Детсадовский полицейский• 13 января 2023
Если несколько дней подряд болит голова, то вы
все эти дни пьете таблетки?
Терпеть или не терпеть?(((
Фенте Фря• 13 января 2023
Ответ дляНиф_ниф
Какие бады принимаете ?
Як раз зараз(раз на рік) пропиваю гінкго-білоба 70 днів з омегою, вітаміни групи В десь місяць.
Антонина матушка• 13 января 2023
Раньше пила Цитрамон сразу, как только начиналась боль. Но он мне приглушает ее, так сказать, через несколько часов действие таблетки заканчивается и голова опять болит. Но теперь стал болеть желудок от него - приходится терпеть боль. Но у меня дня три, не больше, болит.
Ниф_ниф• 14 января 2023
Ответ дляФенте Фря
Велике дякую вам !!!
Молчунья• 14 января 2023
Ответ дляФенте Фря
Шийний остеохондроз, плюс в діагнозі стоїть гідроцефалія якогось там ступеню. Судини, звичайна річ.
У меня тоже гидрлцефалия, а это опасно?
Молчунья• 14 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Пейте циннаризин, он тоже снимает таким симптомы.
Фенте Фря• 14 января 2023
Ответ дляМолчунья
У меня тоже гидрлцефалия, а это опасно?
Я ж так розумію, що ви вже не немовля, то ж при належному контролі можна прожити повноцінне довге життя. Лікування від сечогінних до шунтування (батьку моєму роблять іноді, нічого страшного нема, просто треба вивести рідину). Але профілактика - наше все.
Молчунья• 14 января 2023
Ответ дляФенте Фря
Так я нормально хожу в туалет.