Гопница-Советчица• 12 января 2023
Спа салон вперше
Доброго вечора всім. В мене буде скоро день народження, так щоб щось я хотіла, немає нічого. Ось придумала собі подарунок, який подарує чоловік - сертифікат в спа салон. Питання: туди треба йти з кимось? Типу з подругою? Чи одній краще? Які процедури краще замовити? Зрозуміло, що ніякої чистки лиця :) масажі я обожнюю, але через брак коштів дуже давно ходила.
Що порадите?
Я шалунья• 12 января 2023
На суперділ (покупон) можна висловити класні пропозиції. Я так на др влаштовувала дівоче свято. Нас було 4ро. Масажі і обгортування. Там же є пропозиції на 2х. Можна з чоловіком піти на масажі.
Гопница-Советчица
• 12 января 2023
Ответ дляЯ шалунья
Чоловік щось не хоче
Гопница-Советчица
• 12 января 2023
Пізно тему створила, мало читають
Я ось запропонувала чоловікові, пішли разом, а він такий: а мені що там рядом лежати чи як, а я не знаю як. А нам вже за
Гопница-Советчица
• 12 января 2023
Блін, ну і нік у мене
точно, гопніца зібралася у спа салон на старості
Я шалунья• 12 января 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Пізно тему створила, мало читають
Скажіть йому, що підтримка найцінніша частина подарунку у даному випадку. Ви точно отримаєте задоволення вдвох)
Головне, щоб не було проблем зі спиною і там не нашкодили.
З собою купальник, плавки, капці і рушники. А там дівчата вас закружать і буде чудове свято))
Гопница-Советчица
• 12 января 2023
Ответ дляЯ шалунья
То з чоловіком нормально буде? Ми, взагалі то, часто час разом проводимо. В нас багато спільних інтересів, тому можу і цей варіант розглянути і вмовити.
Просто, я не уявляю, що там. Заходжу на сайт - ну красиві фотки моделей з камінням на спині, ще чимось, процедури там всякі. Білі рушники ..
Що там?
Гопница-Советчица
• 12 января 2023
І що брати? Які послуги/процедури? Там тільки масажів найменувань
я й не знаю що то.
Сподіваюся, зранку прочитаю щось втішне. Бо день народження вже у суботу.
я й не знаю що то. Сподіваюся, зранку прочитаю щось втішне. Бо день народження вже у суботу.
Я шалунья• 12 января 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Що там?
З чоловіком буде чудово. Тим паче, якщо ви добре проводите час разом.
Поговорила з Вами і вирішила собі теж такий подарунок в цьому році зробити. Вже знайшла купон) сплячому чоловіку запропонувала, він пробурмотів, що завтра поговоримо
Я шалунья• 12 января 2023
Ответ дляГопница-Советчица
я й не знаю що то.
З якого ви міста?
Добра всем!• 13 января 2023
Заходите на сайт того спа куда забираєтесь і дивитесь що вони пропонують.
Ми в СПА їздимо всією сім’єю. Там є різні бані та сауни, басейни, ароматерапія. Окремі процедури жодного разу не замовляли.
Я шалунья• 13 января 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Черкаси
Відкрила покупон, шкода, немає у Вашому місті пропозицій. Я з Дніпра - наразі штук 5 знайшла.
Оберіть спа, де вам все подобається і зателефонуйте їм. Все підкажуть) і порадять комплекс. Обов´язково дізнайтесь по знижку іменинниці 😉