Не їм після шостої• 22 мая в 13:05

Може хтось оперувався в нейрохірурга Слинько Євгена або Курильця Ігоря?

Дуже потрібні відгуки. Будя вдячна
Борщик• 22 мая в 13:47
Что будете оперировать? Не грыжу позвоночника? Тоже подыскивала отзывы

автор Не їм після шостої • 22 мая в 13:49
Ответ дляБорщик
Так,грижу
Вибираю між цими лікарями, В мене шийний відділ,важлива кваліфікація лікаря
Борщик• 22 мая в 13:49
Ответ дляНе їм після шостої
Так,грижу
Какая у вас? Каким методом хотите удалить?
автор Не їм після шостої • 22 мая в 13:50
Ответ дляБорщик
Хотіла ендоскопічно,але сказали що не можливо,треба повністю міняти диск.
Борщик• 22 мая в 13:52
Ответ дляНе їм після шостої
Я тоже хотела эндоскопично. Но пока обошлась занятиями, еще надеюсь на чудо
автор Не їм після шостої • 22 мая в 14:07
Ответ дляБорщик
Я також надіялась, пробувала все що можна,але біль вже мене виснажила(
автор Не їм після шостої • 22 мая в 14:08
Ответ дляБорщик
У вас шия чи поперек?

аглая-аглая• 22 мая в 15:05
Бывший муж оперировался у Слынько, позвоночная грыжа, но году в 2009. Все отлично прошло. Врач быстро принял решение на основе снимков, на следующий день после операции уже уехал домой, на своих ногах, аккуратно, конечно. На операцию везли уже на кресле-коляске - ходить не мог.
автор Не їм після шостої • 22 мая в 16:01
Ответ дляаглая-аглая
Дякую
Борщик• 22 мая в 16:32
Ответ дляНе їм після шостої
У вас шия чи поперек?
Поперек
Inconvenient• 22 мая в 21:12
Ответ дляНе їм після шостої
Ну ось відгуки про Слинько:
Здраствуйте пациенты с межпозвоночными гыжами.Постарайтесь как можно дольше сохранить природный межпозвоночный диск ,имплант в спине это жесть ,горит ,болит весь позвоночник,живу на обезбаливающих ,консультируйтесь в разных клиниках ,а потом делайте выводы .И плюс после операции на мрт миелопатия (повреждение спинного мозга).Евгений Игоревич ,я вас не забуду.
Слынько Евгений Игоревич сделал меня с вполне нормального человека в полного не подвижного инвалида, да ещё после его гребаной операции сказал что бы я радовался что у меня остались 30% здоровья. А до операции я ходил и жил нормальной жизнью. Так что люди не советую вам к нему попадать. Это очень опасно.
Слынько практикуется на людях ради своей карьеры.
https://toneto.net/catalog/vrachi/Slinko-Evgeniy-I...
Ви хіба не розумієте, наскільки це ризикована операція? Якщо все закінчиться травмуванням спинного мозку? І не знаєте, що за рік в вас з´явиться грижа вищерозташованого диску? Відгуків на сайтах про лікарів чимало, подивіться.
Inconvenient• 22 мая в 21:41
Ответ дляНе їм після шостої
Ось ще, але оскільки це ризикована операція, наслідки можуть бути будь-якими, і не можна в усьому звинувачувати лікаря:

Положитнльные отзывы о Слынько пишут члены его семьи,или он сам. Мне обещали помочь. Я осталась жива .После операции--инвалид. Очень сожалею,что ..https://medicina.ua/medcenter/gos_institute/2624/1...
автор Не їм після шостої • 22 мая в 22:24
Ответ дляInconvenient
Ну ось відгуки про Слинько:
Дякую вам за відгук. Але в мене немає вибору. Жити зі страшенним болем більше не можу
Inconvenient• вчера в 23:48
Ответ дляНе їм після шостої
Тоді краще Курилець, але батько, не син, хоча і в нього чимало невдалих операцій. Мені розповідала знайома, що він її чоловіка відговорив від операції. Я не розуміюся на шийних грижах, але прочитала відгук про те, що в Україні ці операції взагалі не вміють робити, там же спинний мозок, ви взагалі можжете пересісти на інвалідне крісло. Це набагато складніше, ніж грижа у попереку. Вам краще виїхати за кордон, і тут робити операцію. Зверніться до остеопатів, кінезіотерапевтів.
Inconvenient• вчера в 23:51
Ответ дляНе їм після шостої
Ось відгук про Слинько:
До операцій було краще
Марина Марина 23 июля, 2025 год
з 26/03/2025р. по 01/04/2025р я знаходилася на стаціонарному лікуванні в ДУ ’Інститут нейрохірургії ім.акад.А.П. Ромоданова НАМН’ де було проведено хірургічне втручання 27.03.2025р - дискектомія на рівні С5-С6 хребців, декомпресія спинного мозку на цьому рівні, корпородез на рівні С5-С6 хребців титановими імплантами. Вертеропластика С6 хребця. 25.04.2025р. завідуючий відділенням патології спинного мозку ,лікар Слинько Є.І. направив мене в поліклінуку Інституту до ФОП Ліпанін О.О. придбати імпланти та засоби для вертеропластики на суму110785 грн. 27.03.2025р. в палату принесли операційний пакет з ТОВ ’Аптека Госпітальна’ на суму18898 грн призначення лікаря Деркач Ю.В. (. Всі копії чеків в наявності) На мої зауваження, що на сайті Інституту практично все є, була відповідь, що то неправда і все потрібно придбати. В подальшому надавали списки ліків які щоденно купувалися, також купувалися шприци та системи для внутрівенного введення. Системи використовували зранку, а потім ці самі системи ввчечері. хоча мої рідні придбали все по списку. Терапевт ( Марина не памятаю по батькові) за передопераційний огляд бере 500 грн. Аналізи передопераційні 400 грн. Чеків жодних не надається. Анестезіолог ( Артур по батькові непамятаю), перед операцією розяснює, що лікарняна анестезія неякісна, а якісна коштує 5 тис.грн. і придбати її можна у нього). КТ після операції не робили, відправили в платне МРТ Нейромед, хоча при наявності імпланта там все затемнено.
Внаслідок невдалої операції мені пошкоджено лицьовий нерв, 2 місяці я не розмовляла через пошкодження голосових звязок, через міграцію цементу виникла компресія нервового корінця. 25.04.2025р виконано повторну операцію. Ліки знову на післяопераційний період частково купувалися, системи та шприци також.
Якщо Інститут з січня2025р. підписав з НСЗУ договір на Пакет №3 ’Хірургічні операції дорослим та дітям в стаціонарних умовах’, то чому я все купувала? І купувала все там де вигідно лікарям. Після 3 місяців, що пройшли після 2 лперації залишилися сильні болі. Оперуючий лікар Деркач Ю.В. після адвокатського запиту по лікуванню, де навіть вказали ліки які мені не вводилися і я їх не приймала, трубку не піднімає на повідомлення не відповідає.
2 раз зі мною в палаті була бабушка Тамара, якій теж повторно робили операцію і яку діти забрали додому лежачою і напівживою, хоча на 1 операцію вона прийшла сама.
https://www.vidhuk.ua/institut-neyrohirurgii-im-ap...
автор Не їм після шостої • сегодня в 13:06
Ответ дляInconvenient
Ось відгук про Слинько:
До операцій було краще
Марина Марина 23 июля, 2025 год
Дякую! Ви допомогли мені зробити вибір.
Я вже майже все перепробувала. Грижа закостеніла,сильно здавлює нерв (