Броніки для Моніки• 12 января 2023
Хто розбирається в алергопробах. Зайдіть дуже термінове питання
Малий почав частіше хворіти , іноді має соплі, кіт з лютого. А проявлятись почало зараз. Ми кота практично не пускаємо до дітей, вологе прибирання щодня в все таке. Ось сьогодні отримали результати аналізів на алергію.
То обов´язково тваринку віддавати? Хворіє він не постійно, обструкції немає, просто іноді кашель, іноді соплі.
Дикая Роза• 12 января 2023
Аллергия, такая штука, она копиться, в зависимости от состояния организма, есть периоды когда нормально, а потом бах и реакции. Добавляются перекрестные виды аллергии. Лучше убрать источник.
Радость моя• 12 января 2023
У нас показники на кота більше ніж у вас. Пояснюю. Алергія на лупу кота. Не обов´язково що на вашого. На одного кота може бути, на другого може взагалі не бути.
В нас на кота показники 2 з чимось. Кота нікуди не діли)) бо окрім кота ще на цвітіння, і на пил , там показники більше 100. Приймає дитина АСІТ терапію.
У вас показники на кота дуже малі. Я б нікуди кота не дівала.
Броніки для Моніки
• 12 января 2023
Ответ дляРадость моя
Боже так мені і лакар сказала для заспокоєння. Я дуже надіюсь що може так і буде. Бо кота не зможе ніхто віддати. Все перемиємо і перестанемо пускати в спальню до дітей хоча б він і так туди не заходить практично. Дуже надіюсь що можна якось вжитись разом
Радость моя• 12 января 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Все нормально. Якби ви цей аналіз не сдали так би і не знали. Наша кота гладить. Нічого не стається. Якби в дитини була дійсно явна алергія на кота, ви б давно знали в нежить,очі червоні і сльози і тп. Не хвилюйтеся. Показники малі. Можете окремо здати лупу вашого кота перевірити чи саме на нього є алергія чи ні.
В мене в подруги на її кота немає, а на маминого британця є. Отак. Але ніхто нікого не викидає.
Мені ж важче пил нікуди діти не вийде
тому на терапії
Мені ж важче пил нікуди діти не вийде
тому на терапії
Броніки для Моніки
• 12 января 2023
Ответ дляРадость моя
Мені ж важче пил нікуди діти не вийде
тому на терапії
Мені ж важче пил нікуди діти не вийде
тому на терапії
Ясно. Мій просто почав частіше хворіти соплі кашель, і кашель став дивний важко переходить в мокрий продуктивний. От і запідозрила алергію. Бо після генерального прибирання вдома кашель пройшов за 2 дні. Мінімізували контакти малого з котом наскільки то можливо в квартирі і він кашляти перестав.
Радость моя• 12 января 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Моя кашляє вже майже місяць причини незнаю. Не алергія, легені чисті, горло і ніс теж. Вже й до невролога і массаж. Вірус ьіпа такий а кашель остаточний, тільки кашляє так , наче він далеко не остаточний
Можливо дійсно така реакція у вас при невеликих показниках. Моя з народження з котами і собаками. Один плюс від алергії, імунітет зайнятий не хворіє. Оце перший раз за сім років в неї була температура і захворіла.
Броніки для Моніки
• 12 января 2023
Ответ дляРадость моя
Я ніколи на алергію не здавала. А тут з нового що є то кіт. І вирішила здати аналізи. От прийшли результати і не розумію на скільки то сильна алергія?
Бо з лютого до вересня жив норм з котом, а з вересня почав хворіти, такими затяжними кашлями з різницею в 1-3 тижні. От і здала, не питавши лікаря , завтра вже буду дзвонити уточняти.
Цікавить на скільки то великий показник, може у когось також алергія, і розуміється в тому
Приму в дар• 12 января 2023
Я не розумію, хто вам дорожче, кіт чи син. Нам прийшлось віддати, такі часті хвороби і затяжні кашлі перейшли протягом пару років в обструкції, фактично астма легкого ступеню
Радость моя• 12 января 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Ідіть до алерголога. Здавайте панель. Може бути на ще щось. В нас на цвітіння виявилося з травня по листопад, але реакція була тільки в серпні. На кота і на пил найвищий показник. Навіть не здогадувалися. Ніяких симптомів не було. Від цих алергенів нікуди не дітися. Може є на щось ще. В будь-якому випадку є терапія. Яку можна пройти, або знизити реакції організму або взагалі усунути їх
Броніки для Моніки
• 12 января 2023
Ответ дляРадость моя
А чому здавали аналізи якщо симптомів не було?
Ответ дляБроніки для Моніки
Животинка тут не при чем.
Проверьте работу желчного по узи с нагрузкой. Занимайтесь желчеоттоком, таким образом будет происходить естественный детокс, не будет накапливаться гистамин, проявлений аллергии ни на что не будет (истинная только пищевая и то на некоторые белки).
Ну и паразитов в этом возрасте никто не отменял. Самые большие производители гистамина и эндотоксинов они.
Броніки для Моніки
• 13 января 2023
Ответ дляsky-labs
Животинка тут не при чем.
До речі десь читала цю теорію. Може ви в тому більше розбираєтесь, це реально працює?
Броніки для Моніки
• 13 января 2023
Ответ дляsky-labs
Это не теория :)
Все работает, иначе зачем бы я писала....
До вас можна на консультацію?