Котомафия• 16 января 2023
Такая обувь ещё актуальная будет в следующем сезоне? Думаю брать или нет
Такие лоферы ещё будут актуальны? Брать или нет?
Тут надолго• 16 января 2023
Ответ дляВытворунка
Я так і ходжу, для чоловіка сама сексуальна. В кросівках, в кедах, у тракторних лоферах, я сексуальна у тому одязі та взутті у якому мені зручно. Ну от не почуваюся я жіночною у спідниці, вона мені не зручна!
Ходіть і далі, головне щоб вам подобалось. Тема не про вас.
Вытворунка• 16 января 2023
Ответ дляТут надолго
Це Ви зачепили тему сексуальності, а вона не визначаться взуттям і одягом, зрозумійте це нарешті.
Тут надолго• 16 января 2023
Ответ дляВытворунка
Ви це не мені розказуйте, а чоловікам, насмішіть їх. Повдягають на себе жіночки овнодави і мішки, а потім скиглять що самотні, ніхто не знайомиться, на сз сидять постійно.
Тут надолго• 16 января 2023
Ответ дляВытворунка
Он хтось тему створив, теж дійшло нарешті:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3266876
Вытворунка• 16 января 2023
Ответ дляТут надолго
Вашому чоловікові певно під 50, мій батько теж таке не розуміє
Вытворунка• 16 января 2023
Ответ дляТут надолго
Там пані схудла просто)
Тут надолго• 16 января 2023
Ответ дляВытворунка
Там пані схудла просто)
Ага, ага, і чого тоді стільки худих самотніх.
Але ви певно ще молоденька, пізніше зрозумієте.
Вытворунка• 16 января 2023
Ответ дляТут надолго
Мені вже 37, все, що мала зрозуміти, зрозуміла
БершкомангоЗар• 17 января 2023
Ответ дляТут надолго
Все що елегантне, що робить ніжку витонченою, а не кирзачі якісь. І це не обов‘язково підбори.
Ну бывает ножка утонченная, а в целом ансамбле не пляшет.