16 января 2023

Такая обувь ещё актуальная будет в следующем сезоне? Думаю брать или нет

Такие лоферы ещё будут актуальны? Брать или нет?
Диверсификация 16 января 2023
Нормальные
Татьяна-bfd8 16 января 2023
А где смотрите?
ЕлькиПальки 16 января 2023
Почему нет?
Irinaina 16 января 2023
Я думаю, да. Интересно, насколько они удобные?
Птица секретарь 16 января 2023
Брать, актуальные будут долго.
Мини-бикини 16 января 2023
Це класика
Тут надолго 16 января 2023
Ответ дляМини-бикини
Це класика
Це не класика.
Тут надолго 16 января 2023
Ответ дляПтица секретарь
Брать, актуальные будут долго.
Смішно.)
Це взуття антисекс, як сказав мій чоловік, бабуліни тапки на тракторах.)
Мини-бикини 16 января 2023
Ответ дляТут надолго
Смішно.)
Це взуття антисекс, як сказав мій чоловік, бабуліни тапки на тракторах.)
Він у вас експерт?
Стервочка 16 января 2023
Ответ дляТут надолго
Смішно.)
Це взуття антисекс, як сказав мій чоловік, бабуліни тапки на тракторах.)
Ну если ваш муж сказал, то не берем. Вдруг мы для него антисексом будем
Простецкая 16 января 2023
Берите, отличные и универсальные. Для тех, кто пишет антисекс: такая грубая подошва это спасение для полных и женщин с объемными ногами (потому что на плоском ходу ноги как морковки, каблук не для всех). А на стройных в любом случае актуально
ВИТАМИНКA 16 января 2023
Да
ЕлькиПальки 16 января 2023
Ответ дляТут надолго
Смішно.)
Це взуття антисекс, як сказав мій чоловік, бабуліни тапки на тракторах.)
Вашего мужа мнение важно только вам
Баба_Воля 16 января 2023
Ответ дляТут надолго
Смішно.)
Це взуття антисекс, як сказав мій чоловік, бабуліни тапки на тракторах.)
Солидарна с ним. Мало на какой ноге они смотрятся хорошо.
Ковбой Хагис 16 января 2023
Лоферы всегда будут в моде, это уже классика, только они так пятку жмут обычно, ну или мне такие модели попадаются(((
Подумывающая 16 января 2023
Ответ дляТут надолго
Смішно.)
Це взуття антисекс, як сказав мій чоловік, бабуліни тапки на тракторах.)
Смішно від експертної думки вашого чоловіка
Вытворунка 16 января 2023
Ответ дляТут надолго
Смішно.)
Це взуття антисекс, як сказав мій чоловік, бабуліни тапки на тракторах.)
Зате страшенно зручні, мені не натирають зовсім і стильні.
А що на думку чоловіка секс - те взуття на каблах, яке деформує стопу, то нехай сам в такому ходить.
Вытворунка 16 января 2023
Ответ дляБаба_Воля
Солидарна с ним. Мало на какой ноге они смотрятся хорошо.
На усіх ногах виглядає чудово.
Холодная каша 16 января 2023
На такой подошве никогда и не были они актуальны, разве что только среди фанатов харьковского барахла, алика и пр. Лоферы обычные будут актуальны
Тут надолго 16 января 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Вашего мужа мнение важно только вам
Ваша думка з цього приводу мені не цікава.
Вытворунка 16 января 2023
Ответ дляТут надолго
Ваша думка з цього приводу мені не цікава.
А нам певно дуже ’цікава’ думка вашого чоловіка, експерта із сексуального взуття, мо він футфетешист якийсь?
BreeVanDeKamp 16 января 2023
Ответ дляТут надолго
Смішно.)
Це взуття антисекс, як сказав мій чоловік, бабуліни тапки на тракторах.)
Яка важоива інформація жля нас усіх. Все дівчата, бігом знімаємо наші лофери і на смітник ))
Вытворунка 16 января 2023
Ответ дляBreeVanDeKamp
Яка важоива інформація жля нас усіх. Все дівчата, бігом знімаємо наші лофери і на смітник ))
Йдем шпильки діставати і сукні короткі.
БершкомангоЗар 16 января 2023
Ответ дляТут надолго
Смішно.)
Це взуття антисекс, як сказав мій чоловік, бабуліни тапки на тракторах.)
А что для него секс?
Марія-22c6 16 января 2023
Так, це класика
Тут надолго 16 января 2023
Ответ дляВытворунка
А нам певно дуже ’цікава’ думка вашого чоловіка, експерта із сексуального взуття, мо він футфетешист якийсь?
Ну то вдягніть усе топорне, оверсайз як з чужого плеча, і нічим не відрізнятиметесь від чоловіка.) Жінка має бути жіночною.
Тут надолго 16 января 2023
Ответ дляБаба_Воля
Солидарна с ним. Мало на какой ноге они смотрятся хорошо.
+ Хоч би ще не ті трактори підліткові, є різні. акуратні підошви, наприклад:
Тут надолго 16 января 2023
Ответ дляВытворунка
А нам певно дуже ’цікава’ думка вашого чоловіка, експерта із сексуального взуття, мо він футфетешист якийсь?
Ви на особистості не переходьте, оцінку свєму чоловіку давайте.)
Тут надолго 16 января 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
А что для него секс?
Все що елегантне, що робить ніжку витонченою, а не кирзачі якісь. І це не обов‘язково підбори.
Вытворунка 16 января 2023
Ответ дляТут надолго
Ну то вдягніть усе топорне, оверсайз як з чужого плеча, і нічим не відрізнятиметесь від чоловіка.) Жінка має бути жіночною.
Я так і ходжу, для чоловіка сама сексуальна. В кросівках, в кедах, у тракторних лоферах, я сексуальна у тому одязі та взутті у якому мені зручно. Ну от не почуваюся я жіночною у спідниці, вона мені не зручна!