]Mrs.Сексуальность[• 16 января 2023

У ФОП є якісь декретні від держави?

В принципі питання у назві. Можу додати, що сплачую податки регулярно. Десь виходить 3000 в місяць.
irchik.ok• 16 января 2023
Звичайно
В мене 3 група на початку війни оформила декретні
Треба буде багато папірців зібрати…

E-ducate• 16 января 2023
так, і залежить від суми сплаченного ЕСВ
Стаття стара, сума ЕСВ вже змінились, але інструкція, як отримати виплату актуальна
https://ain.ua/ru/2019/07/10/kak-oformit-dekretnuj...
автор ]Mrs.Сексуальность[ • 16 января 2023
Ответ дляE-ducate
Дякую, ознайомлюсь
Ответ дляirchik.ok
Звичайно
Треба буде багато папірців зібрати…
Дякую
бифидобактерияЖоржик• 16 января 2023
Я во 2 группе. В 2021 мне все оформляла мой бухгалтер. Я получила около 20 тыс. Может немного больше
irchik.ok• 16 января 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
В мене теж біля 24 тис в 2022 році
Ответ длябифидобактерияЖоржик
О, тобто бухгалтер зможе все сама зробити?
Ответ дляirchik.ok
В мене теж біля 24 тис в 2022 році
Дякую, а у вас скільки був декрет вказано? 3 місяці? Ну і неможно отримувати грошей у цей час на картку, я так розумію?
бифидобактерияЖоржик• 16 января 2023
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Да, она сама все заполнила. Мне надо было только из больницы в конце 7 месяца справку принести

irchik.ok• 16 января 2023
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Я отримала лікарняний лист (електронний) до народження дитини
Зібрала папірці що я фоп, всі чеки за рік що платила ЄСВ , в особистому кабінеті пенсійного фонду можна автоматично зробити довідку ОК-7 та все разом подала
То дуже просто, все онлайн, нікуди не треба бігати взагалі

Треба було відкрити карту соціальну для фіз особи підприємця (в додатку Фоп бізнес приватбанк) і вони туди через пару місяців перечислили кошти
irchik.ok• 16 января 2023
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Дохід ви можете отримувати на карту фоп
А для декретних у вас буде інша карта для соц платежів, але теж ви повинні відкрити її в тому додатку банку де Фоп
Дарьюшка555• 16 января 2023
Здравствуйте
Конечно есть, я бухгалтер, если нужна помощь в оформлении декретных обращайтесь!
Куда ж без меня• 16 января 2023
Так, є виплати лікарняних по вагітності і пологах від фсс (але його вже здається об’єднали з податковою).
Треба багато папірців зібрати, як вище писали.

Я в 2021 році подавала документи і була виплата шось близько 20тис, точно вже не пам’ятаю, там якийсь відсоток від мінімалки здається вираховується