Вездевлазиющая• 14 января 2023
Порекомендуйте, будь ласка, ортодонта для підлітка, Київ, лівий берег
З поміркованими цінами, хорошими відгуками і щоб записуватися до нього не за 2 місяці.
Узагалі ще дитячий ортодонт потрібен, якщо дитині 12 років, але за зростом і сформованістю вона вже перегнала мене?
Бажано Позняки, Березняки, Харківський, але розгляну й прилеглі райони. Наперед усім вдячна.
Мюллерная• 14 января 2023
Сходіть до Бойко в Дарлін на консультацію. Чекати біля місяця, але воно того варте
13чудоСВЕТА• 14 января 2023
Я пораджу Марину в німецькій стоматології (є на лук’янівці офіс і ще десь вона прицмає, не знпю). Консультація була 500грн. А лікування то вже по різному