14 января 2023

Тренд чи класика?

Привіт.
Дівчатка, хто розбирається?)
Цей піджак більше тренд чи все ж класика..
Наскільки я розумію, гусяча лапка вона завжди актуальна, але ці гудзики перли....)))🤪
Хочеться собі скласти гардероб, але більш з речей, які будуть актуальними хоча б пару років )
Акуна_Матата 14 января 2023
Покрой тренд, не пиджак, а теплая рубашка. Лапка классика в сочетании с золотом-жемчугом тоже
автор Оскорбляю всячески 14 января 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Покрой тренд, не пиджак, а теплая рубашка. Лапка классика в сочетании с золотом-жемчугом тоже
Дякую 🙏
Катька Пушкарева 14 января 2023
Пуговицы потом можно перешить
Мамаша в бигудях 14 января 2023
А куда ее носить? Она и не костюм и не рубашка. Очень страннвй выбор учитывая желания купить универсальную вещь
Ms. Любмая жена 14 января 2023
Гусяча лапка і гудзики класні, але ця широка модель точно не класика
Унция яда 14 января 2023
Классика. И под шпильку и под кроссовки. Я бы взяла но в черном цвете лапки, если есть.
ЕжеМышь 14 января 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Покрой тренд, не пиджак, а теплая рубашка. Лапка классика в сочетании с золотом-жемчугом тоже
Как круто вы разбираетесь!
ЗабежАЛОЧКА 14 января 2023
Такий комір це не класика. Класика - це англійський комір або без лацканів. Це база на роки. А тут : фасон сорочка з накладними кишенями+активна фактура твид (не знаю наскільки цупкий) + фурнітура як акцент - перли оздоблені золотом . Гусяча лапка - це класика, але усе це разом - для мене перебір. Це сорочка де все на купу , якість сумнівна , бо велика знижка і ціна 🤷‍♀️
дамаБезСобачки 14 января 2023
Это фигня, а не классика. Рубашка должна быть белой или голубой. Купите себе твидовый пиджак, но если вам до 45.
Беговая дорожка для носа 14 января 2023
В длинном варианте мне нравится эта рубашка. Я б такую брала в укороченом, до талии. Типа такого
Українська Мрія 14 января 2023
Ну он ничего, но это такая надоедливая вещь, надевать не чаще чем раз в 2 недели, иначе всем будет казаться что вы в одном и том же всегда
автор Оскорбляю всячески 14 января 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
А куда ее носить? Она и не костюм и не рубашка. Очень страннвй выбор учитывая желания купить универсальную вещь
Виключно під світлий джинс
автор Оскорбляю всячески 14 января 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ну он ничего, но это такая надоедливая вещь, надевать не чаще чем раз в 2 недели, иначе всем будет казаться что вы в одном и том же всегда
Дякую))
Да, так і є. Ви праві
euhunter 14 января 2023
Чистый тренд, але дуже довгий. Куртка-сорочка. Твід та перлові гудзики - це класика, але фасон питання часу. 2 роки тому це було гостро, зараз носити якщо вже є, але купувати нове не варто. Краще саме нормальний твідовий блейзер класичного фасону
Мамаша в бигудях 14 января 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Виключно під світлий джинс
Лучше темносиний шерстяной жакет. Это действительно будет ’классика’ на года под джинсы