Женщинас• 2 часа назад
Захід України
Чому на Заході України кажуть не мед, а мід? Були багато разів там на відпочинку, купували мед, але продавці завжди кажуть мід. Чого???
Холодная каша• 1 час назад
Ответ дляВикасикрет
Якби Закарпаття керувало Україною війни б ніколи не було..
А так як Україною керують вінницькі Порошенки, то получай фашист гранату. А народ і сам обмануватись радий. Вони вірять лапшорізам, тому їх (народ) ріжуть на фарш, на люля кебаб жорстоко, цинічно, і ні з ким не церемоняться.
Украиной правит криворожская шпана.
Викасикрет• 1 час назад
Ответ дляХолодная каша
Зато учат нас, Киев, юг и центр - как мовою соловьиной розмовляти
А съездишь на ту западную..Там не мова, а кринжатина
Та нормальна там мова. Там по 5 міжнародних мов з різних родових підгруп і вони розуміють один одного, а в Києві 2 слов´янські (з однієї родової групи мов) і не можуть одне одного зрозуміти.
Холодная каша• 1 час назад
Ответ дляВикасикрет
Кстати, Порошенко родом из одесской области, город болград
Тракторні війська• 1 час назад
Ответ дляВикасикрет
Неожиданное мнение
Кондуктор троллейбуса• 1 час назад
Ответ дляЖенщинас
Та почекайте, там 100500 слів не українських)))не тільки в тому міді питання))) зато на південь всі гонять, що на суржику говоримо )))
Миколаїв, якщо шо )))
Чи заходу можна, а півдню- ні.
Миколаїв, якщо шо )))
Чи заходу можна, а півдню- ні.
Та плюньте їм в кохфе та й все
Викасикрет• 1 час назад
Ответ дляХолодная каша
Украиной правит криворожская шпана.
Фундамент цій шпані заклав Порошенко, це його дєтіще грантоїди.
Снідаю авокадо• 1 час назад
Ответ дляВикасикрет
Кажуть мед. То ви в якихось біженців вінницьких були, тільки там такий акцент,хай бог милує.
На Поділлі все не так
Викасикрет• 1 час назад
Ответ дляХолодная каша
І що? І що з того звідки він? Ви вважаєте що в одній області люди більш патріотичні ніж в іншій? Я так не думаю. Народ грабують, коли грабанули раз, другий, третій, потім системно, там багато ентузіазму і патріотизму не лишиться.
Снідаю авокадо• 1 час назад
Ответ дляНесу добро людям
А хіба на заході України розмовляють українською мовою?Ніколи не чула
А якою?
Женщинас
• 1 час назад
Ответ дляИнстагра_мерша
Ясно, просто хотите срач мовный развести
Та чого срач? Ну чому заходу на діалекті ок, а півдню і сходу- одразу ждуни???? Це нормально? На Закарпатті я взагалі їх там нікого на розумію. Це не українська мова! І все ок??
Викасикрет• 1 час назад
Ответ дляСнідаю авокадо
На Поділлі все не так
Так, там проклята земля, не даром там долина хрестів, все в житті має значення, як кажуть є що відмолювати. Є де кажуть слава богу за все як у Закарпатті, а є де кажуть богу дай іще такий сякий, що ти нам допоміг, крихти підкидаєш. Відчуваєте різницю???
Кондуктор троллейбуса• 1 час назад
Ответ дляЖенщинас
Викасикрет• 1 час назад
Ответ дляЖенщинас
Тому що суржик і слова вудянча і фінджа - це абсолютно різні сенси, смисли. Розумієте. У Закарпатті відголоски впливу Австро-Угорщини і Чехословаччини, а у інших росії.
У Закарпатті кажу айно і йо, тобто це так на українській, то це не тому що вони покидьки, а тому що на чеській це ТАК!!! І це не вони винуваті, вони потерпілі від недолугої влади колись.
В гости звали?• 1 час назад
Ответ дляНаталочка
А чому на Сході України кажуть тремпель, а не вішалка? В Рівному на худі кажуть пусєр))
’Тремпель’ - це була назва фабрики. ’Примус’ та ’Термос’ - теж назви фабрик, а не предметів. Зі словом ’сланці’ взагалі плутанина вийшла. Назва гірської породи стала ’гумовими тапочками’, причому в цьому значенні його знають набагато більше людей.
Снідаю авокадо• 1 час назад
Ответ дляВикасикрет
Довго думали?
палка-копалка• 1 час назад
Слово «мід» в українській мові має кілька значень: діалектна назва меду
Снідаю авокадо• 1 час назад
Ответ дляЖенщинас
А хто каже про ждунів? Явно в Яремче таких не багато і такі є скрізь
Викасикрет• 1 час назад
Ответ дляСнідаю авокадо
Довго думали?
Констатація факту. Люди, які несуть смерть і цим пишаються, Бог забрав у них розум, щоб звершити на них свій суд.
На заході кажуть, коли Бог хоче покарати людину, він забирає у неї розум і можливість приймати правильні рішення, він (Бог) підкидає людині легкі, швидкі варіанти вирішення питання і потім візьме за це в тридорога.
Як кажуть їм і пости не поможуть, усохнуться як липа. Так говорять за неблагочестивих людей. Як те дерево, на якому не було плодів, Ісус прокляв його і воно висохло.
Снідаю авокадо• 1 час назад
Ответ дляВикасикрет
У людей на Поділлі Бог забрав розум? Для чого?
В гости звали?• 1 час назад
Ответ дляВикасикрет
Ужгород - то за кордон. То інша раса, каста, над люди. Богом помазані. Їм усі мови і релігії подобаються, чи жид, чи піп, чи папа, аби тільки не шуміли, дайте тихо на лавці посидіти.
До речі, ви, напевно, маєте рацію. Менше безглуздих конфліктів, з´ясування стосунків і ’розборів польотів’ з минулих століть, більше корисних справ. Пофіг все, окрім грошей, у хорошому розумінні :)
Викасикрет• 1 час назад
Ответ дляСнідаю авокадо
Бо вони жадні. Там багато землі, грошей жадні. Я знаю як Порошенко з цукровими заводами воював щоб бути монополістом на ринку, це у них генетичний код. Код регіону, жадність і сварки на землі.
Дюагональ• 1 час назад
Ответ дляВикасикрет
От слово пливати мене завжди дратувало, чому не плАвати, а плИвати. Який дебіл це придумав.
Лляє