Чики-брык• 15 января 2023

Какой документальний фильм вам понравился?

Крутышка-Пышка• 15 января 2023
Земляне. Поняла, откуда на земле все войны и другие страдания у людей
Йцфыяч• 15 января 2023
Вулкан
Йцфыяч• 15 января 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Откуда войны?
Тантрический кекс• 15 января 2023
Нещодавно дивилась про оборону Чернігова,2 частини в ютубі. Як наші на голому ентузіазмі вибивали рашистів. Там просто всі героі. І ще один такий самий про оборону Сум. Як тероборона зі стрілковою зброєю йшла на бтри… і як відстояли місто. Як їх кинули СБУ, поліція… всі. Люди залишились самі. А тепер на тероборонівців сум заведено кримінальні справи типу за неналежне використання зброі… це якийсь сюрреалізм зелених покидьків.
Астоновитесь!• 15 января 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Природа така в людини. Якесь припуцькнуте те людство. Уявляю чого б ми досягли якби не витрачалися на війни . ...
Pepsiloka• 15 января 2023
фильм «Трофей» показывает , как работает индустрия охоты в США и Африке, и что сегодня делается для сохранения здесь дикой природы, очень зрелищно.
автор Чики-брык • 15 января 2023
Ответ дляТантрический кекс
Я не чула про кримінальні справи.. . Якось п тихому. Треба нам цю тему якось підняти. Жах якийсь
Бриджит_Фрикандо• 15 января 2023
Мозг HD