Майор Медуза• 13 января 2023
Застукала чоловіка в моїх панчохах! Він себе пестив при цьому!
Те що пріофігєла нічого не сказати
А він почав клястися-божитися що не голубий збочинець
В мене більше нема бажання з ним займатися сексом, проте я його кохаю. Разом вже п´ятнадцятий рік..
Майор Медуза
• 13 января 2023
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Если любите, то купите ему его собственные чулки.
А ви думаєте я ті зможу після цього надягати?
Для драки• 13 января 2023
Ответ дляМайор Медуза
Отдайте мужу, себе новые купите.
Гордая_птичка• 13 января 2023
Вже була така тема, і тут в на інших ресурсах.Якщо то раптом не ви), то ваш випадок не одинокий, не хвилюйтесь. Панчохи не жмуть до речі коханого?))
На иголках• 13 января 2023
Ответ дляМайор Медуза
Автор , познакомьте мужа с местным Юрой. Может, они созданы друг для друга
👬
Ромашка_Бегемотовна• 13 января 2023
Ответ дляМайор Медуза
Ну при чем тут вы? Сделайте мужу приятное, купите для него
Для драки• 13 января 2023
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
И проблема с подарками решена. Всегда можно любимку порадовать чулочками и пояском)
Стервочка• 13 января 2023
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Вот она женская забота😌
Все знаю вдоль и поперек )• 13 января 2023
Ой,не парьтесь. Сестры муж постоянно ее трусы таскал. Лосины шорты ее носил,при этом он 100%не гей,ещё и блядун каких поискать. Вы сильно много внимания пределяете одежде,это всего лишь одежда,а если у него какие то псих отклонения это другое
Вредняжка• 13 января 2023
Ответ дляМайор Медуза
А чому ні? Ви ж сорочку чоловіка на себе накинути можете? Це якби ви зайшли в спальню, а там якась шльондра в вашиз панчохах і чоловік її пестить, то так, огидно було б надягати. А так... Ну фетиш у чоловіка на панчохи. Тут одна розповідала, що в неї багатий і брутальний чоловік, але кохав її тільки в панчохах. Причому в панчохах був він. Всякі фантазії у людей бувають. Нічого кримінального)
Та легко!• 13 января 2023
Ответ дляНа иголках
👬
Это трансвестит а не гей. Это не одно и тоже
Мейк-ап форева• 13 января 2023
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Мій забирає мої старі теплі колготи, зрізає носок і робить собі підштани))) при тому що є пару термопідштанів, але ці йому зручніші!
Ответ дляМейк-ап форева
Ага,))теплые и под штанами не топорщатся как кольсоны
Подтяжка• 13 января 2023
Ответ дляНа иголках
👬
это Юра и есть.