Налитое яблочко• сегодня в 08:39
Чому палять склади ВБ?
Мені канєшно нравицця, як воно горить, але я не до кінця розумію, чого саме ці склади
куркулиха• 2 часа назад
Ответ дляДівчина Бобула
Ви про що саме? Ви не розумієте що у війні в першу чергу знищують боєприпаси І техніку, виробничі потужності а не склади китайського шмаття?
Ну тут основная масса леХторат потужника, скачут и дальше и у них сплошная пэрэмога
ТигрЛьвович• 2 часа назад
Ответ дляnabludatel
Ця тема доказ того, що удари по складами Вайлдберіз надзвичайно ефективні.
Ефективніші ніж спалювати сушки та тушки?
ТигрЛьвович• 2 часа назад
Ответ дляНеначасі
Доповзе до максимуму і все з´явиться. Нагадайте будь ласка, хто там наші нпз і видобуток вибив і в якому році?
Рашка і що? Всюди ж писали, що це не вплине, є імпорт. Вже не так?
Неначасі• 2 часа назад
Ответ дляТигрЛьвович
Коли в останнє був хоча б пошкоджений носій калібрів? Одна ракета не зупинить завод, в той завод десятки ракет повинні влучити, потрібен систематичний вплив, а не один раз пульнути і думати, що все, потужна перемога, заводу не існує.
А вас в гугл забанили? Тоді ловіть, навіть формулювання не змінювала
куркулиха• 2 часа назад
Ответ дляФизрукая
Кацапи вже 4 роки навіть по наших супермаркетах б’ють.
Нам треба те саме робити.
На бойові дії може і не впливає, а на економіку впливає ще й як.
Нам треба те саме робити.
Сравните площадь и население РФ и Украины, да, давайте бить, отличная идея для самоуничтожения, да уж, горе от ума
Неначасі• 2 часа назад
Ответ дляОдна_на_всей_планете
В октябре-ноябре и мы посмотрим, уже который раз посмотрим
Опять срать в выгребные ямы и пакеты высоткам предложат
О, то ’опять’))) ну ми опять, вони знову. Все в межах норми
ТигрЛьвович• 2 часа назад
Ответ дляНеначасі
З приморську калібри не летять. Питання по Чорному морю.
куркулиха• 2 часа назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Война защитой не выигрывается
Правильно, ну тогда нужно объявить войну и нападать, а то хитро сделано, страдают только простые граждане.
Виниловая пластинка• 2 часа назад
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Так получается, что мы тоже воюем с простыми гражданами, как и кацапы
Українці обороняються, а не воюють, а рашисти, які підтримують сво - це не громадяни, це вбивці. Шкода кацапську нечість? Нехай всі, хто підтримують хуйла і його вбивчу політику, на тій раші передохнуть.
Неначасі• 2 часа назад
Ответ дляРозвідка Маші
мы уже не просто защищаемся, если вы не заметили. обстрел территории противника - это нападение.
Напала Україна на росію... Навіть звучить як анекдот
Жена сантехника• 2 часа назад
Ответ дляРозвідка Маші
тому шо могут. и нам это вредит.
Казалось бы, зачем русня бьет даже по небольшим складам для малого бизнеса, а потому что бьют по экономике. А вб это большой удар по экономике
Мороженная курица• 2 часа назад
Читала что вайлдбериз убрали из меню товары для сво. И еще мне кажется оно так горит, ну не как тот же наш эпицентр, огромный черный столб дыма что виден из космоса. Может они там хранят военное
Жена сантехника• 2 часа назад
Ответ дляМороженная курица
Да, вб горит круче нпз. Вряд ли так горят шмотки и косметика
Бесконечность-не предел• 2 часа назад
Если политическое руководство страны в первые месяцы войны не было ликвидировано, то это есть признаком договорённостей.
Что Вам известно о перепроизводстве? о 4 промышленной революции? в рамках которой сейчас происходит весь этот замес?
Неначасі• 2 часа назад
Ответ дляРозвідка Маші
ответное нападение, не нападение?
А в 45му союз напав на Німеччину, коли назад фашистів перли?
Доль Чекомбана• 2 часа назад
Ответ дляАленький носочек
Во время войны легкой жизни не обещали
Вы упустили, что и войну не обещали, зе в том числе
Сегодня я не я• 2 часа назад
Ответ дляДжонсонюк
Тому що це боляче саме для пересічних громадян
Им эти наши удары, как слону дробина
Неначасі• 2 часа назад
Ответ дляДівчина Бобула
Справді? Тоді чому наші активненько горіли?
Жена сантехника• 2 часа назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Вы в 19м поверили, что он сможет заглянуть в глаза психопату и остановить?
Метелики на душі• 2 часа назад
Ответ дляБесконечность-не предел
Вы что, желаете Владимиру Александровичу плохого? Он ведь такой молодой, перспективный, у него еще столько новых блестящих идей!
Дівчина Бобула• 1 час назад
Ответ дляФизрукая
Ви не дочитали до кінця?))
На економіку війни вливає. Вайлдберріз - це компанія з дуууже значними сумами сплати до бюджету рфії, це сотні тисяч працівників, які тепер безробітні, це мільйони комерсантів, які зазнали збитків, а може і краху.
В них є тепер чудовий привід заробляти де інде, піти послужити. І вони це будуть робити. Нафіга знищувати склади якщо можна знищувати, все що рухається в бік кордону ще на підході, об´єкти які запускають ракети в наш бік. Де логіка? Якщо в нас немає ракет на збиття, того що вже летить, то чому не стріляти в те що їх запускає?
Дівчина Бобула• 1 час назад
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Тому що це удар по
1 інтересам бізнес еліт
2 по малому бізнесу
3 спосіб принести війну в кожний кацапський дім.
І скиглення на болотах це чудово демонструє
1 інтересам бізнес еліт
2 по малому бізнесу
І нічого не змінить.
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Так в Крым не пуйло зашёл, в ’простые люди’ и ракеты по нас запускают ’простые’, носочки-варежки вяжут простые простым. С какого буя детская больница стала военной целью? Кто-то кому-то сказал что там военные? Так на вб отдельный блок товаров ’товары для сво’- этого мало? ’Кто-то, что-то ’- это более верный источник чем фильтр в общем доступе? Почему озон не бьют? Ну, вероятно, цель выбиралась по принципу большей популярности. За последний год вб так расширил свою сферу услуг, что простым складом это не ограничилось- такси, тур.бизнес, это только то про что я слышала. Тем более количество предпринимателей на этой платформе-это колоссальный рычаг давления на обывателей. Как они говорили: ’мы простые люди, нас это не касается, мы ничего не решаем, мы этого не видим, значит этого нет, вам на вашем марафоне фантастику показывают ’. А теперь их касается, они видят - пусть решают.
Метелики на душі• 1 час назад
Ответ дляНеначасі
Фашизм був в Італії, у Німеччині - націонал-соціалізм. Припиніть цитувати штампи радянської пропаганди.
Неначасі• 1 час назад
Ответ дляТигрЛьвович
І звідкіля ж воно в те чорне море потрапляє.... Загадка.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 1 час назад
Ответ дляДівчина Бобула
І нічого не змінить.
Ага. І взагалі всьопропало.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 1 час назад
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Вам так подобається просувати кацапські наративи?
Виниловая пластинка• 1 час назад
Ответ дляРозвідка Маші
ответное нападение, не нападение?
Згідно зі статтею 51 Статуту ООН, кожна країна має невіддільне право на індивідуальну чи колективну самооборону у разі збройного нападу. Напад починає той, хто першим приходить із війною на чужу землю. Держава, на яку напали, має право завдавати удари у відповідь по території ворога, щоб знищити його військову силу.
Дівчина Бобула• 1 час назад
Ответ дляНеначасі
Тому що цілі різні. В росіян знищити українців, в нас знищити можливість воювати. Для того щоб це зробити в них не має бути зброї. Людей знищити всіх фізично неможливо. Знищувати склади з речами немає сенсу військового.
Неначасі• 1 час назад
Ответ дляМетелики на душі
На чому виросла, те і цитую. А по ділу відповідь буде? В якому там році радянський союз напав на Німеччину?