ПуГоФФка• 16 января 2023

Ви людина що працює щоб жити, чи живе щоб працювати?

Цікаво чи всі люблять те чим займаються?
Наразі зрозуміла що не люблю і не хочу займатися чим займаюсь
Хочу звільнитися
Але не знаю чи варто в наш важкий час
Зарплата 16000 Київ
Дайте пораду і розкажіть чи любите ви роботу свою
Херсон це Україна• 16 января 2023
Муж работает, чтобы я жила.

Oksana-f9a3• 16 января 2023
Та сама ситуація тільки в мене проблеми зі здоров’ям, стали економити в компанії і інколи піднімаю важке. Моя зп 25-30 тис. Якби не проблеми зі спиною то не наважилася б, але ще буду працювати можливо і півроку.
Тримаю свічку• 16 января 2023
Людина яка взяла паузу
Синди Кроуфорд• 16 января 2023
Я человек, который живет не для того, чтобы работать
Радуга-дуга• 16 января 2023
Я человек, который вкалывал 20 лет. Банк. Ненормированный рабочий день. Пропуск отпусков.
Потом глаза открылись.
Трахтибидох• 16 января 2023
Таке враження що живу аби працювати. В Києві п´ятий рік, тільки цього року сходила до ялинки на новий рік а то все працювала аж пара йшла з вух, не помічала коли там і свята...
Не жена• 16 января 2023
А так приблизно і виходить в житті - люди часто не знають, що вони хочуть. Але точно знають, чого не хочуть. От і робіть висновки

ПП-шница• 16 января 2023
Не працюю-тому живу
Всі моі роботи були мені кісткою в горлі
Тільки хобі, яке приносить невеликий прибуток, - оце мій заробіток і насолода
Таракашечка• 16 января 2023
Я человек, у которого карьера загнулась из-за войны, лежу дома в апатии, сил хватает только на волонтерство и курсы вождения.
Пока ничего найти не могу, на другую работу идти не хочу.
Работа было любимая, коллектив- золото(((
Чики-брык• 16 января 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Муж работает, чтобы я жила.
считаю это правильно. муж работает, жена создает уют и вдохновляет мужа, заботится о детках. женщина на нелюбимой работе чахнет, а вместе с ней чахнет дом и дети от недостатка внимания. одно дело когда это твое предназначение, но таких женщин мало.
Крем для арбуза• 16 января 2023
Раньше, чтобы жить, сейчас, чтоб работать. Нашла, свою миссию и мне это нравится
Чики-брык• 16 января 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Потом глаза открылись.
жалеете что так сильно отдавались работе? много получали?
ПП-шница• 16 января 2023
Ответ дляЧики-брык
Так
І таких тут хейтять
Хоча нам (таким) пофіг 🌸
Ленне-Рейма• 16 января 2023
Я працюю щоб жити. Зарплата мала. Але маю можливість піти куди хочу коли треба. Маючи дитину це дуже зручно.
Сумчатая кошка• 16 января 2023
Я свою люблю
15 тыс в месяц
Работа онлайн пол дня
Сейчас работы не много
Транспортная компания
автор ПуГоФФка • 16 января 2023
Ответ дляТаракашечка
Удачі вам щоб у вас все було і наснага і сили
Зараз у багатьох так що нічого не хочеться
100pudov• 16 января 2023
Зп 6000 довольна,працюю продавцем
Таракашечка• 16 января 2023
Ответ дляПуГоФФка
Дуже дякую)
автор ПуГоФФка • 16 января 2023
Я хочу щоб робота подобалась
Щоб горіла займаючись і навіть справа не в том скільки платять, хоча добре коли буде не мінімальна
Але наразі не хочу навіть колег бачити

автор ПуГоФФка • 16 января 2023
Я все життя вчилася спочатку школа на золото потім університет на красний диплом і мріяла що чогось досягну
А зараз зрощуміла що навіть улюбленої справи не має не то що роботи на яку хотілось би йти
КонхфЭдкаТузик• 16 января 2023
Переважна більшість працює і не любить свою роботу, факт.
Я свою люблю, але часу не вистачає на сім´ю, якось виходимо з ситуації))
Дохід норм. Це і стимулює)
Копуша• 16 января 2023
Я працювала 16 років бухгалтером, головним бухгалтером. Скоріше, жила, щоб працювати.
Сьогодні я звільнилась.
Просто більше не хочу і не можу.
Чоловік працює на будівництві, зараз роботи практично не має.
Якось вигребемо.
Ленне-Рейма• 16 января 2023
Ответ дляПуГоФФка
Того що мета була освіта і це головне. А не улюблена справа. В мене щось подібне
Играюся• 16 января 2023
Дотримуюся балансу)) обожнюю свою роботу, але чітко виокремлюю на неї час і не даю розповзтися на все життя. Робота любить мене і дає гарну компенсацію та можливості)
Добра всем!• 16 января 2023
Взяла паузу. Не работаю, берегу нервы. Главное, пережить смутное время
Добра всем!• 16 января 2023
Ответ дляИграюся
Блин, а я мужчин люблю, а не работу
ЖивунаБагамах• 16 января 2023
Вигоріла на роботі, тепер в пошуках себе, були б гроші відкрила б маленьку пекарню і кафешку. А так ще не знаю чим буду дальше займатися. Поки відпочинок. Поки не закінчиться запас
Играюся• 16 января 2023
Ответ дляДобра всем!
Блин, а я мужчин люблю, а не работу
Варіант, але питали про роботу. Чоловіка я теж обожнюю, не переживайте) але від ролі «домашньої дружини» мене не пре. Тому кожному своє)
автор ПуГоФФка • 16 января 2023
Ответ дляКопуша
Сьогодні я звільнилась.
Просто більше не хочу і не можу.
Якось вигребемо.
Я вас вітаю
Дай бог здоров’я і все буде
Мочалкин блюз• 16 января 2023
По- разному бывает. Лучше, когда первый вариант : работать чтобы жить.
Но порой бывают ситуации в жизни, когда уйти с головой в работу и отключить мозги от других мыслей - едва не единственная возможность не сойти с ума.