Просериарила молодость• 16 января 2023

Кто на работе медленный? Я немного.

Другие иногда больше успевают и начальница гоняет. А я просто черепаха. У меня темп такой. Ну не могу я быстрее
ПуФФынка_мисс• 16 января 2023
Я б вас вигнала. Ну нафіг таких працівників)))) Бо в нас така була. Дівчата все пороблять, а потім чекають її, бо із за її доків недоробленних, дівчата не можуть далі працювати.

Кучерявочка• 16 января 2023
на вылет такой работник
MacOS-ница• 16 января 2023
Якщо, ти затримуєшся після роботи, значить ти неефективно використовуєш свій час і не вмієш організувати. Поганий працівник. Якщо у тебе є вільний час на роботі, значить у тебе мало обов´язків. Досиплемо ще.
Тому працюємо розмірено))
Зубная фея• 16 января 2023
Ответ дляMacOS-ница
Тому працюємо розмірено))
Супер
Я такая боевая• 16 января 2023
Смотря какая работа. Быстро не всегда качественно
Лика-прилипка• 16 января 2023
Якщо ви при цьому нікого не затримуєте то працюйте на здоров´я
Кыся-брыся• 16 января 2023
А я электровеник и всех гоняю😜

Прыг-скок• 16 января 2023
Автор,як ви не багато зароблєте,то може й нормально.