаю. З мізерної зарплати теж відкладала. Дуже дисциплінована і аскетична в витратах. Я ніколи не можу зробити заощадження, все в 0 витрачаю. Благо купила квартиру в розстрочку і зробила ремонт, борги виплатила, то хоч так маю шось).
Copy-Paste• вчера в 18:54
Ответ дляФорточка
Цитую вас
’так ось всі коментарі під новиною тільки про те, звідки у тої вчительки такі статки і заощадження, мовляв це страшні гроші, а вчителі бідні....’
Форточка
• вчера в 20:12
Ответ дляCopy-Paste
Цитую вас
І про що це говорить??? хіба я це підтримую? я обурена, що люди замість поспівчувати жінці починають фантазувати звідки в неї гроші
Замрійлива• вчера в 20:56
Ответ дляКвітка Миру
Оце правда. Є такі люди які з мінімуму умудряються назбирати. Я так не вмію на жаль.
Замрійлива• вчера в 21:07
Ответ дляФорточка
То їй 50+. Все залежить від людини. Зараз часи важкі то у більшості нема заначки того така реакція. Тим більше коли вчитель небагато получає.
Квітка Миру• вчера в 21:13
Ответ дляЗамрійлива
Я теж так не вмію. Але не знаю чи це добре чи ні. Я живу своє життя зараз, купую якісь смаколики і речі, роблю комфортним свій побут, подорожую. А вона ніколи себе нічим не балувала, тільки саме необхідне. З продуктів якийсь дешевий варіант. Нема чому заздрити.