Рыжая бестия• 12 января 2023
Які речі бренду Tommy Hilfiger найбільше продаються?
Які речі бренду Tommy Hilfiger найбільше продаються б/у?
Які речі варто купляти на секонді, знаючи що скоріш за все їх куплять?
Вдячний за відповідь
Рыжая бестия
• 12 января 2023
Ответ дляБокс-орун
Усі
Просто купив кофту, на олх закинув і 2 місяці нахто не купляє
Рыжая бестия
• 12 января 2023
Ответ дляФрикаделька
Вообще-то эта инфа стоит денег. Здесь вам никто не подскажет
А де її можна купити?)
Оченьценная• 12 января 2023
У меня вся одежда томми, сколько не пробовала продать что-то, вообще ничего.
Она у меня вся в состоянии новой
УжеВотДа• 12 января 2023
А я не розумію в чому прикол цієї фірми. Скільки дивлюся-взагалі не подобається і не розумію занадто високу ціну на цей бренд.
Рыжая бестия
• 13 января 2023
Ответ дляОченьценная
Она у меня вся в состоянии новой
Ясно, дякую
В мене теж така проблема(