МEPKABA• вчера в 07:18

Хто робив блефаропластику? Порекомендуйте лікаря

Хочу зробити блефаропластику.
м.Київ
Порекомендуйте, будь ласка, лікаря, хто робив, чи знайомі робили таку операцію.
Записалась до одного, потім начиталась відгуків - відмовилась, бо інстаграм - то одне, а як насправді…
Blackwater• вчера в 07:32
Тут уже были темы. Помню писала женщина из Киева что ездила в Днепр. К хорошему врачу, после подруги своей. Да и стоимость ниже. Поищите.

автор МEPKABA • вчера в 07:53
Ответ дляBlackwater
Дякую
Не знайшла 🤷‍♀️
natka75• вчера в 08:05
Декілька знайомих їздили в Черкаси, лікар популярний, всім подобається.
автор МEPKABA • вчера в 08:07
Ответ дляnatka75
Дякую, але в інше місто їхати для мене - не варіант, дитину не зможу залишити, тому і шукаю в Києві
Sicillia• вчера в 08:39
Ответ дляМEPKABA
В Києві немає гарних лікарів.
Ви тему без анонімів зробили, тому не можу багато сказати.
Але всі медійні люди, Верховна рада оперуються не в Києві.
А їздять у Полтаву або Черкаси.
Йдуть по відгукам саме на лікаря.
В Києві гарних хірургів немає((
Саме по блефаропластиці немає.
Більше не скажу.
Нащо така тема без аноніма?((
natka75• вчера в 08:44
Ответ дляМEPKABA
Вранці їхали ввечері поверталися. Одна шви знімала в Києві, інша їздила в Черкаси до того ж лікаря, бо їх декілька зразу робили, то компанією.
Wida Winter• вчера в 09:36
Ответ дляnatka75
Їду до цієї лікарки, все подобається на фото, робили дві подруги, чудово. Пізніше можу відписати.

Wida Winter• вчера в 09:38
Ответ дляМEPKABA
Автор, навіть ціна питання у Києві та інших містах - ну дуже відрізняється. Це один день відсутності
Incol• вчера в 13:02
Ответ дляWida Winter
А відпишіться мені будь ласка, дуже актуально. Мене трошки турбує момент, як воно все під місцевою анестезією відбувається, буду вдячна за ваш відгу.
Wida Winter• вчера в 13:17
Ответ дляIncol
Для мене це навпаки - найкращий варіант. Колись мені робили операцію теж на повіці, теж місцевий наркоз - нічого страшного, сміялися з лікаркою майже с всі 20 хвилин)
Incol• вчера в 13:19
Ответ дляWida Winter
ТОбто ніяких больових немає ? Бо я трохи боягузка, хоча вже й всякого було. Ви плануєте верхні робити, чи все одразу ?
Wida Winter• вчера в 13:20
Ответ дляIncol
Під час операції взагалі нічого не відчувала. Також роблять премедикацію - щоб ви не хвилювались. Цілком позитивний досвід.
Wida Winter• вчера в 13:21
Ответ дляIncol
Мені не потрібно нижні, лікар сказала, що і з верхніми можу пару років погуляти ще. Але я вже давно хочу, то налаштувалася зараз.
Incol• вчера в 13:23
Ответ дляWida Winter
У мене теж верхні, може й можна ще ходити але мені не подобається вигляд. Тому при всій своїй ’обережності’ це та процедура, яку сама готова робити, а не за медпоказами.