175см55кг19лет (она)• 11 января 2023
А вы во время войны начали скромно-экономно питаться?
Во многом отказали?
БезВзяток• 11 января 2023
Скромніше, ніж до
Ну в мене ще й нервове…
Почала помічати, як люди гребуть візки їжі, напевно, мають стійку психіку, щоб те все з задоволенням пережирати))
Ну в мене ще й нервове…
Мелочунь• 11 января 2023
На Різдво 8 тис. на продукти. 3300 100 грам ікри чорної. Але ми завжди якісно харчуємося.
Соня-сонятко• 11 января 2023
Ответ дляМелочунь
где это такие цены - обычно баночка 500 грамм 20 000 грн
Жена_КотораяСтена• 11 января 2023
Поки ні, але все інше вже так, починаю економити. Сума уходить відчутна на проживання. Якщо я в тому році відкладала гроші, то в цьому році ні.
Ще рік так, і я не витримаю, задумуюсь вже про заробітки.
Мелочунь• 11 января 2023
Ответ дляСоня-сонятко
В мого постачальника риби
ЗабежАЛОЧКА• 11 января 2023
Я і до війни делікатесами не бавилась, тому продовжується звичний раціон. На їжі почну економити в останню чергу, коли вже геть на їжу не вистачатиме. Я краще опалення прикручу, ходитиму в поношеному.
175см55кг19лет (она)
• 11 января 2023
Ответ дляМелочунь
В мого постачальника риби
Ого за 100 грамм почти сто баксов отдать.
Мы бы неделю оч хорошо питались на эти деньги
Послушная• 11 января 2023
Ответ дляБезВзяток
Скромніше, ніж до
Ну в мене ще й нервове…
Ви не думаєте, що той ’нагребаний візок’ вони їдять сімєю по 6-7 людей та/або закупки роблять на 2-4 тижні?
Воздух в банке• 11 января 2023
Да , излишества ...убрали. Просто вкусное домашнее питание.
Деликатесы по праздникам
Послушная• 11 января 2023
Ответ дляStepa_nida
Навпаки, частіше стали купувати снеки чи смаколики.
чому? Від стресу?
Просто цікаво
ДаЗдраПерма• 11 января 2023
Села на диету,потому что поймала себя на том,что жру как невменяшка,отсюда и громадные чеки из магазинов. Сейчас хожу по рядам с кондитеркой и просто удивляюсь ценам- уже практически все от 100грн за кг,даже банальное печенье
Stepa_nida• 11 января 2023
Ответ дляПослушная
чому? Від стресу?
Просто цікаво
Ні, раніше просто здебільшого вечори в нас були зайняті - ми ходили в кіно, на квіз, вечеряли в ресторанах, сиділи з друзями в барі, займались якимись справами (по типу підготовки до весілля).
Тепер же по вечорах дивимось серіали під щось смачненьке.
БезВзяток• 11 января 2023
Ответ дляПослушная
Не думаю
Там інший сегмент продуктів і напоїв
Ми так купували до війни, коли був настрій до гостей та делікатесів
Там інший сегмент продуктів і напоїв