КаваЗМолоком• 12 января 2023
Нова пошта. Просто роблять людей лохами.
Відправляла вчора 3 шапки на різні адреси.
Доставка однієї 70 грн. Другої 75 ,третьої 95 грн. Як це розуміти,як вони рахують?
КаваЗМолоком
• 12 января 2023
Ответ дляТворческий типаж
Разное расстояние?
різне. В Кривий ріг 70 грн, в Рівне 95. Я з Тернопільщини,тобто Рівне набагато ближче.
КаваЗМолоком
• 12 января 2023
Ответ дляМозговая пилочка
В города дешевле, чем в пгт или село.
Раніше також так було? Наскільки памаятаю легкий недорогий товар в будь який напрямок коштував 60 грн
Не гавкаю- но охраняю• 12 января 2023
В область или село дороже всегда было, сейчас это +25 грн к обычному тарифу
Планшетница• 12 января 2023
Ответ дляТворческий типаж
Разное расстояние?
Відстань не має значення.
Просто в села і пгт дорожче.
Типу там мажори живуть, а в містах бідняки.
Просто в села і пгт дорожче.
КаваЗМолоком
• 12 января 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
С начала этого года подняли тарифы
Це я знаю. Але чому різниця 25 грн ?
Не гавкаю- но охраняю• 12 января 2023
Ответ дляLeka_Leka
я роблю ттн сама. Тоді з ціною все зрозуміло
+
Тоже сама делаю ттн и всё четко по тарифам выходит
КаваЗМолоком
• 12 января 2023
Ответ дляLeka_Leka
Треба буде і мені пробувати. У відділенні вам не міняють вартість доставки?
Дежурный по кухне• 12 января 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Там де 75, тариф 70 і оцінка мабуть більша ніж 500грн це ще плюс 5грн
Гл. Амурная• 12 января 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Ничего это не изменит. Минималка по Украине- 70 грн, по сёлам - 95 грн
Минималка по городу отправки - 50грн
Дежурный по кухне• 12 января 2023
А в чому була проблема вчора це запитати на відділенні, ви відправляєте і маєте право знати яка вартість доставки і чому вона різна
КаваЗМолоком
• 12 января 2023
Ответ дляДежурный по кухне
Та вже вдома подивилася,там поспішала.
Мааарковная• 12 января 2023
Ответ дляПланшетница
Відстань не має значення.
Просто в села і пгт дорожче.
Типа логистика сложне, в город образно говоря одной машиной тысячу посылок развезли, а в село машина с сотней посылок за это же время съездила. Где себестоимость доставки выше?
Автор, я вам ще й за якість наданих послуг скажу: замовила білизну Anabel Arto. Я завжди замовляла через інтернет і ніколи не було проблем з оглядом посилки( я ж маю перевірити на брак і чи ніхто його не носив). І мені на нп заявляють, щоб я ті труси роздивлялась прямо на касі, т.к я не можу відійти на два метри вглиб відділення і подивитись, а не роздивлятися при всій толпі народу. Питання: нема умов для огляду - на йух берете в роботу ті посилки? Короче, я їх послала в умі да й пішла. Перехожу на укрпошту.
Kusalochka• 12 января 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Отправляйте укрпочтой
а то качественные услуги не стоят 3 копейки.
Яжемать Мне можно• 12 января 2023
Ответ дляПланшетница
Відстань не має значення.
Просто в села і пгт дорожче.
Вы видели дороги в села?))
Не на западной, а в центральной части страны.
Вот и ответ вам, почему в села дороже доставка)
КаваЗМолоком
• 12 января 2023
Ответ дляKusalochka
Отправляйте укрпочтой
Мене на укрпошті обслуговують дуже якісно)
Яжемать Мне можно• 12 января 2023
Ответ дляОно само купилось
Укрпочтой долго идет посылка
3-5 дней