После 322 дней успешного проведения операции "взять Киев за три дня" русня так перевозбудилась, что теперь планирует идти воевать с Польшей, которая является членом НАТО. Похоже, что они как бы и хотят, но пока ломают зубы о Бахмут. Поэтому просто истерят.
Fotografkiev• 12 января 2023
А что поляки сделали? Что-то я пропустила чего они про них резко вспомнили?
Fotografkiev• 12 января 2023
Ответ дляSolly85
Передадут нам 14 танков
Так нам кто-то недавно ещё больше передавал, Германия вроде. Чего за тех не кричат?
Fotografkiev• 12 января 2023
Ответ дляSolly85
Конченые потому что
Та это понятно. Я ещё наивная в ихних действиях какую-то логику ищу, забывая каждый раз, что там душевнобольные люди.
JannyMoney• 12 января 2023
Ответ дляFotografkiev
танки)
но там не только поляки. Французы, американцы, немцы.
Ответ дляFotografkiev
Урсула фон дер Ляйєн заявила, що Україна має отримати всю зброю, якої вона потребує, зокрема і танки. Шольц (Німеччина виготовляє Леопарди і без їхнього дозволу інші країни передати їх не можуть) заявив, що Німеччина може передати Україні танки Leopard, однак не піде такий крок самостійно. Це при тому, що як мінімум Польща і Фінляндія запросили їхнього дозволу, і Франція також тисне. Реально, за@@бав
Латвія збирається передати нам нову партію Стінгерів. Такі котики, я не можу. Ви би бачили, як латиші радіють кожному підбитому завдяки ним російському танку
Ще з’явилася надія отримати від Штатів бойові машини Stryker у наступному пакеті. Не такі круті як бредліки, але для піхоти теж згодиться
Президент позбавив громадянства Медведчука, Козака, Деркача і Кузьміна. Медведчук зараз у Криму, Деркач у розшуку, Козак на росії, Кузьмін у розшуку, тобто реальна користь була тільки від Медведчука у тому, що його обміняли на азовців. Інші в Україну, скоріш за все, ніколи не повернуться і сиділи би там, де не діють угоди про екстрадицію. Я не знаю, наскільки законно їх позбавляти громадянства, але мені чесно кажучи і по@@@й, головне, щоби все їхнє майно конфіскували і віддали на потреби армії. Про їхню наглу смерть і так буде кому подбати.
Світлячок з ліхтариком• 12 января 2023
у них по любому поводу истерика , можно не обращать внимание на идиотов
Народжений повзати літати не буде. Бо санкції 😊Рік тільки почався, а у русні вже сім аварій з летальними літальними апаратами. То не злітають, то падають, то горять. А все тому, що деталей для літаків тепер ніде не купити, і нових літаків ніде не купити, і пілоти перетворюються на вугілля у безкрайніх українських степах
Забувайте, що таке мати авіацію, нація хробаків.Це дуже страшно,у них в новинах цивільні літаки взлітають і аварія,ідуть на посадку або вератаються назад.Паніка в салоні
Fotografkiev• 12 января 2023
Ответ для25Lida
А украинцы что им слелали? Не надо искать логические обьяснения. Им просто надо убивать. Вчера на тв они Францию бомбили. Хворі створіння.
Ну с нами как бы все понятно. Просто интересно стало чего эти маньяки на других жертв переметнулись.
Ответ дляzaraopta
Оце тiльки но позбавив?
Ответ дляzaraopta
Недавно опять аварии?
Love_Love_Love_• 12 января 2023
Не знаю кому ще досі смішно і цікаво читати оця тупу писанину їхню?
Яка взагалі різниця що вони пишуть і з чого вони істерять і сміються.
Сотні людей гине, руйнується життя тисяч і не відомо коли і як воно закінчиться. Маю на увазі з якими наслідками для тих хто це переживе.
Якось абсолютно пофіг шо робиться на болотах
Ответ дляFotografkiev
Надо же в топку бросать инфу, Америку они уже ядеркой тоже бомбили в своих фантазиях. А к Польше давняя нелюбовь. Польшу откровенно раздеребанили с нацистами, сколько поляков расстреляли во вторую мировую, да и гибель всего высшего руководства Польши под Смоленском не просто авария((