Матрёна• 16 января 2023
Шампунь для жирного волосся
Привіт!
Порадьте класний шампунь для жирних косей
Мас маркет перепробувала всі, брала TiGi і з ай херб
Поки не знайшла щоб гарно вимивав..
Може порадите 100% щоб влюбитися в нього)
Поки не знайшла щоб гарно вимивав..
КрестьянинДиор• 16 января 2023
Тверді шампуні без сульфатів (саме шампуні, а не мило для волосся). Після них немає бажання повертатися до рідких.
4есотка• 16 января 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
а можете якісь конкретні марки порекомендувати (так сказати - перевірені)?
Пенять на зеркало• 16 января 2023
Матрёна
• 16 января 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
пробувала! класні але привикати треба і сильно класний кондиціонер ато у мене волося не розчісувалось))
Матрёна
• 16 января 2023
Ответ дляПенять на зеркало
Такий подобається, волосся залишається довше чистим і він без сульфатів.
дякую
Пульт от линолеума• 16 января 2023
Для жирного волосся мені сподобався Giovanni з олією чайного дерева, добре промиває, але не пересушує. Твердий шампунь взагалі не зрозуміла ( брала Yuka).
КликОЛЬКА• 16 января 2023
У меня тоже жирные корни. Я сначала вымываю корни, для этого шампунь Комекс очень хорошо подходит, уже давно, лучше пока ничего не нашла. Потом второй раз наношу какой-то из дорогих шампуней, есть и лонда, и тижи, и керастас, и альфапарф. Таким образом корни хорошо вымываются и не жирнеют долго, а длина не пересушивается
Звездолётчица• 16 января 2023
У меня волосы не скажу что жирные, но с этим шампунем кожа головы лучше стала и реже мою немного. Вот такой из последних
Нічого кращого ніж шампунь для жирних коренів та сухих кінчиків від марі фреш косметікс я не знаходила. Засіб дуже круто очищує шкіру голови та волосся від жиру, при цьому не пересушуючи його. А в поєднанні з кондиціонером з цієї ж серії - отримаєте просто приголомшливий результат. Після першого використання, до інших засобів ніколи не повернетесь. Я впевнена.