Дівчата порекомендуйте країни та мультибрендові магазини де хороші знижки) найбільше мені зараз подобається Заландо, можливо ще є аналоги)
Ответ дляВапщета
Капец, за это ещё деньги тплатят
В Ютубе бесплатные подробные видео как купить через ЮЭ
Та я дуже зайнята роботою, не завжди натрапляю на таку інфу. Зате в інстаграм на рекламу натрапила.
Неугомонная• 17 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Та я планую для себе чисто; і не планую витрачатися так; знаю що Юкрейн Експрес можна додати декілька отримувачів.
Вибачте, а ви фото паспорта отримувачів додаєте? Я раніше користувалась міст, перейшла юе але на кожного нового отримувача вони хочуть фото паспорта, ніхто з родичів не погоджується давати паспорт. Якось можна додати отримувача без цих фото?
Ответ дляНеугомонная
Мабуть не можна, в мене чоловік згодний, а більше мені не треба. Якщо треба для об’єму то прийдеться знайти хто згодиться