У кого такое было• 15 января 2023

Допоможіть розібратися, поганий зір у чоловіка чи ні?

Чоловік проходив обстеження, після назначили лікування та виписали окуляри, чи дуже погано у нього з зором?
ДелайКак_Я• 15 января 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
НАМ ВЫПИСАЛИ?????

У вас одни на двоих очки или он у вас маленький грудной ребенок, которого мама называет мы
Ага) нам 6 місяців, ми покакали))

автор У кого такое было • 15 января 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Вам виписали чи все ж таки чоловіку?
Чому він не хоче носити іх постійно?
Дайте вгадаю - бо від постійного носіння окулярів погіршиться зір?)
Насправді при такому діагнозі зір погіршиться якщо окуляри не носити на постійній основі. При астигматизмі потрібна постійна корекція (окуляри чи лінзи)
Звичайно чоловікові, в мене все гаразд.
Не бачу нічого смішного, він дійсно як мала дитина, після травми голови.
Покращена• 15 января 2023
Ответ дляУ кого такое было
Я так розумію ви в цьому розбираєтесь, чи може це бути причиною травми? Бо лікар казала що потрібні додаткові обстеження і можливо це в чоловіка з народження. Хіба таке можливо?
Конечно возможно, обычно близорукость наследственная, с возрастом прогрессирует
Покращена• 15 января 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Вам виписали чи все ж таки чоловіку?
Чому він не хоче носити іх постійно?
Мой муж до коррекции надевал за рулём и для чтения, при работе за компьютером. За рулём человек с плохим зрением просто обязан носить очки
Ответ дляПокращена
Я цього не знаю, коли ми познайомились з чоловіком його мати вже померла, а з батьком він не жив. Тепер вже і батька немає в живих.
Ответ дляПокращена
Я це розумію, нічого не залишається буду вмовляти щоб одягав їх за кермом.
ДелайКак_Я• 15 января 2023
Ответ дляПокращена
В моєму коменті корекція - це не про лазерну корекцію, а про корекцію зору окулярами (чи лінзами).

В мене астигматизм, але гірший ніж у чоловіка автора. Вже давно ношу окуляри на постійній основі, тільки прокинулась, вмилась і вдягла окуляри, бо інакше нічого не бачу.
А помітила шо зір поганий багато років тому саме за кермом, коли в автошколу пішла, а в побуті не дуже сильно помітно було. Але й тоді 10 років назад зір не на стільки поганий був як зараз.
НашлаПерепискуМужа• 15 января 2023
Якийсь детский сад,зір поганий на машині потрібно їздити в окулярах . Чоловік носить постійно окуляри,права без них.

ДелайКак_Я• 15 января 2023
Автор, ще з власного досвіду можу сказати шо причиною поганого зору може бути не тільки спадковість.
Проблема з поставою, зажатість судин/нервових закінчень в спині/шиї, впливають на кровопостачання мозку і відповідно на зір.
Спазм судин голови, стреси - це все також впливає.
Тому можна і треба копати глибше. Звісно це не дасть 100% зір бо є ще й інші фактори, але не дасть погіршання принаймні
Муууумие• 15 января 2023
Ответ дляУ кого такое было
Травма голови може вплинути на зір. У мене в дитинстві був струс мозку, то як наслідок поганий зір (міопія + астигматизм). А тепер ще пливе і двоїться в очах, та ще ’куряча сліпота’ (коли у темноті чи у сутінках не бачиш). До окулярів звикнути не змогла... Дискомфорт...

За кермом потрібно одягати окуляри!!!
Ответ дляДелайКак_Я
У чоловіка трепонація і він останній час постійно щурив очі, саме я сказала щоб він йшов до лікаря, на одне око зовсім погано бачить, там де замовляли окуляри нам сказали, що ліве око бачить лише на 30% Напевно він звик бачити так погано, чи я чогось не розумію. Після носіння окуляр постійно скаржиться на сухість, що йому дискомфортно. Раніше взагалі йому як щось постійно заважало в очах.
Ответ дляМуууумие

За кермом потрібно одягати окуляри!!!
Мій теж скаржиться на дискомфорт, постійно тре очі, нервовий став. Можливо боїться щодо роботи і що зможуть позбавити прав через проблеми з зором.
ДелайКак_Я• 15 января 2023
Ответ дляУ кого такое было
Люди і з гіршим зором водять машину, але в правильно підібраних окулярах.
Так шо хай не нервує, а вдягає окуляри, носить і радіє.
Окуляри можуть викликати дискомфорт перший час під час звикання. Мозок же звик бачити інакшу картинку, а тут все чітко в окулярах, треба переналаштуватися.
Від сухості є краплі.