Nasta9019• 16 января 2023

Ім´я для доньки. Яке краще вибрати?

Я розумію вибір тільки за мною. Це буде тільки моя дитина. Але послухала б і інші думки. Здавалося що вибрала але стала сумніватися чомусь. Хотіла назвати Александрою на честь брата(загинув на війні), але у чоловіка теж довге ім´я. І по по-батькові у нас не відмінили, прізвище теж звичайне. Є ще варіанти Анна чи Елена/Еліна. Чоловік зробив самоусунення. Я тобі довіряю, ти народжуєш, буду любити все одно.
Иванка Бур• 16 января 2023
Ответ дляОля_с_киркою
А ви знаєте як в Європі?

У них в документах подвійні імена. Ви припускаєте, що і унас будуть Люди-Крістини, Анни-Наталії, Микити-Івани?
Що вы мелете . У нас есть двойные если так захотели назвать . Там , так же ! Фамилия и имя .

dreamsunny• 16 января 2023
Я за Анну. Так назвала свою дочь и при регистрации указала Анна, а не Ганна.
Барбитта• 16 января 2023
у дочеи длинное имя + длинное отчество. проблем никаких) в Украине отчество редко где используется, только в документах. в европе вообще оно никому не нужно.
даже учителей сейчас называют ’панi ...’. без вот этого вот ’Жанна Генадьевна’
Оля_с_киркою• 16 января 2023
Ответ дляИванка Бур
По перше добирайте слова. Я з вами свині не пасла. Мелять муку.
Розбуріться спершу, аа потім пишіть на підвищених тонах.
Иванка Бур• 16 января 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Да бред вы пишите . Ничего я вам не обязана подбирать 😉Сейчас находимся в Европе и двойных имен ещё не разу не встречала . Ребенок в садик ходит + имена учителей + соседи, имя и фамилия все . Двойные имена они на любителя . Пока не встречала .
АБВГДэшница• 16 января 2023
Якщо Ваш чоловік залишив за Вами право вибору і Вам хочеться назвати Александра - так і назовіть. Навіщо Вам чиясь думка?
А по-батькові- ну я не знаю де Ви живете і яке життя думаєте буде у дитини, але мені вже 45 і ніколи мене не називали по-батькові (ну дуже рідко), хоч і займала високі посади.
Моя бабуся була Олександра і її називали Лексуня, а нещодавно дивилася американський фільм-дівчину коротко називали Лексі.
Ім‘я дуже гарне і може бути багато варіантів зменшення. Анна також дуже гарне, але тверді букви в імені завжди надають твердості характеру людині.
Долорес на пунктире бланков• 16 января 2023
Дуже гарне ім‘я Еліна

Бутылка Кифира• 16 января 2023
Маю доньку Олександру. Чесно кажучи, трохи жалкую, що так назвала. Я ж так хотіла тих суконьок і зачісок няшних))) А вона зовсім інша, дружить з хлопцями в основном, характер більше чоловічий, твердий. До одягу і косметики ставлення ніяке... Так, дуже розумна і кмітлива. Але все ж це чоловіче імя, і вважаю, що на характер впливає. Анна - якщо хочете, щоб буда прямо дівчинка-дівчинка. Всіх Ань, яких знаю - вони такі.
Дежурный по кухне• 16 января 2023
Автор, якщо по батькові довге, то ім´я для гарного звучання у дитини повинно бути коротке.
Маргарита и Мастер• 16 января 2023
любые сложнопридуманые варианты типа ’Александра замість Олександри’ или ’Елена замість Олени’ моментально обракают вас на +500 часов исправлений документов. У меня есть подруга Саша, это ее полное имя в паспорте. Ну невозможно тетке в регистратуре поликлиники быстро обьяснить, что Саша и все. Не Александра, а Саша. Сколько справок она за жизнь делала два раза - не пересчитать. Поэтому не выпендривайтесь. Кстати, с Анной таких сложностей не будет, я на своем веку встречала больше имя Анна, чем Ганна. К такому уже все привыкли
Лагшмивара• 16 января 2023
Фу тільки не аньеа,я вас прошу

Мені подобається -Кристина
Брюнетка в Мармеладе• 16 января 2023
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Я хотіла Анюту , але назвали Іванною
Ще подобалася Злата
Іванна, як гарно
Алиса в стране Советчица• 16 января 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Іванна, як гарно
Дякую ))
roddom• 16 января 2023
У меня две дочери - Элина и Анна. Два лучших имени!
Потрындельница• 16 января 2023
Насколько мне известно, то на честь умершего человека называть не рекомендуют. Чтобы ребёнок не повторил судьбу того человека.
Наездница• 16 января 2023
Всегда мечтала о сыне, но и для дочери были варианты: Алиса (Аля, Лиса) и Анастасия (Настя, Настёна)
автор Nasta9019 • 16 января 2023
Ответ дляАноним_Галя
Олександрів ще називають Олесь, можна назвати Олесею як компроміс.
Велике дякую, я навіть і не знала про це