zaraopta• 12 января 2023

Истерика у русни(скрины),идут воевать уже на НАТО.врагі,кругом врагі)

После 322 дней успешного проведения операции "взять Киев за три дня" русня так перевозбудилась, что теперь планирует идти воевать с Польшей, которая является членом НАТО. Похоже, что они как бы и хотят, но пока ломают зубы о Бахмут. Поэтому просто истерят.
Fotografkiev• 12 января 2023
А что поляки сделали? Что-то я пропустила чего они про них резко вспомнили?

Solly85• 12 января 2023
Е*ный стыд
Solly85• 12 января 2023
Ответ дляFotografkiev
Передадут нам 14 танков
Каллипсо• 12 января 2023
В связи с чем кипиш? Шо мы пропустили?
автор zaraopta • 12 января 2023
кацапи каквсігда.
Fotografkiev• 12 января 2023
Ответ дляSolly85
Передадут нам 14 танков
Так нам кто-то недавно ещё больше передавал, Германия вроде. Чего за тех не кричат?
Solly85• 12 января 2023
Ответ дляFotografkiev
Конченые потому что
Каллипсо• 12 января 2023
Ответ дляSolly85
Передадут нам 14 танков
Серьезно? И вот эта неудержимая словесная диарея из-за 14 танков? Видать, хреново так у них все, раз такой вой на болотах ))
Fotografkiev• 12 января 2023
Ответ дляSolly85
Конченые потому что
Та это понятно. Я ещё наивная в ихних действиях какую-то логику ищу, забывая каждый раз, что там душевнобольные люди.

JannyMoney• 12 января 2023
Ответ дляFotografkiev
танки)
но там не только поляки. Французы, американцы, немцы.
Solly85• 12 января 2023
Ответ дляКаллипсо
Думаю, связано с заявлй Кивы) сейчас попробую найти
автор zaraopta • 12 января 2023
Ответ дляFotografkiev
Урсула фон дер Ляйєн заявила, що Україна має отримати всю зброю, якої вона потребує, зокрема і танки. Шольц (Німеччина виготовляє Леопарди і без їхнього дозволу інші країни передати їх не можуть) заявив, що Німеччина може передати Україні танки Leopard, однак не піде такий крок самостійно. Це при тому, що як мінімум Польща і Фінляндія запросили їхнього дозволу, і Франція також тисне. Реально, за@@бав
Solly85• 12 января 2023
Klodia• 12 января 2023
Ответ дляSolly85
фото
Это Кива заявил?
Да... лучше бы он и дальше дрочил....
всеЛенаЯ• 12 января 2023
Ответ дляFotografkiev
Львів у захваті :)))
Solly85• 12 января 2023
Ответ дляKlodia
Это Кива заявил?
Да... лучше бы он и дальше дрочил....
Ахаха как я с Вами согласна)
автор zaraopta • 12 января 2023
Латвія збирається передати нам нову партію Стінгерів. Такі котики, я не можу. Ви би бачили, як латиші радіють кожному підбитому завдяки ним російському танку
Ще з’явилася надія отримати від Штатів бойові машини Stryker у наступному пакеті. Не такі круті як бредліки, але для піхоти теж згодиться
автор zaraopta • 12 января 2023
Президент позбавив громадянства Медведчука, Козака, Деркача і Кузьміна. Медведчук зараз у Криму, Деркач у розшуку, Козак на росії, Кузьмін у розшуку, тобто реальна користь була тільки від Медведчука у тому, що його обміняли на азовців. Інші в Україну, скоріш за все, ніколи не повернуться і сиділи би там, де не діють угоди про екстрадицію. Я не знаю, наскільки законно їх позбавляти громадянства, але мені чесно кажучи і по@@@й, головне, щоби все їхнє майно конфіскували і віддали на потреби армії. Про їхню наглу смерть і так буде кому подбати.
Світлячок з ліхтариком• 12 января 2023
у них по любому поводу истерика , можно не обращать внимание на идиотов

Retu• 12 января 2023
Какие больные люди, до сих пор в голове не укладывается ((((
Tasya-Natusya• 12 января 2023
Типичные Сергеи Юрьевичи Беляковы на диванах)
crystal• 12 января 2023
Конченые тупорылые психическинездоровые ублюдки
Что от них можно ждать
25Lida• 12 января 2023
Ответ дляFotografkiev
А украинцы что им слелали? Не надо искать логические обьяснения. Им просто надо убивать. Вчера на тв они Францию бомбили. Хворі створіння.
автор zaraopta • 12 января 2023
Народжений повзати літати не буде. Бо санкції 😊Рік тільки почався, а у русні вже сім аварій з летальними літальними апаратами. То не злітають, то падають, то горять. А все тому, що деталей для літаків тепер ніде не купити, і нових літаків ніде не купити, і пілоти перетворюються на вугілля у безкрайніх українських степах
Забувайте, що таке мати авіацію, нація хробаків.Це дуже страшно,у них в новинах цивільні літаки взлітають і аварія,ідуть на посадку або вератаються назад.Паніка в салоні
Fotografkiev• 12 января 2023
Ответ для25Lida
Ну с нами как бы все понятно. Просто интересно стало чего эти маньяки на других жертв переметнулись.
автор zaraopta • 12 января 2023
А летать нужно,как не крути москва-владик ,расстояния ого-го,на машине не наездишься .У них 7 аварий и все есть в новостях,и это самолеты гражданские.В любую минуту рухнет
ТайТаке• 12 января 2023
Ответ дляzaraopta
Оце тiльки но позбавив?
ТайТаке• 12 января 2023
Ответ дляzaraopta
Недавно опять аварии?
Love_Love_Love_• 12 января 2023
Не знаю кому ще досі смішно і цікаво читати оця тупу писанину їхню?
Яка взагалі різниця що вони пишуть і з чого вони істерять і сміються.
Сотні людей гине, руйнується життя тисяч і не відомо коли і як воно закінчиться. Маю на увазі з якими наслідками для тих хто це переживе.
Якось абсолютно пофіг шо робиться на болотах
25Lida• 12 января 2023
Ответ дляFotografkiev
Надо же в топку бросать инфу, Америку они уже ядеркой тоже бомбили в своих фантазиях. А к Польше давняя нелюбовь. Польшу откровенно раздеребанили с нацистами, сколько поляков расстреляли во вторую мировую, да и гибель всего высшего руководства Польши под Смоленском не просто авария((