КлараЦеткин• 11 января 2023
Гель лак с блёстками - это колхоз-колхоз?
Вы покрываете блестящим?
Я да, практически всегда, потому что очень практично для меня. Сколько не пробовала обычный нюд или любой другой однотон без блесток, уже через несколько дней маникюр неухоженный, затертый без глянца, так как очень много готовлю, мою, без перчаток и концы вечно стираются. А блестящий чудесно, не видно недостатки никакие)
Сейчас у меня совсем короткие, от природы коротышки, отращиваю длину.
П.с. не блестящие мне очень нравятся, хотела бы и себе, но каждую неделю переделывать нет возможности)
Файна_зупка• 12 января 2023
Автор, я в душі сорока і часто ношу з блискітками, зараз такі світловідбивні гарні. Але останнім часом депресую, довго був нюд і нюд, потім нюд з шимером, чорний з блискітками, на Новий рік шиканула - зелений світловідбивний, вчора темно-синій зробила теж з топом з блиском. Мені ще й чимало років, накручую себе - вік, війна, а ти туди ж...потім все одно винирюю... блиск на нігтях мене зараз трохи відволікає
Файна_зупка• 12 января 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Пусть вам из геля на нижние формы длину сделают, зачем отращивать.
👍Або на верхні, або гелеві тіпси, зараз це швидко і краще носяться, ніж натуральні укріплені
Умничка-помощничка• 12 января 2023
Ответ дляФайна_зупка
Ой, как классно! Мне все понравились, мастер у вас хорошая, так аккуратненько всë. Это светоотражающие с обычным глянцевым топом? Зелëные вообще зачëт!
Файна_зупка• 12 января 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
😶 це самоманікюр, аж здивували, дякую. Зелений - це Joia-vegan 067, ще у них є 069 прозоро-срібно- голографічно з цієї колекції. В магазині я помітила схожість з деякими номерами ТМ Сага ( а вони по блискіткам перші) Ну і я на блискітки все одно світловідбивний топ Сіллєр наношу, сорока ж.
Умничка-помощничка• 12 января 2023
Ответ дляФайна_зупка
Як ви робите манік? Вище в мене дівчина питала, тепер я у вас
Це аппаратний чи комбі?
Умничка-помощничка• 12 января 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Я тоже светоотражающий полюбила недавно
Дуже гарно! Моя улюблена форма м´який квадрат. Теж самі робите? Який це лак?
Файна_зупка• 12 января 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Це аппаратний чи комбі?
Комбі, повністю апаратний мені довше і я перетираю тоді кутикулу, вирішила іти по шляху менших затрат часу. Дожидаюсь включення світла, знімаю покриття і роблю манікюр. Потім в наступне включення уже покриваю. У нас стабілізаційна лінія, не стабільна.
Доречі за останні рази зробила собі алгоритм - пушером відсунути-підняти, безпечна фреза- птеригій, полум´ям бокові на форвард, далі реверс, по краплині ремувера для кутикули, змить, зріз ножничками, змить, підсушить, силіконовий полірувальник. Можу без безпечної фрези, одразу полум´я або крапля, але тоді треба гарно пушером все попіднімать. І можу без ремувера, але з ним краще подобається. Купила не так давно Коді на фруктових кислотах, давно хотіла.
Умничка-помощничка• 13 января 2023
Ответ дляНастенные трусы.
Я здебільшого тільки ним і користуюся, моя любов багато років
Майже Завжди в сірих тонах, обожнюю:)
О, як це я пропустила ваш комент..
Теж полюбляю сірий)
А манік теж самі робите?
Що це за колір і яка фірма. В мене зараз червоний лак, хочу або чорний, або сірий
Теж полюбляю сірий)
А манік теж самі робите?
Настенные трусы.• 13 января 2023
Ні, в салоні, але в неї наступного разу на мені він закінчився, не знаю, чи буде докупити, тож вчора купила сама, схожий, піду наступного разу зі своїм
Аль_де_Барановна• 18 января 2023
Ответ дляКлараЦеткин
Вот был недавно)
Класс! Так вы сами покупаете и в салон приносите ?
Или как выбираете?
КлараЦеткин
• 18 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
Или как выбираете?
Ничего не пркупаю, выбираю из тех, что есть у мастера )